Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NGreysmen - Profil | St 9.11.2011 22:16:16

killer1 >> 0,28 netuším mám na 5000 rovnejch 300 metrů 0,30. typoval bych to tak na 330-350 0,28 záleží na tom jak to při navíjení utáhneš

    Njasommato - Profil | Út 8.11.2011 22:33:24

    Jakub S >> :-)
    v kazdom pripade ich us do dalsieho leta potrebovat nebudem

      NJakub S - Profil | Út 8.11.2011 22:13:16

      jasommato >> uvidíš:-)

        Njasommato - Profil | Út 8.11.2011 22:08:49

        Jakub S >> poznam jednu predajnu kde beru od dakeho dovozcu pre SR tak sa idem dohodnut tam ale skusim kuknut aj ten cadox ci ma to nevide lacnejsie vdaka

          NJakub S - Profil | Út 8.11.2011 22:03:48

          jasommato >> podle mě bys je sehnal u cadoxu,to je výhradní dovozce značky tica do čech

            Njasommato - Profil | Út 8.11.2011 22:00:56

            Jakub S >> ok ja aj tak us viem kdeich zohnat buduci tizden to asi pojdem objednat

              NJakub S - Profil | Út 8.11.2011 21:59:03

              Michal S. >> Dočkej času:-)))já příští rok na některejch vodách budu vyvážet,nevim jak ty:-)):-))

                NMichal S. - Profil | Út 8.11.2011 21:53:26

                Jakub S >> To sem zvědavej kdy my budem zavážet :-)

                  NJakub S - Profil | Út 8.11.2011 21:52:23

                  Michal S. >> Tak třeba až pojedem někam kde je potřeba daleko vyvážet,na vyvážku je lepší vlasec 0,35 a ta velká je na to akorát,na týdle malý mám 300m třicítky a to je akorát...

                    NJakub S - Profil | Út 8.11.2011 21:50:49

                    jasommato >> Nechci se jich zbavit,budu je taky potřebovat,akorát né teť v nejbližší době..

                      NMichal S. - Profil | Út 8.11.2011 21:50:34

                      Jakub S >> Jo mám No.5 a No.10 nebo 12. ty velký taky nevyužiju.

                        Njasommato - Profil | Út 8.11.2011 21:49:03

                        Jakub S >> ak sa tych velkych chces zbavit rad ti od nich odpomozem ja ich zhanam us dlchsie

                          NJakub S - Profil | Út 8.11.2011 21:47:22

                          Michal S. >> no to nebudem,dostal sem k tomu cívku no.12 a ta by mě sežrala,:-))radši sem namotal vlasec jen na ty cívky 6 000 to je akorát.kdybych měl naplnit ty velký tak se nedoplatim,ty maj hroznou kapacitu,ty máš taky i ty velký cívky ne?

                            NMichal S. - Profil | Út 8.11.2011 21:43:49

                            Jakub S >> Jo pěkný, aspon nebudem mít stejnou barvu :-)

                              NJakub S - Profil | Út 8.11.2011 21:34:32

                              Michal S. >> Pěkný co??:-))

                                NSneki - Profil | Út 8.11.2011 20:27:00

                                Greysmen >> Ydarec, dával jsi sem fotku s různými druhy cívek pro tica.Zaujali mě ty super long cast.Kde by se dali sehnat nějaké info o těchto cívkých.Mám Dolphiny roky a jsem s nimi nad míru spokojený.Chtěl bych zkusit ty mělčí cívky na lepší odhoz.Díky Sneki

                                  Nkiller1 - Profil | Út 8.11.2011 20:25:07

                                  Greysmen >> prosim tě, nevíš, kolik se vejde 0.28mm vlasce ašašimy reflektora na "5000" cívky?? nechci kapacitu udávanou výrobcem, ale z praxe:-))

                                    NMichal S. - Profil | Út 8.11.2011 20:11:54

                                    Jakub S >> No jóóó :-)

                                      NJakub S - Profil | Út 8.11.2011 20:08:45

                                      Tak už jsem taky sceptrista:-))rád jsem se od Shimana vrátil zpět k Tice...

                                        NMartin... - Profil | Ne 6.11.2011 1:06:03

                                        Greysmen >> právě :o))

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert