- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nevydání povolenky - Co vy na to?
Už se vám stalo že vám organizace odmítla vydat povolenku? Mně se to stalo letos a když jsem požadoval vysvětlení, dostal jsem toto písemné vyjádření. Tak jsem se od srdce zasmál. Co si o tomto zdůvodnění myslíte?- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
8x v oblíbených a 8x v ignorovaných.
Stenly - Profil | Ne 20.2.2011 10:24:06
Chose - Profil | Ne 20.2.2011 10:13:58
anakonda - Profil | Ne 20.2.2011 10:05:58
kakr - Profil | Ne 20.2.2011 10:02:31
Stenly má za pár minut ideální a jedinou možnost, jak zvrátit rozhodnutí výboru MO. V 10hod začíná výroční členská schůze MO Moravská Nová Ves.
I já jsem si telefonicky ověřil u funkcionářů MO vo co gou. Nebudu zde prezentovat co jsem se dozvěděl......
O peníze zde vůbec nejde.
Naše MO zasílá prostřednictvím jednatele všem jubilantům od 50 let výše po 5ti letech blahopřání k narozeninám už hodně dlouho, cca 8 -10 let. Od 80ti let, každoročně. Máme cca 3000 členů
Už jsem se setkal s tím, že za námi přišel dojatý chlap s flaškou v ruce se slovy, že jsme byli jediní, kdo si na něj vzpomněl a to potěší....
anakonda - Profil | Ne 20.2.2011 9:38:19
Ještě jinak.To že MO nedala Stenlymu povolenku tak ji chybí v pokladně peníze za tuto povolenku.Bylo to rozhodnutí skutečně prozíravé,čestné a hospodárné?
Víš jak se k nám chová naše MO na Lidické ulici v Č.B.? Když mi bylo 50 přišlo od nich přání.To se neznáme.Když něco někdo potřebuje,není problém.Je pravda,že kontroly jsou a mám pocit,že naši členové jsou ukáznění.Všechno funguje,nikomu klacky pod nohy nehází.Ten pán co nás má na starosti se jmenuje pan Babka a je v pohodě.Pak jsme i my v pohodě.Myslím že na takovou pitomost jako přišli v Moravské Nové Vsi by nepřišel pan Babka s výborem ani 10 dvanáctkách.
kakr - Profil | Ne 20.2.2011 9:06:19
Omluva je přijata :-))
Povolenku Stenlymu ani oprava tiskové chyby ovšem nevydá....
Myslím, že jsem našel jádro pudla:
Vždy když si Stenly pořídil něco nového (bivak, člun s elektromotorem), vždy to bylo následně dodatkem zakázáno. A Stenly se jenom ptal, proč je to zakázáno. Bylo mu řečeno, že je to v souladu se Smlouvou o pronájmu s VAKem. Zeptal se: "Opravdu?", a toto je to napadání smlouvy. Nejde zde bohužel o nic jiného než závist
Uznávám, že pro lov ryb je bivak a člun s elmotorem nezbytný.
.
Revír Morava 3 A je vodárenská nádrž a pravidla hry si tam určuje vlastník a tím je akciovka a ne rybáři. BP revíru musí plně respektovat požadavky kanálníků, jinak mají utrum a revír bude zrušen.
Tak co je lepší, nevydat povolenku jednomu rybáři který BP komentuje slovy že jsou plny blbostí a nemíní je dodržovat nebo si nechat zrušit revír ??
Tvá hraběcí rasa o přesídlení Stenlyho do jiní MO mu povolenku na M 3A nezajistí. Tu může dostat jen člen Moravské nové Vsi.
SkulalukS - Profil | Ne 20.2.2011 8:57:04
anakonda - Profil | Ne 20.2.2011 8:52:40
anakonda - Profil | Ne 20.2.2011 8:45:04
anakonda - Profil | Ne 20.2.2011 8:42:41
bremic - Profil | Ne 20.2.2011 6:47:32
Sven - Profil | Ne 20.2.2011 0:32:07
Nejhorší na tom je, že per huba se to nevztahuje na MO sdružené v Sev.ÚS, mimo MO Jablonec n.N.
Mrknato - Profil | Ne 20.2.2011 0:23:20
Sven - Profil | Ne 20.2.2011 0:14:53
Stačí se jen přesvědčit, kolik RMV si některé MO vyhlásily.
Za všechny: např. MO ČRS Liberec - 16 RMV
Mrknato - Profil | So 19.2.2011 23:16:17
anakonda - Profil | So 19.2.2011 23:01:29
Mrknato - Profil | So 19.2.2011 22:53:01
Kde to žije - všechna témata
16:03ATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:57Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 30
15:57Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
15:20Rybáři vs ochránci přirody 78
14:34Poradna: Redakce MRK.cz 1766
10:11Staré Česke rybářské vybavení 396
8:49Poradna: Sumcařina 2572
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
-25% akce na FOX a FOX RAGEZa 48 Kč
FOX Weekend od čtvrtku 25.6. do pondělí 29.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na celý sortiment vč. novinek. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_FOX25. Více na www.chytil.cz
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










