Beseda s Lukášem Krásou v Pardubicích

Pardubáci a okolní, kdo se zúčastníte této akce? Co čekáte za novinky atd. ...?
Autor diskuse: Mára85 - Profil , 4.1.2011 kaprařina - ostatní
95 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Nchavez - Profil | Ne 6.2.2011 18:26:43

Mára85 >> jj dneska jsem slídil kolem Labe,už se to blíží:-)

    NForest 1 - Profil | Ne 6.2.2011 18:25:37

    chavez >> nevidel jsem ho .....

      NMára85 - Profil | Ne 6.2.2011 18:22:42

      Jak pise Forest. Vyborna akce a prijemny pokec o rybarine. Uz jen aby chvili vydrzelo tohle pocasi a muzeme pomalu vyrazit k vode

        Nchavez - Profil | Ne 6.2.2011 18:22:31

        Forest 1 >> Dorazil Netipa??

          NForest 1 - Profil | Ne 6.2.2011 18:18:59

          chavez >> Hodne povedeny, pohodova akce .....

            Nchavez - Profil | Ne 6.2.2011 18:17:54

            Tak jaký to bylo?

              NForest 1 - Profil | St 2.2.2011 20:22:57

              Mára85 >> Ja ..... :-)))))

                NMára85 - Profil | St 2.2.2011 14:46:59

                Tak uz se nam to blizi. Kdo z vas dorazi?

                  Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 15:31:50

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Ok.

                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.1.2011 15:20:28

                    chavez >> Domča ne

                      NForest 1 - Profil | Čt 6.1.2011 14:58:43

                      chavez >> :-)) jj uz je to dlouhe, taky bych si uz jel nejradeji nekam pod breh zakrmit :-))))

                        Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 14:57:08

                        Forest 1 >> Máš recht:-)

                          NForest 1 - Profil | Čt 6.1.2011 14:53:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          At to uz rozmrzne, zacina vam pekne hrabat :-)))))

                            Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 14:48:56

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> A Domča je taky unisex person?

                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.1.2011 14:43:17

                              chavez >> nenarodil. Je to mé rozhodnutí. Na přefikávání asistentek mám dubléra

                                Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 14:38:31

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> To ses tak narodil,nebo se nepovedla plastika?A tu asistentku si chtěl fiknout čím,jako motorovkou?

                                  Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 14:32:18

                                  Poušťák >> No mě né,ale znáš rybízzze,když ucítí ženské lůno:-)

                                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.1.2011 14:31:48

                                    chavez >> Netipa je unisex person, tedy bezpohlavní jedinec. Má to řadu výhod a navíc jsem uveden v daňovém zákoníku coby odčitatelná položka (sám nevím proč)

                                      NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 14:27:51

                                      chavez >> nevadí))))))))))))

                                        Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 14:25:47

                                        Rybízzz >> Co když je reálnej Netipa žena?!

                                          NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 13:51:10

                                          Rybízzz >> Víš houby co je moderní,protože pořád číháš u dirky.My co tě známe,tak ti vůbec nevěříme.))))))))))))))))

                                            NRybízzz - Profil | Čt 6.1.2011 13:48:14

                                            Chlapci chlapci...čas gumové lásky je pryč, čas latexové taky a té domácí jakbysmet. Třikrát a dost! S Netipou bych ale vedle nešlápnul.

                                              NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 13:18:32

                                              chavez >> má recht,je to pořádnej chlap.)))

                                                Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 13:16:25

                                                Poušťák >> Karel má rád vepřový:-))

                                                  NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 13:06:34

                                                  chavez >> tak za to dostaneš jednu zadarmo od Lukáše pro Karla.)))

                                                    Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 12:50:42

                                                    Poušťák >> Ne,zkombinoval jsem to s černou,to víš firemní barvy....

                                                      NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 12:45:13

                                                      chavez >> A nechal jsi jí tu přírodní růžovou barvu?)))))))))

                                                        Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 12:42:07

                                                        Poušťák >> Abych ti řekl pravdu,udělal jsem z ní pašeráka na vyvážku:-)))

                                                          NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 12:35:40

                                                          chavez >>Když už jí nepoužíváš,tak jí dej Rybízkovi,alespon bude provádět bezpečný sex.))))))))))))))

                                                            Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 12:32:20

                                                            Poušťák >> :-))))

                                                              NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 12:31:07

                                                              chavez >> stačí výplach vlažnou vodou,pak to jde.))))))))))))

                                                                Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 12:29:12

                                                                Poušťák >> Ne,ale mám podezření,že má ňákou tu chorůbku,a to Domča nebere:-))

                                                                  NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 12:19:17

                                                                  chavez >> ty jsi tu svojí bodnul?)))))))))))

                                                                    Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 12:11:48

                                                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Je přesně taková...

                                                                      Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 12:08:43

                                                                      Poušťák >> Právě sem ti chtěl napsat,jestli by si nám jí nepůjčil:-))

                                                                        NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 11:54:58

                                                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> nevěř mu,jak ho znám,dotáhne ti nafukovačku.)))

                                                                          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.1.2011 11:53:41

                                                                          chavez >> pokud je mladá, má plná ňadra, není těhotná, popřípadě nevlastní nějakou chorobu, potom se můj honorář bude pohybovat v rámci několika stovek

                                                                            Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 10:00:12

                                                                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Asistentka už je zařízená,zbývá doladit cenu.

                                                                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.1.2011 9:54:41

                                                                              Jettys >> To ne. já to dělám pro obyčejný lidi a podle toho je i cena

                                                                                NJettys - Profil | Čt 6.1.2011 9:54:03

                                                                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Je to 6ti místné číslo?

                                                                                  NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 9:52:22

                                                                                  chavez >> ihned bych všechno zrušil a mazal,to se jen tak nevidí přece.)))

                                                                                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.1.2011 9:52:06

                                                                                    Jettys >> mnoho. Každopádně tohle řeší můj manager

                                                                                      NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 9:51:16

                                                                                      Jettys >> 60 minut na hodinu.))

                                                                                        Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 9:50:43

                                                                                        Poušťák >> To by ses přijel podívat,že jo...

                                                                                          NJettys - Profil | Čt 6.1.2011 9:50:12

                                                                                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> kolik?

                                                                                            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.1.2011 9:49:37

                                                                                            chavez >> když mi sežene asistentku a zaplatí mi, abych ji přeřízl, tak se jistě nějak dohodnem

                                                                                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.1.2011 9:48:56

                                                                                              Jettys >> to by se nedoplatil

                                                                                                NPoušťák - Profil | Čt 6.1.2011 9:46:31

                                                                                                chavez >> né,sekretáře.)))

                                                                                                  Nchavez - Profil | Čt 6.1.2011 9:42:59

                                                                                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Rybízzz je známý nadsamec,tkž zřejmě myslel,to přeříznutí asistentky:-)))

                                                                                                    NJettys - Profil | Čt 6.1.2011 9:25:23

                                                                                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> určitě myslel striptýz s kaprem

                                                                                                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 6.1.2011 8:35:11

                                                                                                      Rybízzz >> Myslíš mé kouzelnické číslo?

                                                                                                        NRybízzz - Profil | Čt 6.1.2011 8:33:07

                                                                                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Kolik by stálo Tvé vystoupení? Celkem o tom uvažujeme?

                                                                                                          Nrover - Profil | Út 4.1.2011 15:45:29

                                                                                                          Mára85 >>
                                                                                                          no to doufám :-)

                                                                                                            Nchavez - Profil | Út 4.1.2011 15:31:01

                                                                                                            rover >> Aha,tak to jo...

                                                                                                              NMára85 - Profil | Út 4.1.2011 15:27:15

                                                                                                              rover >> Ja myslim ze on uz toho moc prekonat nemuze. Stacilo mi kdyz jsem videl fotky z Rakouska. A tam by mel ukazat i nejaky to video a to si myslim ze bude teprve narez

                                                                                                                Nrover - Profil | Út 4.1.2011 15:21:40

                                                                                                                chavez >>
                                                                                                                to je přece jednoduchý, ...aby překonal sám sebe, to se dneska hodně cenní :-)

                                                                                                                  Nchavez - Profil | Út 4.1.2011 15:18:51

                                                                                                                  rover >> To nemá logiku,proč by to výrobce boilís dělal?

                                                                                                                    Nvisage - Profil | Út 4.1.2011 15:10:35

                                                                                                                    Pvl >> keby som nešiel do nočnej ,tak som tam :P

                                                                                                                      NPvl - Profil | Út 4.1.2011 15:03:28

                                                                                                                      visage >> Stála by Ti 1kč za to ? Nechtěl jsi napsat 1 eu ? :o§)

                                                                                                                        Nvisage - Profil | Út 4.1.2011 15:00:59

                                                                                                                        Pvl >> no dobre tak už nebudu škemrat ale aspoň tú 1 kč

                                                                                                                          Nrover - Profil | Út 4.1.2011 15:00:56

                                                                                                                          Očekávám tam, že bude prolomena neprolomitelnost boilie, jakožto nejúčinnější nástrahy na velké kapry !

                                                                                                                            NPvl - Profil | Út 4.1.2011 14:42:08

                                                                                                                            visage >> nežebrej :o§)