Beseda s Lukášem Krásou v Pardubicích

Pardubáci a okolní, kdo se zúčastníte této akce? Co čekáte za novinky atd. ...?
Autor diskuse: Mára85 - Profil , 4.1.2011 kaprařina - ostatní

NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 13:18:32

chavez >> má recht,je to pořádnej chlap.)))

    Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 13:16:25

    Poušťák >> Karel má rád vepřový:-))

      NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 13:06:34

      chavez >> tak za to dostaneš jednu zadarmo od Lukáše pro Karla.)))

        Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 12:50:42

        Poušťák >> Ne,zkombinoval jsem to s černou,to víš firemní barvy....

          NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 12:45:13

          chavez >> A nechal jsi jí tu přírodní růžovou barvu?)))))))))

            Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 12:42:07

            Poušťák >> Abych ti řekl pravdu,udělal jsem z ní pašeráka na vyvážku:-)))

              NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 12:35:40

              chavez >>Když už jí nepoužíváš,tak jí dej Rybízkovi,alespon bude provádět bezpečný sex.))))))))))))))

                Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 12:32:20

                Poušťák >> :-))))

                  NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 12:31:07

                  chavez >> stačí výplach vlažnou vodou,pak to jde.))))))))))))

                    Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 12:29:12

                    Poušťák >> Ne,ale mám podezření,že má ňákou tu chorůbku,a to Domča nebere:-))

                      NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 12:19:17

                      chavez >> ty jsi tu svojí bodnul?)))))))))))

                        Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 12:11:48

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Je přesně taková...

                          Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 12:08:43

                          Poušťák >> Právě sem ti chtěl napsat,jestli by si nám jí nepůjčil:-))

                            NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 11:54:58

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> nevěř mu,jak ho znám,dotáhne ti nafukovačku.)))

                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.1.2011 11:53:41

                              chavez >> pokud je mladá, má plná ňadra, není těhotná, popřípadě nevlastní nějakou chorobu, potom se můj honorář bude pohybovat v rámci několika stovek

                                Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 10:00:12

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Asistentka už je zařízená,zbývá doladit cenu.

                                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.1.2011 9:54:41

                                  Jettys >> To ne. já to dělám pro obyčejný lidi a podle toho je i cena

                                    NJettys - Profil | Čt 6.1.2011 9:54:03

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Je to 6ti místné číslo?

                                      NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 9:52:22

                                      chavez >> ihned bych všechno zrušil a mazal,to se jen tak nevidí přece.)))

                                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.1.2011 9:52:06

                                        Jettys >> mnoho. Každopádně tohle řeší můj manager