Revíry kolem liberecka

Zdravím Vás všechny, nevíte jak jsou na tom rybníky kolem Liberce, denně sleduji cca. dva a stále zamrzlo. Už to fakt nění možné všichni kolem na rybách a my stále nic.
Autor diskuse: jartas - Profil , 21.3.2011 všeobecné - revíry, cestování

Kentaur - Profil | So 9.7.2016 13:02:34

Zdar.Jak je na tom Cerna Nisa(Bedrichovska).Nikdy jsem tam chytat nebyl.Kdyz tak SZ jestli ma nekdo info,diky;) Ryby poustim.Jenom par duhaku za rok.Tak se nemusite bat ze bych to tam chtel masarit.

    Volkov - Profil | Ne 3.7.2016 9:01:48

    v Jablonném pod J konečně zprovoznili Markvartičák tak máme konečně nějakou vodu v místě :D

      Kentaur - Profil | Pá 1.7.2016 12:26:12

      Krl >> jj dik.Ja byl prave na strane od Loukova,ale jenom se podivat.Je to tam hezky no.

        Krl - Profil | Pá 1.7.2016 12:14:39

        Kentaur >> Nad jez i pod jez v Březině se dá autem zajet z Loukova po pravém
        břehu Jizery. Vjez je v Loukově v zatáčce před mostem/ směr z vesnice,z kopce/,vypadá to jako vjezd z kamenné dlažby do statku,ale těsně před vraty to uhýbá do leva a jedeš podle vody až k jezu
        Pokud tam zajedeš,tak uvidíš kde je to vyježděné..

          Rybařík 77 - Profil | Čt 30.6.2016 22:51:05

          Už moc ne:-(Bývalo to tam dobré,ale po opravě jezu se to zapláchlo.

            Kentaur - Profil | Čt 30.6.2016 22:35:59

            Rybařík 77 >> u jezu jsem se byl podivat jenom 1,ale nikdy jsem tam nechytal.Da se tam zachytat jo?

              Kentaur - Profil | Čt 30.6.2016 22:34:02

              Najde se tu nejaky muskar,co by sel nekdy,nekam zachytat?Neni to aktualni,ale nekdy bych neco podnikl.Klidne SZ..

                Rybařík 77 - Profil | Čt 30.6.2016 22:33:34

                OK.Co se opravil jez,tak je to super místo

                  Kentaur - Profil | Čt 30.6.2016 22:25:13

                  Rybařík 77 >> no dyt pisu ze do Breziny nezajizdim.Koncim u Zehrovky.Proste nikdy jsem nevidel cedul Brezina,tak jsem nevedel co to je za vesnici tam dal.

                    Rybařík 77 - Profil | Čt 30.6.2016 22:10:24

                    Kentaur >> Žehrovka se vlévá v Březině nad jezem:-)

                      Kentaur - Profil | Čt 30.6.2016 21:11:40

                      Rybařík 77 >> Tak uz vim kde je Brezina. Tam nezajizdim.Vetsinou jsem nekde u Zehrovky.

                        tyci - Profil | Čt 30.6.2016 20:48:43

                        Kentaur >> Jojo....pak spousta drobotě na mastňáky.

                          Kentaur - Profil | Čt 30.6.2016 20:36:17

                          tyci >> dobry.vse na tresne?

                            Kentaur - Profil | Čt 30.6.2016 20:35:43

                            Rybařík 77 >> az budu doma tak se podivam na mapu.To vim,ale myslel jsem ze je hubalov a az pak brezina.

                              tyci - Profil | Čt 30.6.2016 20:18:20

                              Dneska na Smědé cca.6 tloušťů nej cca.40 .Takže dobrý.....

                                Rybařík 77 - Profil | Čt 30.6.2016 18:04:08

                                Ne,až do Hubálova to je SUS.

                                  Kentaur - Profil | Čt 30.6.2016 14:54:07

                                  sven >> aha diky.Tak tam jsem nebyl.To uz je stredoceskej.

                                    sven - Profil | Čt 30.6.2016 14:40:34

                                    Kentaur >> od Hradiště blíž, od Turnova dál :-)

                                      Kentaur - Profil | Čt 30.6.2016 14:14:54

                                      Krl >> No neni to zadna hitparada.Sama cudla,ale na zimu dobry.Ted nevim Brezina je u Loukova nebo dal?

                                        Krl - Profil | Čt 30.6.2016 12:49:49

                                        Pod Svijanama je kulový ..... , mám tam chatu.Ryby začínají být až nad jezem v Březině.A také dost rybářů.

                                          Kentaur - Profil | St 29.6.2016 15:33:59

                                          tyci >> jj je to tam hezke.Ja tam taky moc nejezdim.Jenom treba v zime.

                                            tyci - Profil | St 29.6.2016 15:31:02

                                            Kentaur >> já tam nikdy nechytal,ale pod Svijanama to vypadá krásně.

                                              Kentaur - Profil | St 29.6.2016 15:26:06

                                              tyci >> pstruhovka Líšný a tak.Na MP jsem jezdil dolu pod Svijany.

                                                tyci - Profil | St 29.6.2016 15:08:12

                                                Kentaur >> A kam chodíš na Jizeru???

                                                  sven - Profil | St 29.6.2016 13:51:52

                                                  Kentaur >> :-))

                                                    Kentaur - Profil | St 29.6.2016 13:51:03

                                                    S vodakama vsude stejne.Jizera je peklo. Chodim hned rano.od 6 treba do 9.Pak se to neda.

                                                      Kentaur - Profil | St 29.6.2016 13:49:12

                                                      sven >> To je jasny,ze neprechytam :D

                                                        sven - Profil | St 29.6.2016 13:45:28

                                                        tyci >> :-))) to jo

                                                          tyci - Profil | St 29.6.2016 13:41:24

                                                          sven >> Na Smědý jsou ještě místa kde je člověk úplně sám...ale pak si člověk donese kupu klíšťat...posledně jsem měl 4.Ale pořád lepší klíšťata a klid,než vodáky a podobný.

                                                            sven - Profil | St 29.6.2016 13:34:43

                                                            tyci >> taky by nebylo špatný, sem tam pohodit do koryta vláčecí brány, hřebíkama nahoru.. :-) Majitel půjčovny lodiček by si hodil mašli a byl by pokoj.. :-)

                                                              tyci - Profil | St 29.6.2016 13:30:34

                                                              sven >> To znám...o víkendu jsem si stáhnul tlouště na Smědý na luxusní flek.Dva jsem lapnul a najednou koupající vesničani na duších.A bylo po rybách....Na říčkách jako Smědá,Ploučnice atd...je to špatný....na to je dobrý si pořídit rotvajlera a poslat ho se vykoupat... :-)

                                                                sven - Profil | St 29.6.2016 13:29:15

                                                                Kentaur >> Ahoj. Něco už ano ale zatím nic na 100%.
                                                                Když slíbíš, že nás nepřechytáš, tak Ti dám včas vědět :-)