Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

Nkiller1 - Profil | Pá 18.11.2011 20:57:06

kožich007 >> hm

    Nkožich007 - Profil | Pá 18.11.2011 20:50:00

    killer1 >> hmm tam jsem se vrátil k rybařině po X letech, ale nedělal jsem papíry tam se jezdilo po soukromáčích, tedy spíše na jeden. Kamarád se zná s majitelem jinína a tak jsme jezdili tam. jinak každej rok jezdím dolu na staňkov a to je pecka!! řeku jsem nikdy neskoušel, škoda, ale orlas kdysi dávno ano.

      Nkiller1 - Profil | Pá 18.11.2011 20:41:09

      kožich007 >> ale jo, je tu pěkně, i řeka docela ujde:-))

        Nkožich007 - Profil | Pá 18.11.2011 20:32:25

        killer1 >> jo taky jsem chtěl něco s přední brzdou a hlavně velkou cívkou a to mám a za rozumnej peníz :)) jo ještě k tomu mám přívlač a feeder a to dá docela zápřah :))
        jinak jak je v písku? 3 roky jsem tam bydlel bylo tam pěkně :))

          Nkiller1 - Profil | Pá 18.11.2011 20:23:17

          kožich007 >> to doufám, ted mám okumy travertine, to je podobný jako power liner, ale chci něco lepšího a už bez baitu:-))

            Nkožich007 - Profil | Pá 18.11.2011 20:21:49

            killer1 >> hele pokud jde o těžiště, tak sedí pěkně v ruce a ani ho nevnímáš, dá se stím pěkně pracovat a sedí to dobře teda aspoň mně jo, jde o to jak seš velkej a jakou máš pracku, ale dohromady bych řekl že je to fajn a i ten pocit z toho zdolávání byl jinej takovej lepší než s tou okumou. prostě mi to sedí a věřím že i tobě bude

              Nkiller1 - Profil | Pá 18.11.2011 20:21:26

              kožich007 >> jj:-)

                Nkožich007 - Profil | Pá 18.11.2011 20:19:46

                killer1 >> já je mám taky pod stromeček :))))

                  Nkiller1 - Profil | Pá 18.11.2011 20:19:41

                  kožich007 >> hmm, já na šnůru nechytám a ni chytat nebudu, takže v poho, jenom mi šlo o to, jak je ta sestava tak nějak celkově vyvážená:-))

                    Nkožich007 - Profil | Pá 18.11.2011 20:18:40

                    killer1 >> řekl bych že je to poho, pěkně to lítá , jo za tyh prachy jsou to fakt povedené proutky. Mají jen jednu nevíhodu ještě kromě toho očka a to že pokud chytáš na šňůru tak jsou dost tvrdý, dnes mi spadl kapr odhadem kolem 80 asi 2m od břehu a to se mi stalo podruhé, asi to bude chtít něco měkčíhoa pružnějšího. já měl a mám okumy LBII 650 a to je taky pecka ale nevejde se tam tolik jako na tu ticu, potřebuju ji jak na odhoz tak na vyvážku. Tak jsem se rozhodoval jakej na to navi a nejlépe mi sedla tica a tak jsem cinknul do plzně chyť a pusťákům a bylo to za dva dny doma. jinka jsem ticu měl dnes podruhé venku a je to fakt tahoun!!!

                      Nkiller1 - Profil | Pá 18.11.2011 20:16:07

                      kožich007 >> jj, psal mi, že poslal poslední 2 kusy, ale nevadí, stejně je chci až pod stromeček:-))))

                        Nkožich007 - Profil | Pá 18.11.2011 20:14:00

                        osobak >> ty jo když vás tady kluci tak čtu tak to asi budou ty moje ty poslední co měli na skaldě u chyť a pusťáků. já je kupoval minulej týden a volal jsem zda mají dva a oni říkali že mají poslední a že mi je hned pošlou, tak to jsem vám je vyfouknul před nosem :))) ale jsou fakt pecka :))

                          Nkiller1 - Profil | Pá 18.11.2011 20:11:12

                          kožich007 >> já je právě mám taky a ted na ně budu brát přesně ty sceptery, co máš ty, tak jsem jenom koukal, jak to na nich vypadá:-)) jinak s tim očkem máš pravdu, ale jinak za ty love je to dost dobrý prut. a jinak, jak seš spokojen se scepterama? je to s těma prutama vyvážená sestava?

                            Nkožich007 - Profil | Pá 18.11.2011 20:09:10

                            killer1 >> jj jsou to šejky asi 3 nebo 4 roky starý, jsem s nima docela spokojenej, jen by to hctělo větší očko od navi aby to líp letělo, takhle je to kolem 90 m +- nějakej metr :))

                              Nkiller1 - Profil | Pá 18.11.2011 19:43:44

                              osobak >> jj, já jak budou na skladě tak si je beru taky

                                Nosobak - Profil | Pá 18.11.2011 19:42:45

                                killer1 >> jj přesně,říkal že by do 14 dnů měli na skladě a pak že mi je pošle.

                                  Nkiller1 - Profil | Pá 18.11.2011 19:40:07

                                  osobak >> jj, psal jsem jim tam e-mail, protože mám o ně taky zájem a napsal mi, že budou za 14 dní opět skladem

                                    Nkiller1 - Profil | Pá 18.11.2011 19:37:18

                                    osobak >> jj

                                      Nosobak - Profil | Pá 18.11.2011 19:35:34

                                      killer1 >> ty GF 9000....dnes sem s chlapem mluvil a říkal že mě pošle ty normální GF 9000,akorát si musím počkat.

                                        Nkiller1 - Profil | Pá 18.11.2011 19:31:19

                                        osobak >> a ty GF 9000 nebo ten novej model jak jsi říkal??

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert