Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

Domino222 - Profil | Po 19.3.2012 21:14:10

P3 >> Fajn cena..

    P3 - Profil | Po 19.3.2012 20:50:20

    Domino222 >> grauvell taková střední třída,ale pro mě dostačující.dostal jsem ji za +- 500kč

      Domino222 - Profil | Po 19.3.2012 20:48:28

      P3 >> Dobrá, a čo je to za tašku?

        P3 - Profil | Po 19.3.2012 20:46:52

        Domino222 >> tady je ten batoh,ve vnitř bylo 12 lahviček na dipi atd,vnitřek je menitelný jak je vidmo na obrázku a na dno se vejdou 4 sáčky boilies po 1KG a naně se pak dá ten vršek a jeto plné a nachystané na rybačku :-))

          Domino222 - Profil | Po 19.3.2012 20:38:45

          P3 >> Jasné že dám ;)

            P3 - Profil | Po 19.3.2012 20:37:46

            Domino222 >> už jsem to nafotil,tak mi dej minutku

              Drinks - Profil | Po 19.3.2012 20:34:11

              Bobertik >> No snad to nějaký čas vydrží :-)

                Domino222 - Profil | Po 19.3.2012 20:33:15

                P3 >> Hoď fotky ak sa ti chce.. :-)

                  Bobertik - Profil | Po 19.3.2012 20:31:49

                  Drinks >> to byly vánoce na tři roky dopředu

                    P3 - Profil | Po 19.3.2012 20:27:30

                    Drinks >> zkus to trochu rozepsat-kolik boilies litry atd :-))))

                      P3 - Profil | Po 19.3.2012 20:26:26

                      Drinks >> ty hovátko :-)))

                        Martin II. - Profil | Po 19.3.2012 20:23:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        jedna letní na povzbuzení

                          Martin II. - Profil | Po 19.3.2012 20:22:56

                          Drinks >> to bude pořádný kyselý kopec :-)

                            P3 - Profil | Po 19.3.2012 20:11:33

                            tak jsem si dnes udělal menší radost a koupil si tašku na krmení boilies a dipi atd..

                              P3 - Profil | Ne 18.3.2012 21:19:18

                              no nic pánové mějte se pěkně já to dnes balím tak čus a držte se.

                                Zdenal77 - Profil | Ne 18.3.2012 21:17:30

                                Drinks >> dík

                                  Drinks - Profil | Ne 18.3.2012 21:15:32

                                  Zdenal77 >> Taky přeju , brzké uzdraveni :) No ani není co, ale hezky sem vymrznul . Ale bylo fajn. :-)

                                    Zdenal77 - Profil | Ne 18.3.2012 21:12:50

                                    P3 >> děkuju

                                      Zdenal77 - Profil | Ne 18.3.2012 21:12:40

                                      Drinks >> závidím..

                                        P3 - Profil | Ne 18.3.2012 21:12:04

                                        Zdenal77 >> tak se drž