Beseda s Lukášem Krásou v Pardubicích

Pardubáci a okolní, kdo se zúčastníte této akce? Co čekáte za novinky atd. ...?
Autor diskuse: Mára85 - Profil , 4.1.2011 kaprařina - ostatní

Nvisage - Profil | Út 4.1.2011 14:35:54

chavez >> aspoň 10 % plz

    NPoušťák - Profil | Út 4.1.2011 14:35:53

    chavez >> ani maternicu?

      Nchavez - Profil | Út 4.1.2011 14:31:00

      visage >> ani polovicu...

        Nvisage - Profil | Út 4.1.2011 14:27:11

        chavez >> ani polovicu ?

          Nchavez - Profil | Út 4.1.2011 14:25:43

          visage >> Bohužel ne.

            Nvisage - Profil | Út 4.1.2011 14:20:58

            vstup zadara a cestu nepreplacaju nahodou ??? by som prišiel

              Nchavez - Profil | Út 4.1.2011 14:15:18

              Poušťák >> Na ten nutriční karp tým to bude stačit...

                NPoušťák - Profil | Út 4.1.2011 14:11:32

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> )))))))

                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 4.1.2011 14:10:40

                  Mára85 >> Já umím kouzlo s cigaretama. Pak kouzlo s kartama (to mi ale ještě nikdy nevyšlo) a umím přeříznout asistentku. Navíc jsem krytej tím slovíčkem "možná"

                    NPoušťák - Profil | Út 4.1.2011 14:10:33

                    chavez >> on Netipa myslel jinýho kouzelníka,né toho dětskýho.)))

                      Nšedý pes - Profil | Út 4.1.2011 14:10:01

                      Toony >> no zkusím to, jestli bude místo, škoda že to není v TU, v novým divadle, stejně je nahovno, aspoň by se využilo :-))))

                        Nchavez - Profil | Út 4.1.2011 14:08:38

                        Mára85 >> Budeme muset pozvat Kolibříka...

                          Nchavez - Profil | Út 4.1.2011 14:07:14

                          Poušťák >> ;-)))))

                            NMára85 - Profil | Út 4.1.2011 14:05:55

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Na tohle porekadlo bych si dal pozor. Kamos to rekl v praci aby "nalakal lidi" na vanocni firemni akci a oni se toho chytli a musel sehnat kouzelnika kterymu dal za 15 minut + cestu 3000. To kdybych vedel tak se neco naucim a hned by bylo par kulicek doma :-)

                              NPoušťák - Profil | Út 4.1.2011 14:04:30

                              chavez >> A latexové ochranné oblečky sebou.)))

                                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 4.1.2011 14:01:42

                                chavez >> prostě klasika. a možná přijde i kouzelník (spíš ale ne)

                                  Nchavez - Profil | Út 4.1.2011 14:00:48

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> V tomto případě se mění program na lehké SM,děličky biče a háčky,takovej normální mejdan;-))))

                                    NToony - Profil | Út 4.1.2011 13:53:15

                                    šedý pes >> Tak proc si tam jeste tedka nenapises? Netipa si delal zase srandu ... Nebo tam mam napsat jeste za tebe?:)

                                      Nšedý pes - Profil | Út 4.1.2011 13:52:12

                                      Toony >> hmm, to je dobrý, takže mi budeš muset všechno převyprávět a vysomrovat od LK pro mne dáreček a film na DVD.

                                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 4.1.2011 13:49:32

                                        Je plno. Omlouvám se zájemcům, ale již jsem si rezervoval celou hospodu (a Lukina na potom) pro mě a můj nutriční karp tým