Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

Domino222 - Profil | Út 20.3.2012 17:53:14

frost862 >> Potom budeš chodiť už iba na fish že ? :)

    Domino222 - Profil | Út 20.3.2012 17:52:46

    frost862 >> Nwm, kto nás čaká. Nepoznám súperov ešte, iba tie 2 tými čo sme s nimi hrali :-) Predsa som nováčik v lige :)

      frost862 - Profil | Út 20.3.2012 17:50:43

      Domino222 >> čeká vás silnej soupeř?

        frost862 - Profil | Út 20.3.2012 17:50:16

        Domino222 >> eště naposled v nedělu,pak už ML:-)tak hodně štěstí kámo:-))dejte jim to!!

          Domino222 - Profil | Út 20.3.2012 17:48:22

          frost862 >> No ale nejaký dôvod to asi má.. futbálek máme dnes o 20, už sa teším? Vy ešte hráte?

            frost862 - Profil | Út 20.3.2012 17:46:27

            Domino222 >> co fotbálek,kdy máte?

              frost862 - Profil | Út 20.3.2012 17:44:11

              Domino222 >> jj u nás teď bejvá u vod dost rybářů......je to nějaký nesmyslný,že vám to zatrhli......

                Domino222 - Profil | Út 20.3.2012 17:41:20

                frost862 >> Na rieke áno, ale že by si tam mal niečo chytiť teraz to neviem.. :( Nechápem prečo je to u nás tak, a doteraz som nevedel ani to že u Vás je povolené chytať..

                  frost862 - Profil | Út 20.3.2012 17:34:30

                  Domino222 >> to taky nechápu....teda,asi bych umřel:-((ale na řece můžete ne?

                    Domino222 - Profil | Út 20.3.2012 17:18:51

                    frost862 >> To zamrzí,ale aspoň si si zachytal. Kua nechápem prečo nám musí končiť sezóna 15. marca...

                      frost862 - Profil | Út 20.3.2012 17:15:43

                      Domino222 >> jj nachvilu sem se dostal:-)ze dva líny tak kol 30 čísel,dalšího sem chtěl vyfotit,ale už nepřišel:-(

                        Domino222 - Profil | Út 20.3.2012 17:14:54

                        P3 >> No to je pravda, v igelitkách to nosiť je od veci ..

                          Domino222 - Profil | Út 20.3.2012 17:13:42

                          frost862 >> Pohodka, až na pár vecí. A u teba? Bol si na tých rybyskách? ;)

                            P3 - Profil | Út 20.3.2012 17:13:18

                            já to dřív nosil v igelitkách nebo v kbelíku,ale ta brašna je odost lepší a hlavně se tam vejdou všecky veci od dipů až po peletky a boilies.

                              frost862 - Profil | Út 20.3.2012 17:10:40

                              Domino222 >> jak to šlo dneska?

                                frost862 - Profil | Út 20.3.2012 17:10:26

                                Domino222 >> jj v omladině je to hrrr:-)

                                  Domino222 - Profil | Út 20.3.2012 17:08:51

                                  frost862 >> Si sem zavítal? ;-)

                                    Domino222 - Profil | Út 20.3.2012 17:08:32

                                    P3 >> Ešte nie,ale rozmýšľal som nad podobnými taškami..

                                      frost862 - Profil | Po 19.3.2012 21:18:42

                                      Domino222 >> tož jak?.-)

                                        P3 - Profil | Po 19.3.2012 21:16:04

                                        Domino222 >> máš něco podobného??