- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nějaký dobrý konzervy
Ahoj.Loni jsem parkrát vyrazil na ryby na delší dobu a protože nevařím,živím se převážně konzervama.Pokaždé jsem ale netrefil to pravý.Ať jsem koupil levnou nebo drahou,tak se to skoro nedalo pozřít.Sice tam je vždycky psaný,že je to z masa,ale to jsem tam hledal marně.Dají se vubec ještě sehnat nějaký opravdu dobrý konzervy-hovězí ve ...vepřový...Nebo jsou všechny z Činy?Máte nějaky typ na opravdu konzervu s masem??!!Nejhorší je být na rybách hlady!!Díky všem Petruv zdar
Autor diskuse: Mirek M. - Profil , 29.1.2011 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
32x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nlubos666.p - Profil | Ne 30.1.2011 9:56:06
antony >> Jo vidíš na vodu jsem zapomněl.Do malý zavařovací sklenice dávám tak malýho panáka vody.Do velký-velkýho panáka.
NLee-Haney - Profil | Ne 30.1.2011 9:25:46
Ač to možná zní směšně,ale mě přišly nejchutnější konzervy co se fasovaly na vojně :)
NIgo. - Profil | Ne 30.1.2011 9:24:51
Marfi >> Čínské vepřové ve vlastní štávě? To si děláš legru že? :o) jednou jsem si ji koupil (myslím za posledních cca.10let předtím byla super) a jen jsem ji otevřel byla podezřelá, dostala šanci ochutnal jsem a šla okamžitě do záchoda.
NDulf - Profil | Ne 30.1.2011 9:17:51
Posledních 7-8 let jsou jediný konzervy co sním na rybách játrová paštika nebo tuňák.
Nrices - Profil | Ne 30.1.2011 9:01:41
pizza to istí , len treba mať v mobile správnu kombináciu čisiel :-)
NMarfi - Profil | Ne 30.1.2011 8:52:09
Ahoj - já mám rád tyhle fazole, k nim na ohni opečenou kotletu, krkovičku nebo klobásu a čerstvý chleba... Čínské vepřové ve vlastní šťávě taky mohu doporučit...:-)
Nantony - Profil | Ne 30.1.2011 8:51:48
Diskuse mi připomíná, jak jsme jedenkrát na vojně dostali rybčky v konzervě, nebo nejaká rybí pasta to byla, tak ta byla asi 15 roků stará. Napřed to nikdo nejedl, ale potom skoro uplně všichni. Jedni, kterým bylo jedno co jí, tak to jedli tak nejak normálně, druzí byli zase zvědaví, jak chutná 15 roků stará konzerva a nikomu z toho nic nebylo. Konzervy byly docela už rezavé, ale byl na nich docela silný plech, takže ještě nějaký ten rok by to drželo pohromadě (сделано в СССР).
hola
antony
hola
antony
NHermis_s - Profil | Ne 30.1.2011 0:25:18
Koukam,ze jsi z Brna.Nemel by byt problem pro tebe sehnat vyrobky odsud.Kupuju hlavne pastiky.
NOlgoj Chorchoj - Profil | Ne 30.1.2011 0:13:16
Zdar, ujec mi doporučoval při diskuzi na toto téma že nutný hlídat obsah masa a ten musí být 80% a pak je konzerva jedlá...ale ozkouším až příjde léto...teď před sezónou si budu ještě užívat gulášek s 5ti knedlama:o)))
Npeco - Profil | So 29.1.2011 23:41:13
zemo >> dik uz sa tesim.ale jest ju asi nebudem ale aj tak dakujem
Npeco - Profil | So 29.1.2011 23:39:57
Igo. >> to mas pravdu za totacu veprove vo vl. stave to bolo super zradlo
Nzemo - Profil | So 29.1.2011 23:36:09
peco >> no dal si mi chrobaka do hlavy a budem potom urcite patrat. a ak najdem tak ti kludne jednu poslem postou :D
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic















