Beseda s Lukášem Krásou v Pardubicích

Pardubáci a okolní, kdo se zúčastníte této akce? Co čekáte za novinky atd. ...?
Autor diskuse: Mára85 - Profil , 4.1.2011 kaprařina - ostatní

Poušťák - Profil | Čt 6.1.2011 9:51:16

Jettys >> 60 minut na hodinu.))

    chavez - Profil | Čt 6.1.2011 9:50:43

    Poušťák >> To by ses přijel podívat,že jo...

      Jettys - Profil | Čt 6.1.2011 9:50:12

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> kolik?

        Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.1.2011 9:49:37

        chavez >> když mi sežene asistentku a zaplatí mi, abych ji přeřízl, tak se jistě nějak dohodnem

          Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.1.2011 9:48:56

          Jettys >> to by se nedoplatil

            Poušťák - Profil | Čt 6.1.2011 9:46:31

            chavez >> né,sekretáře.)))

              chavez - Profil | Čt 6.1.2011 9:42:59

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> Rybízzz je známý nadsamec,tkž zřejmě myslel,to přeříznutí asistentky:-)))

                Jettys - Profil | Čt 6.1.2011 9:25:23

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> určitě myslel striptýz s kaprem

                  Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.1.2011 8:35:11

                  Rybízzz >> Myslíš mé kouzelnické číslo?

                    Rybízzz - Profil | Čt 6.1.2011 8:33:07

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Kolik by stálo Tvé vystoupení? Celkem o tom uvažujeme?

                      rover - Profil | Út 4.1.2011 15:45:29

                      Mára85 >>
                      no to doufám :-)

                        chavez - Profil | Út 4.1.2011 15:31:01

                        rover >> Aha,tak to jo...

                          Mára85 - Profil | Út 4.1.2011 15:27:15

                          rover >> Ja myslim ze on uz toho moc prekonat nemuze. Stacilo mi kdyz jsem videl fotky z Rakouska. A tam by mel ukazat i nejaky to video a to si myslim ze bude teprve narez

                            rover - Profil | Út 4.1.2011 15:21:40

                            chavez >>
                            to je přece jednoduchý, ...aby překonal sám sebe, to se dneska hodně cenní :-)

                              chavez - Profil | Út 4.1.2011 15:18:51

                              rover >> To nemá logiku,proč by to výrobce boilís dělal?

                                visage - Profil | Út 4.1.2011 15:10:35

                                Pvl >> keby som nešiel do nočnej ,tak som tam :P

                                  Pvl - Profil | Út 4.1.2011 15:03:28

                                  visage >> Stála by Ti 1kč za to ? Nechtěl jsi napsat 1 eu ? :o§)

                                    visage - Profil | Út 4.1.2011 15:00:59

                                    Pvl >> no dobre tak už nebudu škemrat ale aspoň tú 1 kč

                                      rover - Profil | Út 4.1.2011 15:00:56

                                      Očekávám tam, že bude prolomena neprolomitelnost boilie, jakožto nejúčinnější nástrahy na velké kapry !

                                        Pvl - Profil | Út 4.1.2011 14:42:08

                                        visage >> nežebrej :o§)