Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

NDrinks - Profil | Pá 13.4.2012 19:42:12

Domino222 >> Díky, bude potřeba.-) Doufám že nebudu mít kontrolu večer:-) Za 12vycházek 4x kontrola. Mají na mne spadeno asi :-)

    NDomino222 - Profil | Pá 13.4.2012 17:26:00

    Drinks >> Veľa šťastia :-)

      Npohan - Profil | Pá 13.4.2012 15:05:51

      Drinks >> ja jedu zitra na moravu,skusim feeder

        NDrinks - Profil | Pá 13.4.2012 14:05:42

        Zkusím asi jednonočku na Moravě:-)

          NZdenal77 - Profil | Po 9.4.2012 21:40:00

          Drinks >> jasně

            NDrinks - Profil | Po 9.4.2012 21:36:22

            Zdenal77 >> Pak dej vědět:-)

              NZdenal77 - Profil | Po 9.4.2012 21:34:16

              já to testnu už příští týden,cca tak 3 dny tam pobudu,uvidíme

                NDrinks - Profil | Po 9.4.2012 21:31:51

                Martin II. >> Fajn:))

                  NMartin II. - Profil | Po 9.4.2012 21:30:00

                  Drinks >> dej vedet jak si dopadl.

                    NDrinks - Profil | Po 9.4.2012 21:27:53

                    Martin II. >> Koukám že to hezky spadlo. No možná už tento víkend to prubnu:-)

                      NMartin II. - Profil | Po 9.4.2012 21:26:41

                      Drinks >> http://www.pmo.cz/portal/sap/cz/index.htm
                      prutok je v pohode, akorat ta teplota...tento rok jim dame co proto :-))

                        NDrinks - Profil | Po 9.4.2012 21:13:55

                        Martin II. >> Tak potom dej vědět. taky sem na ni třepu jak ratlík:-)

                          NMartin II. - Profil | Po 9.4.2012 21:10:22

                          Drinks >> ješte ne, ta fotka je moc zelena na jaro :-). ja tomu dam jeste 2 - 3 tydny a vyrazim.

                            NDrinks - Profil | Po 9.4.2012 20:48:17

                            Martin II. >> Ty už jo? :))

                              NMartin II. - Profil | Po 9.4.2012 20:06:35

                              zkoušel už někdo tento rok M7 nebo M6?

                                NkuBITCHek - Profil | Po 9.4.2012 19:46:15

                                díky lidičky, musíme se nějak nabrnkat :-))

                                  NDrinks - Profil | Po 9.4.2012 19:24:33

                                  kuBITCHek >> Parádní:-) No já su zvědavý letos jak to půjde:-)

                                    NkuBITCHek - Profil | Po 9.4.2012 19:23:28

                                    Drinks >> díkas, tu je ještě jedna podobná....mám dojem, že srpen 2009 pamatuju si, že tehdy dokonce ryby braly :-)

                                      Ncoolenzo - Profil | Po 9.4.2012 19:22:56

                                      kuBITCHek >> opravdu moc pěkná fotka

                                        NDrinks - Profil | Po 9.4.2012 19:18:45

                                        kuBITCHek >> Krutá fotka.