Řeka Morava a její kouzlo. | MRK.cz

Řeka Morava a její kouzlo.

Jak se daří na této krásné moravské řece? Fotky úlovků, krásných fotek řeky i jejich zákoutí ..
Autor diskuse: Drinks - Profil , 14.5.2011 kaprařina - revíry, cestování

Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:11:35

Drinks >> Veď práve, nato sa teším :D A ako s ním chceš kŕmiť presne, keď to bude na druhom prútiku?

    P3 - Profil | St 22.2.2012 18:11:05

    Drinks >> já mám pruty taky brutálně drahé,ale za ty peníze očekávám kvalitu a vyrž(mám je ještě v záruce tak se nemám čeho bát když prdnou :-)))) ,ale ted vážně já osobně budu nahazovat tahem a do těch 70m , to bude dostačujíci a bezpečné i pro pruty.

      Drinks - Profil | St 22.2.2012 18:10:21

      Domino222 >> šak ne , snima to klidně švihnu až za hranice :D

        Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:09:35

        Drinks >> Ale veď o staré prutiky sa báť nemusíš nie? :D

          Drinks - Profil | St 22.2.2012 18:08:37

          Domino222 >> Kupíš mi nový prut ?:D

            Drinks - Profil | St 22.2.2012 18:08:19

            P3 >> No zrovna nebyly levné pruty , takže bych rád snima odchytal aspoň jednu sezónu.) Už tak dostanou pěkně přes prde* na Moravě:-)

              Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:08:03

              Drinks >> Až moc sa toho bojíš :-)

                Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:07:47

                P3 >> Presne :-DD

                  P3 - Profil | St 22.2.2012 18:06:32

                  Drinks >> nebud posera :-))

                    Drinks - Profil | St 22.2.2012 18:04:46

                    Domino222 >> Myslet si to a pak skutečnost je jiná :D Já nevím, ale raděj bych volil větší volume:-) Vydržet by to mělo, ale raděj to první zkusím se starýma se do toho opřít :-)

                      P3 - Profil | St 22.2.2012 18:04:28

                      Domino222 >> klidně i 2,5lbs

                        Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:02:54

                        Drinks >> Mno :-D Tak hádam bude stačiť na to menšie v kľude 3 Lbs prutik :DD Nie?

                          Drinks - Profil | St 22.2.2012 18:02:10

                          Domino222 >> Prázdná 25g :-) 85 asi bude plná :-) A ta větší bude asi těžšíí :-))))

                            Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:02:05

                            Drinks >> OK :-))

                              Domino222 - Profil | St 22.2.2012 18:01:51

                              P3 >> Mno jo, ale drinks povedal že prázdne to váži 85 g :D :D

                                P3 - Profil | St 22.2.2012 18:00:47

                                Domino222 >> blbost píšou tam že prázdné to má 25g plné asi 85g

                                  Drinks - Profil | St 22.2.2012 18:00:08

                                  Domino222 >> Idu ti zvážit voe :-)))) Pokud najdu funkčí váhu :-)

                                    Domino222 - Profil | St 22.2.2012 17:58:50

                                    Drinks >> Dobréé, teda ten pohľad iba :-D Ale mi chceš povedať že prázdne to VÁŽI 85 gramov ??

                                      Drinks - Profil | St 22.2.2012 17:56:10

                                      P3 >> V tomto já se nevyznááám:-)