Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

NDrinks - Profil | Pá 24.2.2012 19:14:58

gorgoroth >> Většinou jenom do spodku, nebo do koutku. Jinak myslím ani ne,ale jistý si nejsem, nevybavuji si moc případů..

    Ngorgoroth - Profil | Pá 24.2.2012 19:12:44

    Drinks >> a chytls uz kapra i treba do vrchniho pisku,nebo jenom do spodku

      NDrinks - Profil | Pá 24.2.2012 19:11:47

      gorgoroth >> To není ani o stylu, ale jak tom jak nejlíp chytnou kapra do spodního pysku který je tvrdší. A odolnější . Proto se tomu dá takto pomoct :)

        Ngorgoroth - Profil | Pá 24.2.2012 19:09:10

        Drinks >> ja sem ho nikdy nepouzil a ryby mam nejake nachytane,ale kazdy ma svuj styl chytani.

          NDrinks - Profil | Pá 24.2.2012 18:59:34

          gorgoroth >> Záleží na tom jestli háček navážeš dobře , pokud né je potřeba to vylepšit , aby se to dobře zaseklo kaprovi do tlamky, pokud možno tak tak do spodního pysku. A proto i to rovnátko.. Když si tím nejseš jistý tak ho tam dáš, mám kopu návazců i bez něho. Protože se mi to tak zdá prostě lepší.

            Ngorgoroth - Profil | Pá 24.2.2012 18:36:34

            Drinks >> chtel bych se te zeptat,proc pouzivas ty vlasove rovnatka.me sa to zda,jako uplna kravina.dik za odpoved a neber to ve zlem

              NDrinks - Profil | Pá 24.2.2012 18:12:54

              P3 >> Možný to je :)

                NP3 - Profil | Pá 24.2.2012 18:08:20

                Drinks >> to bylo tím jak sis představoval jak tam na břehu taháš ty 90cm kapry bez tak .. :-))

                  NDrinks - Profil | Pá 24.2.2012 18:06:31

                  Přes víkend se to dá do pohybu.) Sem byl se psem, a spotil sem jak nikdy , ani nevím proč :))))

                    NSethy - Profil | Pá 24.2.2012 18:02:30

                    sumec.km >> no, ale ten led má pořád cca 20cm (dnes zkoušeno).

                      Nsumec.km - Profil | Pá 24.2.2012 17:53:27

                      už to ustupuje-řeka se mírně zvedla a teče nad ledem.....

                        NTrezi - Profil | Pá 24.2.2012 17:46:02

                        Dneska sem byl u moravy na obhlídce a stale led foto boužel nemam

                          NDrinks - Profil | Pá 24.2.2012 14:40:34

                          Domino222 >> Tam mě to už nebaví (:

                            NDomino222 - Profil | Pá 24.2.2012 14:39:06

                            Drinks >> A načo máš vaňu? :-DD

                              NDrinks - Profil | Pá 24.2.2012 14:35:11

                              Už abych to namočil :-)

                                NP3 - Profil | Čt 23.2.2012 20:13:04

                                Drinks >> já co hledám tak mám samé 0.10 ,0.12 ,0.14mm 0.16mm jsem nenašel :-)))

                                  NDrinks - Profil | Čt 23.2.2012 20:11:34

                                  P3 >> Mám i silnější, ale to do extrému:)) Tam kde vím že nejsou vázky tak i dám slabší ale většinou tch 0,25:-)

                                    NP3 - Profil | Čt 23.2.2012 20:10:28

                                    Drinks >> na obrázku to vypadá jak lano na sumce :-))) j jsem zvyklí max. do 0.16mm pletenku a zatím to vždy vydrželo,jinak fluocarbon používám taky od 0.14 do 0.25mm

                                      NDrinks - Profil | Čt 23.2.2012 20:07:08

                                      P3 >> 40 ? Neblázni :) 0,25 :)))

                                        NP3 - Profil | Čt 23.2.2012 20:04:21

                                        Drinks >> když vidím ty tvoje lana tak mi běhá mráz po zádech ta pletenka má průměru tak 0,40mm nebo kolik ?? :-))