Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

NDrinks - Profil | Ne 1.4.2012 16:17:28

..

    NStrop 330 - Profil | So 31.3.2012 16:26:36

    Drinks >> Krasne jsem se u toho vyspal :-))))))))

      NDrinks - Profil | So 31.3.2012 15:01:16

      ČT2 Morava , hledání pramenů:-)

        NDrinks - Profil | Út 27.3.2012 19:00:56

        ..

          NMoravadream - Profil | Po 26.3.2012 21:39:39

          Viktorin >> :) Muj strop je 200m3, s heslem nemusí se vždycky dařit:o)

            NDomino222 - Profil | Po 26.3.2012 20:59:49

            Viktorin >> Presne taký istý problém máme aj my tu, proste aj keby sme chceli chytať nie je to možné. A ešte keď začne padať topoľ na vodu tak bude naozaj koniec rybačky.. :(

              NViktorin - Profil | Po 26.3.2012 20:58:13

              Do loňského roku jsem chytal nejvýše při 100 m3 a letos minulou neděli 7 menších kapříků při 150 m3 a včera jen ten jeden při 130 m3. Problém není proud ale provoucí unášené trávy, které se chytají na silony a pak montáž cestuje. Do hlavního proudu by to samozřejmě nahodit nešlo. Chytal jsem ve vracáku.

                NDrinks - Profil | Po 26.3.2012 20:49:30

                Viktorin >> Co jse si vykopali strouhu kama tu vodu odvádíte ? U nás je pořád vody jako sviň:)

                  NViktorin - Profil | Po 26.3.2012 20:45:26

                  U nás je v pohodě chytatelná. Samozřejmě ne všude a ne pro každého. Včerejší úlovek na feedr na 0,16 mm.

                    NDomino222 - Profil | Po 26.3.2012 20:28:47

                    Drinks >> No jo teória nie je prax :-)

                      NDrinks - Profil | Po 26.3.2012 20:28:08

                      Domino222 >> Já tam moc nechodil na Moravu minulý rok na Jaře. Ale celkem by mě to lákalo vyzkoušet je jak jsou na tom po zimě. Myslím že by něco zabralo , ale myslet si to můžu no :-)

                        NDomino222 - Profil | Po 26.3.2012 20:22:51

                        Drinks >> Ja ani neviem ako vyzerá teraz u nás, ale asi je vysoká tiež. Ale na jar sme nezvykli nachytať na morave nejaké fishky.. Väčšinou je nadstav, padá topoľ a iné veci.. :-(

                          NDrinks - Profil | Po 26.3.2012 20:20:42

                          Domino222 >> v U nás je pořád vysoko 2 metry nad stav. Takže zatím nechytatelná a to sem si myslel že jí pokřtím další víkend návštěvou. A asi noc no.)

                            NDomino222 - Profil | Po 26.3.2012 19:21:43

                            Drinks >> Dík :-) ako to u vás vyzerá s moravou? Ja chodím teraz na ramená, lebo viem že morava v tomto období nie je aktuálna..

                              NDrinks - Profil | Po 26.3.2012 19:20:30

                              Domino222 >> díku dík:-) Ať se ti taky daří:)

                                NDomino222 - Profil | Po 26.3.2012 19:19:40

                                Drinks >> To ti prajem :-))

                                  NDrinks - Profil | Po 26.3.2012 19:18:06

                                  Domino222 >> Já ho stejně dostanu ještě letos :-)

                                    NDomino222 - Profil | Po 26.3.2012 19:15:45

                                    Drinks >> Mno to poteší :(

                                      NDrinks - Profil | Po 26.3.2012 19:14:55

                                      Domino222 >> No nejspíš jsem měl na prutě něco většího. Ale přišel jsem o něj. Zapumpoval zatřepal s hlavou a sjel do proudu a byl pryč:-)

                                        NDomino222 - Profil | Po 26.3.2012 19:12:43

                                        Drinks >> Aha a mal si niečo?