Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

NkuBITCHek - Profil | Po 9.4.2012 19:16:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

to znám.....a proto jsou pro mne úlovky kaprů z řeky top!! foto ze začátků ....

    NDrinks - Profil | Po 9.4.2012 18:54:47

    kuBITCHek >> No nejspíš jo, tak nějak mi připadlo že na tom úseku jsem sám:-) Vybral jsem si špatný čas asi. No co už. Náhoda je blbec:-)

      NkuBITCHek - Profil | Po 9.4.2012 18:50:38

      Drinks >> nejspíš to počasí :-(( ryby asi nemají smysl pro apríl..... když jsem včera obcházel a objížděl řeku, tak jsem viděl klučinu jak odolává počasí jen tak na židličce v místech kam cesta trvá ceklem dlouho a bylo mi ho upřímě líto.....
      Nebyl to někdo z vás?? nad železničním mostem morava 12.....

        NDrinks - Profil | Po 9.4.2012 18:28:07

        kuBITCHek >> No já byl tento víkend plus svátky na řece. ( Dyji ) No a byl jsem bez ryby absolutně nezájem ryb. Vůbec nevím kde byl problém:-) Ale zmrznul jsem fakt parádně. No poslední týden jedu na týden na jezero tak snad se poštěstí něco :-)

          NkuBITCHek - Profil | Po 9.4.2012 18:24:13

          Drinks >> právě, že času je pořád málo......:-)) nebo mi to tak aspoň připadá. byl jsem to zkusit před 14 dny po noční směně a udělal jsem jeden záběr od 40 cm miminka. poledňáček!! rybářů už u řeky vídám dost, ale nevím s jakými výsledky. od té doby jsem nebyl vůbec, protože jsem slíbil jikernačce, že budu 14 sekat latinu...:-)) právě řeším kam pojedu a na co budu lovit, popravdě mám trošku z řeky lufty, hlavně z výběru místa. Nerad bych chytal na profláklých místech, sice bych asi nějaký záběr udělal ale.... Ikdyž tam někdy zavítám, raději bych někam do klidu.

            NDomino222 - Profil | Po 9.4.2012 17:46:56

            Drinks >> Ee ešte je času :-)

              NDrinks - Profil | Po 9.4.2012 16:00:01

              Už to byl někdo prochytat?:-)

                Npohan - Profil | Po 2.4.2012 23:03:10

                Drinks >> dyje 7

                  NDrinks - Profil | Po 2.4.2012 17:34:03

                  pohan >> Jakou Dyju ? No asi to bude podle rybářského řadu ne?

                    Npohan - Profil | Po 2.4.2012 12:35:11

                    Drinks >> videl sem fotku,ze si byl na dyji,nevis,jak to tam z povolenou dobou na chytani.chcu tam jet na vikend a nevim odkdy do kdy se muze chytat.myslim konkretne sedmicku

                      NDomino222 - Profil | Ne 1.4.2012 20:18:26

                      Drinks >> Ani nehovor, nechce sa mi :-(

                        NDrinks - Profil | Ne 1.4.2012 20:17:46

                        Domino222 >> Já byl rád že jsem došel z rachoty . Tak jsem se těšil na pátek :-) A pěkně jsem si odpočinul . Ale to že mám jít zítra do práce , tak chytám rýmu:-)

                          NDomino222 - Profil | Ne 1.4.2012 20:15:44

                          Drinks >> No jo, ja som nebol celý týždeň a to sa mi nestáva, tak som si to dnes vynahradil..

                            NDrinks - Profil | Ne 1.4.2012 19:13:56

                            Domino222 >> To ani né. Ale nějak sem si potřeboval odpočinout. Počasí nějak neřeším. Spal jsem u vody ve všeljakém hnusu:-)

                              NDomino222 - Profil | Ne 1.4.2012 19:09:09

                              Drinks >> Kvôli počasiu sa ti nechcelo?

                                NDrinks - Profil | Ne 1.4.2012 19:07:29

                                Domino222 >> No jo, Taky bych šel:) tento víkend sem si dal oraz :-) počasí se stejně nevyvedlo:-)) No Dneska jsem byl na Moravě. Aj bych to zkusil, ale nechce se mi do toho:-)

                                  NDomino222 - Profil | Ne 1.4.2012 19:00:49

                                  Drinks >> Okolo 4 sme vybehli do teraz si zachytať.. Tak sem hodím nejaké fotky na povzbudenie :-) Ale Morava je teraz nechytatelná..

                                    NDrinks - Profil | Ne 1.4.2012 18:56:13

                                    Domino222 >> Tak aspoň že tak:)

                                      NDomino222 - Profil | Ne 1.4.2012 18:54:35

                                      Drinks >> Ahoj, nie ešte som nebol, teraz chodím na ramená Dunaja a darí sa vcelku dobre..

                                        NDrinks - Profil | Ne 1.4.2012 18:38:28

                                        Domino222 >> Už jsi byl lovit na Moravě?:)