Beseda s Lukášem Krásou v Pardubicích

Pardubáci a okolní, kdo se zúčastníte této akce? Co čekáte za novinky atd. ...?
Autor diskuse: Mára85 - Profil , 4.1.2011 kaprařina - ostatní

NToony - Profil | Út 4.1.2011 13:48:13

šedý pes >> zrovna sme jim to odeslal:D ... taky jsi mohl napsat driv :D

    Nšedý pes - Profil | Út 4.1.2011 13:47:13

    Toony >> jestli budeš brát rezervace, pamatuj na mě.

      Nchavez - Profil | Út 4.1.2011 13:44:35

      Toony >> Vzhledem k tomu,že projevil zájem Dominiček a ten má spoustu kamarádů mezi kapraři,tak bych s tou rezervací spěchal!;-)))

        NVenca888 - Profil | Út 4.1.2011 13:38:06

        kolik bolies je v ceně?

          NToony - Profil | Út 4.1.2011 13:35:44

          Rad bych se ukazal... Myslite ze ta rezervace je vazne tak nutna?

            Nchavez - Profil | Út 4.1.2011 13:34:23

            Poušťák >> No a dáreček za 149,-kč))))

              Nladikxxx - Profil | Út 4.1.2011 13:32:53

              Poušťák >> To by se vyplatilo!:-)))

                NPoušťák - Profil | Út 4.1.2011 13:25:46

                visage >> to je jenom lákadlo,před vpuštěním zaplatíš 850,-kč a je v tom konzumačka za 999,-kč))))))

                  Nvisage - Profil | Út 4.1.2011 13:17:57

                  Mára85 >> no na sucho v reštike ,to sa asi nedá :DDD

                    NMára85 - Profil | Út 4.1.2011 13:16:49

                    visage >> Tomu bych veril. Pak ale nesmis vypit 20 piv a pul litru rumu. To se ti pak ta navsteva prodrazi :-)

                      Nvisage - Profil | Út 4.1.2011 13:15:42

                      Mára85 >> to vstupné zdarma sa mi nezdá :DDD

                        NMára85 - Profil | Út 4.1.2011 13:10:49

                        Tady je oficialni pozvanka

                          NLedňáček (Iceman) - Profil | Út 4.1.2011 12:57:58

                          Docela rychlé prznění otázky, bylo by dobré hovořit k tématu.
                          Děkuji

                            Nvisage - Profil | Út 4.1.2011 12:45:46

                            chavez >> myslivna ??? daj suradnice alebo mapu

                              Nladikxxx - Profil | Út 4.1.2011 12:45:40

                              Pvl >> Právě to jsem měl na mysli.

                                NPvl - Profil | Út 4.1.2011 12:45:39

                                chavez >> Díky .

                                  Nchavez - Profil | Út 4.1.2011 12:44:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Myslivna Pardubice-5.2.2011 v 16h.

                                    Ngrizzly72 - Profil | Út 4.1.2011 12:42:37

                                    já nejdu

                                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 4.1.2011 12:39:20

                                      šedý pes >> je to strašně na rychlo. Zatím nevím kdy a kde to bude. chlebíčky ale prej budou

                                        Nšedý pes - Profil | Út 4.1.2011 12:38:35

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> sežeň lístky, přijedu.