Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

Drinks - Profil | St 22.2.2012 18:33:16

Domino222 >> Od Mivardy sem se dneska díval za 30klacků :-) Ale chlápek říkal že má za 100tisíc prý.. A že ta jeho se stím nedá srovnávat:) Že tahle je chytřejší než ta jeho. GPS, Sonar , atd :) že ji stačí jednou zavézt na místo a po druhé stačí dát autopilota a samo to tam dojede. Fakt je fajnová:)

    P3 - Profil | St 22.2.2012 18:29:27

    Drinks >> tak to bych to rači vrazil do krmení :-)) na 5 let :-))))))))))

      Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:29:12

      Drinks >> Koľko teraz približne stoja ? Ja sa na také niečo nechystám :)

        Drinks - Profil | St 22.2.2012 18:28:04

        Domino222 >> Našetříme :-)

          Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:26:57

          P3 >> To máš pravdu, ale to sú už chorý ľudia :-DD

            Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:26:32

            Drinks >> To máš pravdu :-) Ale to je už ako hovoríte ranec penez :)

              Drinks - Profil | St 22.2.2012 18:25:43

              Domino222 >> Lepší jedna rána , jak 20 s pádlem:)) Ale nejideálnější by byla lodička zavážecí .. Stou sem si taky dneska hrál:)

                P3 - Profil | St 22.2.2012 18:25:39

                Domino222 >> já myslím že to bude stejná rána jak když nahazují někteří ty své granáty :-))

                  Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:22:07

                  Drinks >> Hm.. Je to možné, ale keď padne na vodu bomba, tiež to nie je nič moc :-))

                    Drinks - Profil | St 22.2.2012 18:20:42

                    Domino222 >> No já jí mám skoro vždy u sebe , protože je skladná.-) Teda spíš jen když jedu na řeku:))

                    No komu by se chtělo furt pádlovat na flek ? :)) Myslím že je i pro plašení ryb lepší tam jednou švihnout spomba než se tam sr** se člunem:)

                      Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:20:23

                      P3 >> Ahaa, tak to je ráj :-DD

                        P3 - Profil | St 22.2.2012 18:19:32

                        Domino222 >> u nás ráno nefouká :-)))))))))))

                          Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:18:41

                          Drinks >> Ok ale nie vždy ideš s bojkou k vode.. A keď ideš s bojkou, tak ti je spomb na 2 veci lebo máš čln nie? :-D

                            Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:17:52

                            P3 >> :-D A keď bude fúkať aj ráno? :D

                              Drinks - Profil | St 22.2.2012 18:17:35

                              Domino222 >> ako už vím :-) No tak jak bylo psáno níž:)))) Nebo bojku a hotovo dvacet:)

                                P3 - Profil | St 22.2.2012 18:17:23

                                Domino222 >> no to bude problém a pro to půjdu na ryby ráno když ještě nebude foukat a nakrmím atd.. jo na všecko mám odpověd :-))) teda skoro na všecko.

                                  Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:16:23

                                  Drinks >> Nepochopil si ma..

                                    Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:16:00

                                    P3 >> No, to sa dá ale iba keď bude bezvetrie .. :-D

                                      Drinks - Profil | St 22.2.2012 18:15:59

                                      Domino222 >> No dva pruty nahozené a třetím budu krmit né ?.)

                                        P3 - Profil | St 22.2.2012 18:14:46

                                        Domino222 >> :-))))))))) jednoduše nahodím bombu a nechám ji na hladině a na tu samou vzdálenost si nahodím i ostatní pruty a udělám si fixem značku a je to :-))))))