Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

Nosobak - Profil | Pá 18.11.2011 17:44:43

killer1 >> no tak za 14 dni mě přídou

    Nkiller1 - Profil | Pá 18.11.2011 12:57:54

    osobak >> coze?????? tam uz je nemaj? a sakra

      Nosobak - Profil | Pá 18.11.2011 7:24:30

      killer1 - >> v obchodě chyt a pust.

        Nkiller1 - Profil | Čt 17.11.2011 21:08:42

        kožich007 >> to jsou pruty shekspeare cypry carp??

          Nkiller1 - Profil | Čt 17.11.2011 21:07:57

          osobak >> a kdes je objednával??

            NStrnda - Profil | Čt 17.11.2011 20:56:32

            Mam na prodej civky na Ticu Scepter GE 2ks 8000 a nebo vymenim za 5000,4000
            civky jak nove zadny odreniny...Popripadne od nekoho vykoupim....

              Nosobak - Profil | Čt 17.11.2011 20:42:25

              cau, objednal sem si 2 kusy tica scepter GF 9000 a chlap mě volal že je už nemá na skladu ale to je jedno, říkal že mě pošle místo toho nějakej novej typ tici scepter prý novinku na rok 2012 měli by stát do 2000 za kus nevíte o co se jedná??? dík.

                Nkožich007 - Profil | Čt 17.11.2011 20:05:49

                ahoj všem tak jsem se stal taky majitelem scepteru GF 9000 a zatím docela spokojenost, kapacita dobrá, odhoz skvělej a chod hladkej co více si přát

                  Njimbo253 - Profil | Út 15.11.2011 18:52:55

                  killer1 >> O.K.

                    Nkiller1 - Profil | Út 15.11.2011 18:51:42

                    jimbo253 >> tak pak hod fotky

                      Nkiller1 - Profil | Út 15.11.2011 18:46:49

                      jimbo253 >> kdes je objednával??

                        Njimbo253 - Profil | Út 15.11.2011 18:20:54

                        dal som na vaše slova a objednal som 2x GF9000.dufm ze vydrzia:D

                          Nkiller1 - Profil | Pá 11.11.2011 14:17:08

                          Greysmen >> to doufám:-.))

                            NGreysmen - Profil | Pá 11.11.2011 0:15:56

                            killer1 >> právě že když to namotaj na stoji tek nic překroucenýho nebude

                              Nkiller1 - Profil | Čt 10.11.2011 19:51:02

                              Greysmen >> já jsem právě myslel, že to podmotám, abych mněl vlasec souběžně s hranou, ale to je asi zbytečné, ty 2-3mm mne nezabijou:-))

                                Nkiller1 - Profil | Čt 10.11.2011 19:50:00

                                Greysmen >> ale nebude tam vlasec pak zkroucenej, když se to bude namotávat přes stroj a né navijákem???

                                  NGreysmen - Profil | Čt 10.11.2011 19:22:56

                                  killer1 >> já bych to asi nepodmotával vem cívky dojdi do krámu a nech si to natočit rovnou po 300 metrech na cívky tipuji, že ti budou chybět tak 2-3mm do rantlu mě těch 300metrů naplnilo cívku tak , že byla pintlich a dvakrát se mi stalo , že mi pár otáček vlasce pri uvolnění sjelo až na plastovej kroužek , co zabraňuje spadnutí pod cívku , po pár rybačkách co jsem občas kousek po kousku utrhal či pár metrů poškozeného o vázky odstřihnul se vše urovnalo

                                    Nkiller1 - Profil | Čt 10.11.2011 16:56:09

                                    Greysmen >> no budu mít 600m špulju vlasce 0.28mm a chci to dát na obě cívky 5000, tak to na každý podmotám tak 60m staršího vlasce 0.33 a dotočím tou 0.28mm, to by mnelo bejt dobrý ne??

                                      NGreysmen - Profil | St 9.11.2011 22:19:59

                                      Sneki >> zkus přímo cadox to bude nejrychlejší pošli jim dotaz meilem oni ti odpoví jen muj názor na to že se s nimi hází dál je takovej, že mám na tej 1,5 namotáno necelejch300 metrů 0,22 a o moc dál než s 0,30 jsem nehodil, hodně záleží na prutu a s tím jsou spojený tělesný proporce a um rybáře

                                        Červené karty: NeBeroun alias Qwert