Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

jimbo253 - Profil | St 23.11.2011 9:26:53

killer1 >> Tak uz som scepterista i ja.ale najeb....jak pes...objednal so si GF 9000 a ty šmejdi mi poslali GX 10 000.ta ta nenaseru..?Pred mesiacom som objednaval pruty,no katastrofa. http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=614259 ..-Uz ani pizzu si nikdy neobjednam.

    jirazabr - Profil | Ne 20.11.2011 18:17:11

    jimbo253 - >> škoda...vypadá to, že tyto navijáky asi nikdo nechce...

      jimbo253 - Profil | Ne 20.11.2011 18:12:55

      jirazabr >> keby som vedel skor tak by som neobjednaval ,ale dohodli by sme sa

        jirazabr - Profil | Ne 20.11.2011 17:57:21

        jimbo253 - >> mám tu také v bazaru 2x Tica Scepter GF 9000 i s plným návinem vlasců ;-) a dost podobná cena :-) 2100Kč

          jimbo253 - Profil | Ne 20.11.2011 14:37:40

          prave prebieha akcia na aukre----2ks navijáků TICA SCEPTER GF 6000 + vlasec-
          2000kč. No masakerna cena

          http://aukro.cz/2ks-kaprovych-navijaku-i1938367638.​html

            Greysmen - Profil | Ne 20.11.2011 12:20:49

            Lukyyy >> nesnaž se hledat rozdíly GF a GE jsou stejné jen jiná barva a GX má jiné tělo navijáku, cívky jsou pro všechny stejné jen maj různou barvu

              Jakub S - Profil | So 19.11.2011 21:00:01

              Michal S. >> :-)):-))

                killer1 - Profil | So 19.11.2011 20:44:39

                Michal S. >> díky

                  Michal S. - Profil | So 19.11.2011 20:12:20

                  Jakub S >> stroje to sou dobrý snad na ně taky někdy vytáhnem něco většího...

                    Jakub S - Profil | So 19.11.2011 20:10:21

                    Michal S. >> to sou stroje co?:)):))

                      Jakub S - Profil | So 19.11.2011 20:10:02

                      killer1 >> už ti odpověděl:)))

                        kožich007 - Profil | So 19.11.2011 20:06:19

                        osobak >> já taky, ale není nad to je skusit dříve než zamrzne voda :))

                          Michal S. - Profil | So 19.11.2011 20:02:41

                          killer1 >> Awa shima camo.... něco už nevím :-)

                            Lukyyy - Profil | So 19.11.2011 19:44:07

                            Hojte chlapy, mám takový dotaz. At čtu jak chci tak pořád nemůžu přijít na rozdíl mezi označením GE GX GF kromě barvy jsem snad na nic nenarazil a nebo jsem špatně četl. Mohl by mi to pls někdo jasně objasnit. Předem díky. Petrů zdar

                              killer1 - Profil | So 19.11.2011 19:29:01

                              Jakub S >> co to tam má kolega za vlasec??

                                Jakub S - Profil | So 19.11.2011 19:24:23

                                Tak taky něco přidám,...z dneška... moje GE a kolegovo GF

                                  killer1 - Profil | So 19.11.2011 19:05:38

                                  jimbo253 >> jj

                                    jimbo253 - Profil | So 19.11.2011 19:04:09

                                    killer1 >> este nemam:((ale mozno v pondelok no..uz tolko vydzim:D

                                      killer1 - Profil | So 19.11.2011 19:02:01

                                      jimbo253 >> tak co, už je máš doma?

                                        osobak - Profil | So 19.11.2011 18:59:10

                                        kožich007 >>stejnak je mám až k vánocům:)

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert