Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 19:22:53

Labůůžo:)

    Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 19:20:46

    Drinks >> Asi hej.. :D

      Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 19:14:22

      Domino222 >> Nó, už tomu tak asi bude :D

        Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 19:12:27

        Drinks >> Veď ty si čistý kaprár, tak sa nedivím že si ju kupuješ :D

          Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 19:06:57

          :)

            Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 19:05:31

            Domino222 >> No to je to nejmenšíí :-)))

              Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 18:22:08

              Drinks >> :D Mno ok teda.. Ja za to toľko nedám určo :D

                Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 18:21:22

                Domino222 >> Anglie :D Prostě se mi to líbí :D Koukal sem na hodně tašek, a žádná není jako tahle:)

                  Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 18:19:11

                  Drinks >> A čo keď je to UK?? :DD

                    Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 18:18:07

                    Domino222 >> Hlavně je to UK :)))) Ale tak kvalita tam je , o tom není pochyb i to provedení , je bomba:)

                      Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 18:17:22

                      Drinks >> To je dosť na tašku, ale keď si kaprár tak to chápem.. :D

                        Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 18:12:51

                        Domino222 >> Ano měli jsme ji na stánku v Břeclavě, hrál sem si sní snad celý den:)) stojí kolem 3,2tisíc:-) Jsou i menší varianty, ale ta větší bude do budoucna asi lepší no..

                          Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 18:10:45

                          Drinks >> Aha.. koľko za ňu dáš? A videl si ju už zvnútra?

                            Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 18:01:55

                            Domino222 >> No mám 3x pouzdra na kraviny penál na návazce , olova :-)

                            ta v odkazu je prostě top ! :D

                              Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 18:01:20

                              Drinks >> No ale moc fotiek tam teda nie je :D

                                Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 18:00:45

                                Drinks >> Malá?? :D ok kuknem nižšie :DD

                                  Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 17:58:58

                                  Domino222 >> V tom odkazu níž jsou fotky jak vypadá pod tím videem :))

                                  Tá je trochu malá:)) Potřebuju víc místa :)))

                                    Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 17:57:29

                                      Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 17:52:41

                                      Domino222 >> Taky mám vp lánu novou tašku:))
                                      Tady je vítěz - http://avidcarp.com/AV-TR3_Item :)

                                        Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 17:46:42

                                        Drinks >> Nástrahy na vláčku, a tak.. :D Ale teraz chystám tie navi. a palice tak uvidím.. Do sezóny ešte čas.. aj novú kapr. tašku napr.