- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jurský park Bugyi
Dobrý den máte někdo zkušenosti z touto Madarskou pískovnou dekuji.
Autor diskuse: bobule - Profil , 8.2.2011 kaprařina - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
27x v oblíbených a 11x v ignorovaných.
Ncarpmacher - Profil | So 24.3.2012 15:51:17
Jazero Jurský Park - Bugyi prechadza rekonstrukciu. Prikladam zopar foto ktore som nafotil vo stvrtok. Blizsie info behom par dni.
NTOMtrinec - Profil | St 7.3.2012 18:46:52
carpmacher >> Konečně trochu normální příspěvek. Furt jsme se trochu nepochopili. Bohužel moje zaujatost vznikla z toho co jsem tam zažil. Kdyby byl revír okomentován normálně, tak bych neřek ani slovo. Ať se daří.
Nmisak - Profil | St 7.3.2012 15:53:44
TOMtrinec >> fotku sem dávat nechci nejsem chlubivej typ. Jsou na stránkách revíru. A jen pro info, nemám s tímto revírem společného nic víc, než že tam jezdím na ryby a jezdit budu. Jsem tam spokojený, majitele jsem osobně nikdy neviděl. Jen Zoltána. To jak se mnou, ale majitel jednal i když jen po telefonu mě utvrdilo v tom , že je to pohodový člověk. Udělal pro mě něco co by většina majitelů vod v CZ neudělala. A to že je tam málo ryb? Já prostě zachytal a to docela solidně, i moje manželka, která byla se mnou, pravda je že jsem musel hledat místa, z některých co vypadaly super nebyl 2 dny záběr, tak jsem hledal jiný, ale zachytal jsem takže kdo říká že tam nejsou ryby, neříká pravdu. Chce to jen hledat zkoušet a snažit se. Určitě je to lepší než přijed k vodě nahodit a než rozbiju bivak mít 5 kaprů, bez toho abych udělal něco víc, že dám na montáž boilie a hodím to tam. Ale to je jen muj osobní názor. Ať ti to jezdí!!!
Ncarpmacher - Profil | St 7.3.2012 8:08:11
TOMtrinec >> V decemri roku 2009 bolo do tejto vody napustené cez 2400kg kapra, násadova váha sa pohybovala od 5 do 18kg.. 80% rýb bolo práve o váhe 5kg.. ..po skúsenosti z minulého roka uz poniektoré 5kg nasadené kapre máju okolo 10kg co by som povedal že za 3 roky je celkom slušný prírastok na hmotnosti. Väčšina kaprarov dodnes sníva vôbec o 10 kg rybe čoho dôkazom sú mnohé fóra na tomto serveri. Je jasné že táto voda ma v sebe aj veľké jedince len je otázne ako ich uloviť, na tejto vode je veľmi veľký dostatok prirodzenej potravy pre kapra v okolí rákosia co robí z tejto vody dosť ťažkú vodu ale o to pre mňa zaujímavejšiu že to neni také jednoduché. Osobne som chytal na tejto vode asi 9x a nikdy som nešiel domov bez záberu od kapra je to len otázka toho nakoľko poznáš tuto vodu a načo máš chytať. Ešte sa vrátim k tvojej poznámke že sme "naháňači a vyťahovači prachov z ludi" ..budem písať za seba aby som tu nikoho neurazil, ja sem prispievam len preto aby každý kaprár ktorý pôjde pôjde loviť na túto vodu mal ako takú šancu uspieť a si dobre zachytať.. ..ale napriek tvojej zaujatosti voči nám ti prajem veľa úspechov kaprárčine..
NTOMtrinec - Profil | Út 6.3.2012 16:10:29
misak >> PROČ TADY NEDÁŠ TVÉHO KAPRA 19,53 KG PROSÍM JEDNU FOTOGRAFII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nerýpu, jen konstatuju. Kdybych neměl zkušenosti z jiných madarských revírů, tak neřeknu ani ťuk. Jediný normální člověk je Zsolti!! Jinak dle mého jsou ostatní jen naháněči, aby z lidí vytahali prachy. Protože ty ryby tam nejsou v takovém počtu a váhové kategorii, jak udávají majitelé a jejich kolegové, nebo co jste.Na ty odpadky jsme upozornili my, i tu bandu jsme napomínali my!! Ale neházeli nic do vody, nechali to na fleku.Zjistíš to, pokud si tady přečteš histori. Revír je to hezký, to nepopírám, ale to vedle je hrůůza. Přeji vám mnoho spokojených rybářů. KONEC
Nerýpu, jen konstatuju. Kdybych neměl zkušenosti z jiných madarských revírů, tak neřeknu ani ťuk. Jediný normální člověk je Zsolti!! Jinak dle mého jsou ostatní jen naháněči, aby z lidí vytahali prachy. Protože ty ryby tam nejsou v takovém počtu a váhové kategorii, jak udávají majitelé a jejich kolegové, nebo co jste.Na ty odpadky jsme upozornili my, i tu bandu jsme napomínali my!! Ale neházeli nic do vody, nechali to na fleku.Zjistíš to, pokud si tady přečteš histori. Revír je to hezký, to nepopírám, ale to vedle je hrůůza. Přeji vám mnoho spokojených rybářů. KONEC
Nmisak - Profil | Út 6.3.2012 12:06:55
TOMtrinec >> Ty jo ty furt rýpeš, to že jsi tam byl a nezadařilo se ti, at už protože ryby nešly nebo jsi levý a nemumíš, to neznamená že to musíš pořád hanit. Já už mám sježděno dost revíru, na Slovensku, Madarsku, Rakousku a čechách a tohle je revír, který se mi líbí. Slyšel jsem že tam byla partička co si pořád na něco ztěžovala, hluk atd. pak tam udělali bordel nasypali odpadky do vody a odjeli, jen protože nebyli schopní chytit rybu. Jestli jsi z té party tak jsi ......., nemužu jsem psát sprosté výrazy, jestli ne a byl jsi tam a nezachytal, není to vodou!!!!
NTOMtrinec - Profil | Po 5.3.2012 19:12:02
carpmacher >> Ale nejsou z Jurského parku, Další desítky ryb ti můžu poslat.
NPanto - Profil | Po 5.3.2012 18:04:34
carpmacher >> No 3krát zas nemá viac odomňa ten Zsolt, aj ja mám nad 100-kou... :) ale dobre, budiš nech sú tie rybky nad 15 kg... ;) Počas sezóny tam aj tak plánujem ísť chytať na týždeň, tak uvidím...
Ncarpmacher - Profil | Po 5.3.2012 12:51:55
Panto >> Bracho uz si videl Zsoltiho nazivo??? 140 kg ziva vaha je 3x tak velky ako si ty : ))))
Nmisak - Profil | Po 5.3.2012 12:01:51
Panto >> No vypadat nemusí, ale já věřím, byl jsem tam osobně a mám kapra 19,53 kg 95 cm. od 10 do 16 kg jich bylo 10 minimálně.
NPanto - Profil | Po 5.3.2012 0:49:53
carpmacher >> hmm, nič v zlom ale tieto ryby na fotkách vôbec nevyzerajú na ,,kapre od 15kg do 16kg,, :)
Nragnar - Profil | Ne 4.3.2012 20:33:15
Minuly rok sme chytali pri ostrove na 15 par nasadokov do 6kg inak nic moc samozrejme nie je to len o velkych rybach.Ako tak si vsimam ze tie kapre na fotkach okrem amurov nie su starousadlici ale dovezene ryby a potom chytene aj ta 19,5kg rad by som videl odtial fotku original stareho madara alebo domaceho sumca nech to neposobi tak umelo,s pozdravom chyt a pust.
Ncarpmacher - Profil | Pá 2.3.2012 14:22:44
Čtenáři této diskuse také sledují
NRevír - Jezero Jaroslav1587
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1637
NVyroba valcu, motoru a prevodu593
NJak na odlévání olova?856
NMikbaits - pikantní švestka534
NMikbaits boilie LiveriX307
NZlatá kaprařská malina1332
NSOLAR410
NKteré Shimano Big Baitrunner LC - staré nebo nové????620
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
16:13NKrátkodobá kaprařina x 9953
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...





























