Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 17:42:15

Domino222 >> Pochlub se co si poříídil ?.)

    Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 13:45:04

    Domino222 >> Jasné, každý máme něco:))

      Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 13:42:34

      Drinks >> :D Mno.. Pre mňa je zbytočnosť tá loďka :DD

        Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 13:37:53

        Domino222 >> Pro takové zbytečnosti ? :D

          Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 13:05:50

          Drinks >> Ja idem teraz kupovať nové navi a prútiky na UL a iné prkotiny, takže lodička pláva preč :D

            Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 13:04:08

            Drinks >> :D ako inak :D poznám to..

              Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 13:03:40

              Domino222 >> Neříkám že hned , až nebudu vědět co, tak potom budu vymýšlet kok**iny (:

                Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 13:01:37

                Drinks >> Nemám čo povedať, ale keď si kúpiš všetko čo potrebuješ, tak neviem či bude na ľoďku :DD

                  Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 13:00:03

                  Domino222 >> Až budu mít koupené to co bych chtěl abych u vody spokojený, tak pak ano koupím si jíí :D

                    Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 12:58:13

                    Drinks >> To si schopný dať za to 30 000 ? :D

                      Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 12:54:54

                        Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 12:53:30

                        Drinks >> Áno a akú ? :D

                          Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 12:51:39

                          Domino222 >> Mám ji zamluvenou :)))))

                            Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 12:49:11

                            Drinks >> :D Len pozor aby nebolo neskoro :D

                              Drinks - Profil | Čt 23.2.2012 12:48:50

                              Domino222 >> ještě je čáás :)

                                Domino222 - Profil | Čt 23.2.2012 12:46:49

                                Drinks - >> No čo ľoďka kúpená ? :DD

                                  Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:39:21

                                  Drinks >> :-D

                                    Drinks - Profil | St 22.2.2012 18:35:38

                                    Domino222 >> Musím na ní vyhrát :)))

                                      Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:34:21

                                      Drinks >> No.. tak to radšej nie teda..

                                        Drinks - Profil | St 22.2.2012 18:34:01

                                        P3 >> I to je možnost, ale taková hračka pff :-)