Stavba prutov a restaurovanie.

Zacal som sa o tuto temu zaujimat, horko tazko som zhanal informacie tu na mrku. Casom som sa sice dozvedel dost aby som zacal s repasaciou mojho stiepaneho prutu a planovat stavbu privlacaku, ale dalo to zabrat a stale o tom zdaleka neviem dost. Takze pre podobnych nadsencov zakladam otazku v ktorej bude mozne dozvediet sa zaklady, vymenit si poznatky o materialoch, postupoch a podobne. Vitane su odkazy na videa, stranky ktore predavaju komponenty, navody na vyrobu pomocok na viazanie, uplny ideal su fotoserialy vlastnych pokusov.
Autor diskuse: P!F - Profil , 11.4.2011 všeobecné - domací dílna

NP!F - Profil | Út 25.9.2018 23:13:18

doktor multiplikator >> ake sedlo ma tuniaky? Co to myslis? Samozrejme o 2m sa nebavime, spomenul som to ako extrem kde sa pri heavy udici da dosiahnut nejake plus minus vyvazenie prutu s multikom. Len nechapem, preco radis po mrku nejake vyvazenie prutu, ked sam odchytas vacsinu sezony s palicou co pada na hubu tak, ze by som vlacil cez razsosku...

    Ndoktor multiplikator - Profil | Út 25.9.2018 22:51:02

    Orion24 >> sady kaprakov si predal tak s jednym pre istotu vlacis. tiez divna uchylka

      Ndoktor multiplikator - Profil | Út 25.9.2018 22:47:55

      P!F >> naprd citas. o 2m rec nebola. na teba nemam to je jasne, sedlo na tuniaky som neprerabal :)))

        NOrion24 - Profil | Út 25.9.2018 21:35:21

        P!F >> daj mu...a pri jeho pocte ociek ..duplom :-)))))

          NP!F - Profil | Út 25.9.2018 21:29:05

          doktor multiplikator >> pri 99% je to jedno. Navyse neviem preco ty ako sadomasochysta s multikom riesis nejake vyvazenie prutu, este som nevidel udicu 2m+ na multak co nepada na hubu.

            Ndoktor multiplikator - Profil | Út 25.9.2018 12:21:37

            poldeci >> ked zapne traslak tak je to jedno isto

              Npoldeci - Profil | Út 25.9.2018 12:07:34

              doktor multiplikator >> to je tiez nezmysel riesit vyvazenost udice,niekedy priam nemozne

                Ndoktor multiplikator - Profil | Út 25.9.2018 11:20:30

                rybobuch >> riesis kraviny. skor sa zameraj nech ti prut nepada na pysk ako to kde usetris vahu 10cm korku alebo evy

                  NOrion24 - Profil | Út 25.9.2018 9:21:55

                  doktor multiplikator >>:-)))))))))

                    NNat - Profil | Út 25.9.2018 9:11:40

                    kaprus >> nebudem spekulovat, postavim este jedneho harrika ako mam doma, vytiahne to aj ponorku, ryby z toho nepadaju.. je to blbovzdorne, odolne na tvrde zaobchadzanie...

                      Ndoktor multiplikator - Profil | Út 25.9.2018 9:03:12

                      Orion24 >> bude rande? :))

                        Nabcdddd - Profil | Út 25.9.2018 8:37:44

                        Orion24 >> j mam, za mna velmi dobre pruty, ta gramaz tam sedi tak ako sedi pri vsetkych CTS, tzn ze to nie je teoreticke maximum co odhodis ale skor prakticke

                          NOrion24 - Profil | Út 25.9.2018 8:31:00

                          abcdddd - 25.9.2018 8:29:29 >> Duso..ty uz mas tie jednodiely Elit Mag spasene?....ako ich vidis?

                            Nabcdddd - Profil | Út 25.9.2018 8:29:29

                            rybobuch >> ver tomu, ze to netece viac ako u nas pri normale :-) mam par kamaratov, ktori chytaju moravu tam u vas (uherske hradiste)

                              Nrybobuch - Profil | Út 25.9.2018 7:45:31

                              doktor multiplikator >> Ano, chci prut co nejlehčí a vyvážený na Biomaster SW 5000. Ale zvažuji i multíkovou verzi.

                                Nrybobuch - Profil | Út 25.9.2018 7:39:59

                                abcdddd >> No problém je ten, že nejvíce berou, když se zvedne voda a docela to teče.

                                  Nkaprus - Profil | Út 25.9.2018 6:37:25

                                  Nat >> hoj. Alternativa je pac bay tradition II 100g

                                    Nkaprus - Profil | Út 25.9.2018 6:30:41

                                    P!F >> hoj. Ja sem spojku zkracoval o dva cm a dobrusoval tak aby presahovala jak mela. Dopadlo to cajk. Mame v praci takovy sprej, je to jak plavena krida ale ve spreju. Trochu na samca striknes a slozis. Tam kde se to utře brousis. Tak dlouho dokud to nesedi. U tebe bych pocital tak 15minut. Ale obyc krida poslouzi taky.

                                      Nabcdddd - Profil | Po 24.9.2018 20:14:36

                                      rybobuch >> to by slo, u vas to defacto netece

                                        Ndoktor multiplikator - Profil | Po 24.9.2018 20:08:41

                                        rybobuch >> lahky vahovo ?

                                          Červené karty: S&F - pescador