Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

Drinks - Profil | Ne 18.3.2012 21:10:36

Zdenal77 >> Ajaj, to není dobrý.) Já už mám za sebou dvě víkendovky :-) přijmně unavený ale spokojený :-)

    Drinks - Profil | Ne 18.3.2012 21:09:59

    P3 >> Já můžu heč :-)

      Zdenal77 - Profil | Ne 18.3.2012 21:09:38

      Drinks >> jo bylo,od čtvtka do dnešního rána jsem ležel s telotama kolem 39,ráno už jsem musel do práce,je mi trohu líp,na ryby pujdu nevím kdy :-(((

        P3 - Profil | Ne 18.3.2012 21:08:53

        Drinks >> dalbych ti poděkování,ale jelikož na fotce není tvoje segra tak máš smůlu :-)) a druhá věc je že to ani nejde. :-))

          Drinks - Profil | Ne 18.3.2012 21:06:11

          O víkendu bylo fáájn:)

            Zdenal77 - Profil | Ne 18.3.2012 20:54:41

            Drinks >> když myslíš :-))

              Drinks - Profil | Ne 18.3.2012 20:50:31

              Zdenal77 >> Já mám metrpadesát mě neuvidíš .-)

                Zdenal77 - Profil | Ne 18.3.2012 20:50:29

                P3 >> no mám ho,dostal jsem ho,jenže už tak 3 roky jsem ho u vody neměl.

                  P3 - Profil | Ne 18.3.2012 20:50:26

                  Drinks >> :-)))) když už jsi u té segry tak sem aspon hod její fotku :-)))))))))) at se můžem aspon na něco pěkného podívat.

                    Drinks - Profil | Ne 18.3.2012 20:48:57

                    P3 >> Ségra má, ale myslím že to by vyšlo draho :-))

                      P3 - Profil | Ne 18.3.2012 20:48:49

                      Zdenal77 >> další šmírák :-)))))

                        P3 - Profil | Ne 18.3.2012 20:47:44

                        Drinks >> :-))))))))) Tak já osobně si ho časem pořídím ,le né na šmírování,ale na hledání ryb na hladině atd..jinak zháním konopí nevíš kde ho sehnat za rozumnou cenu?? tak 10-20kg

                          Zdenal77 - Profil | Ne 18.3.2012 20:47:25

                          taky si ho na vás vemu :-)

                            Drinks - Profil | Ne 18.3.2012 20:44:16

                            P3 >> Máme ale nenosím ho :-)

                              P3 - Profil | Ne 18.3.2012 20:42:45

                              Drinks >> jen mi dva blbc.. ho nemáme ... :-)))

                                Drinks - Profil | Ne 18.3.2012 20:41:03

                                P3 >> To sem zažil dneska . Sem nevěřil kolik lidí nosí sebou dalekohled :-)

                                  P3 - Profil | Ne 18.3.2012 20:38:37

                                  Drinks >> :-))))))))))) nekecej :-))))))))))) to u nás ti loupežníci nosí dalekohledy a špizují co kdo chytá a tahá z vody :-( docela komické(ani uprdnutí jim neunikne)

                                    Drinks - Profil | Ne 18.3.2012 20:35:56

                                    Když už něco chytnu , a někdo se mě ptá jesli to jde tak vždy řeknu že ne :-) Ale nesmí mě nikdo vidět no. Ale já nic nechtám takže to je vlastně fuk .-)

                                      P3 - Profil | Ne 18.3.2012 20:35:45

                                      Drinks >> tu raketku mám už taky :-)))

                                        Domino222 - Profil | Ne 18.3.2012 20:32:57

                                        P3 >> Aha, vo veľkom kŕmiť sa už ani neoplatí.. Ja som bral peletky tiež iba na niečo podobné ako ty..