Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

NDrinks - Profil | Po 26.3.2012 19:11:58

Domino222 >> Na Dyji :)

    NDomino222 - Profil | Po 26.3.2012 19:10:34

    Drinks >> A kde si bol? :-)

      NDrinks - Profil | Po 26.3.2012 19:04:52

      Domino222 >> Já byl 3 dny na druhé řece u nás:) Ještě že mám docela solidní výběr kam jít, jinak by mi asi mrdlo :-)

        NDomino222 - Profil | Po 26.3.2012 19:00:22

        Drinks >> Už ťa klepe čo? ;-))

          NP3 - Profil | Po 26.3.2012 18:51:23

          sumec.km >> stejně jak já.

            Nsumec.km - Profil | Po 26.3.2012 18:49:03

            P3 >> já osobně chodím na Moravu až koncem dubna-to už je sněhová voda z Jeseníků většinou pryč a u teplejších přítoků ryba bere obstojně.

              NP3 - Profil | Po 26.3.2012 18:44:35

              sumec.km >> Ted maj přít deště,tak to ještě stoupne :-(

                Nsumec.km - Profil | Po 26.3.2012 18:41:14

                A ešče dlooooooho bude :-))

                  NP3 - Profil | Po 26.3.2012 18:37:25

                  Drinks >> je furt hodně vysoko

                    NDrinks - Profil | Po 26.3.2012 17:44:17

                    Byl už někdo na Moravě?:)

                      NHermis_s - Profil | Út 20.3.2012 18:46:56

                      Drinks >> Tak tak,jak rikas:)

                        NDrinks - Profil | Út 20.3.2012 18:43:46

                        Hermis_s >> Já si kukuřicí jen předkrmuju, a tu kukuřici jak říkáš jen když jedu na více dní. Ale někdy i když jedu jen na víkend tak si raděj vezmu víc než míň auto to uveze né?:))
                        Raděj ho dovezu dom, ale co kdyby to kousalo.. Taky raděj mám peletky. Kukuřici jen ve větším množstvím jak říkáš na rozjetí fleku. Jinak Pelety a samo sebou boilie :-)

                          NHermis_s - Profil | Út 20.3.2012 18:41:22

                          Drinks >> Nemas te kuku nejak moc,lepsi jsou peletky,takhle rybu zasytis,odjede ti a cekas dalsi hejno... .Driv jsem taky pouzival kukurici,ale tedd max. na rozjeti fleku,kdyz jedu na vic dni.

                            Nfrost862 - Profil | Út 20.3.2012 18:06:34

                            Domino222 >> hej

                              NDomino222 - Profil | Út 20.3.2012 18:03:32

                              frost862 >>J v BA väčšinou PKO alebo iné haly je ich tu dosť na výber..

                                Nfrost862 - Profil | Út 20.3.2012 17:58:51

                                Domino222 >> a kam jezdíte hrát-Bratislava?

                                  Nfrost862 - Profil | Út 20.3.2012 17:57:29

                                  Domino222 >> jj to hej:-)

                                    NDomino222 - Profil | Út 20.3.2012 17:55:16

                                    frost862 >> Ee to bude prekvapko ;-) Je to lepšie, lebo nie je tréma a ani podcenenie :D

                                      Nfrost862 - Profil | Út 20.3.2012 17:53:34

                                      Domino222 >> presně:-))

                                        Nfrost862 - Profil | Út 20.3.2012 17:53:17

                                        Domino222 >> jj a kluci nepovedali?