Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

Nalda2211 - Profil | St 1.7.2015 20:40:51

Čurbec >> presne to bude moje vymluva az me jednou navstivi RS kdyz budu chytat z lode dobra hlaska :-)))))

    NČurbec - Profil | St 1.7.2015 20:34:27

    slavina >> v Kuřimi v kovomate mi je bracha koupil.

      NČurbec - Profil | St 1.7.2015 20:33:06

      alda2211 >> on se na 2 žádnéj nedela! :-))

        Nalda2211 - Profil | St 1.7.2015 20:30:58

        Čurbec >> pekne ale sakra chlape jak je mozne ze mas ten stojan na 3..... :-)))))

          Nslavina - Profil | St 1.7.2015 20:26:22

          Čurbec >> zdarec moc pěkné. Kde si vzal ty šroubky?

            NČurbec - Profil | St 1.7.2015 20:08:21

            slavina >> tak dík za inspiraci, konecne jsem dneska dodělal držák na stojan. Fotocky pro ostatní.

              NPEPO. - Profil | Čt 18.6.2015 10:04:39

              Danter >> No u nás s tým problém žiadny nie je..

                NMISO* - Profil | Čt 18.6.2015 9:13:35

                Danter >> zakazany je u vas lov z obytnej lode ak sa nemylim. Problem je, ze zrejme nikde nie je presne definovane co to obytna lod je. U nas to tusim problem nie je ani legislativny, sice to nemam nastudovane, ale chyta sa tak bezne z akychkolvek plavidiel a hausbotov a nepocul som ze by s tym mal niekto problem.

                  NDanter - Profil | Čt 18.6.2015 0:31:47

                  PEPO. >>
                  dobrý den (teď noc), ahoj

                  mám prosbu, dotaz ... už několik dní zvažuju jakou lodku na ryby ... není problém s rybolovem z kajutový lodky? ... podle řádu je to zakázaný ...

                    Nslavina - Profil | St 17.6.2015 20:27:12

                    Tak včera proběhla první chytačka z člunu. Bude ještě co doladovat. Až na utopenej foxáckej swinger super zážitek:-))

                      Nslavina - Profil | Po 15.6.2015 16:17:26

                      carpson >> Kdy jedeme?

                        Ncarpson - Profil | So 13.6.2015 22:12:42

                        slavina >> mam jen toto zatim :) se mi to tam nevejde v tom pokoji :)

                          Nvundu - Profil | So 13.6.2015 21:39:21

                          Čurbec >> mam to sice furt stejnym systemem ale trochu jinde a stejne si v nnem sam vegetim...a jste mi zbyde 10cm mista kdyz lezim :-))))))))))))))))

                            NČurbec - Profil | So 13.6.2015 21:18:26

                            vundu >> dobřej nápad. Já by jsem chtěl mit pruty mimo clun a ve člunu si chci vegetit sám. :-)))

                              Nvundu - Profil | So 13.6.2015 20:09:46

                              Čurbec >> j to mam jen takto a nestezuju si :-))))))

                                Nslavina - Profil | So 13.6.2015 16:59:04

                                carpson >> kdy pošleš fotku s prutama?

                                  Nzdevac - Profil | Pá 12.6.2015 12:15:14

                                  Heri >>

                                  Tak mít dvě kotvy o váze 1250kg každá, tak si taky nestěžuji. To by mne neodtáhla ani Tatra, natož řeka.

                                  Ale pravděpodobně jsi chtěl napsat, že aby tě kotva držela, musí se za dno zaháknout, tedy ne tah nahoru, ale do strany.

                                  To je celkem jasné a funguje to. Ale když si dobře přečteš, co jsem psal, tak jsem psal o hladkém dnu, tedy kotva se nemá za co zaháknout. S bahnem nebo měkkým podkladem je kotvení v pohodě, ale třeba na řece s hladkým a tvrdým dnem a hloubkou 15 metrů je to o něčem jiném. A pak je ještě problém jemné a hluboké bahno, tam se zase při nízké váze kotvy ramena prostě a jednoduše prořezávají.

                                    Ncarpson - Profil | Čt 11.6.2015 22:26:15

                                    kobr.d >> nemás zac

                                      Nkobr.d - Profil | Čt 11.6.2015 22:22:42

                                      carpson >> Děkuju. ;-)

                                        Ncarpson - Profil | Čt 11.6.2015 22:20:56

                                        kobr.d >> 320