Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

Martin... - Profil | Ne 6.11.2011 1:05:29

Jakub S >> no já ti nevím, ty nový GE jsem nikde neviděl a ani jsem neměl info, že by se dělali...to vím jen o GFkách

    Greysmen - Profil | So 5.11.2011 23:33:09

    Martin... >> to by jsi měl přichvátnout než přiletí ježíšek ;-)

      Jakub S - Profil | So 5.11.2011 23:32:20

      Martin... >> Akorát se bojim toho jestli ty starší kousky co máš ty nebyly kvalinější než dnešní modely...?

        Martin... - Profil | So 5.11.2011 23:30:41

        Jakub S >> jsou to skvělé kousky..měl bych sem dát nějaké novější fotky, tyhle jsem už okoukané

          Jakub S - Profil | So 5.11.2011 23:27:31

          Martin... >> Jj,vím že ty je máš.Koukal sem na tvý obrázky:-))

            Martin... - Profil | So 5.11.2011 23:22:45

            Jakub S >> s GE si chybu neudělal, vím sám o čem mluvím :-)

              Jakub S - Profil | So 5.11.2011 23:20:19

              Greysmen >> OK,ta díky,já sem radši za ten převod 4:1,1

                Greysmen - Profil | So 5.11.2011 23:04:00

                Jakub S >> dneska maj všechny sceptry převod 4,1:1 loni v září jsem obvolal snad všechny e-shopy kvůli sceptrum 5,2:1 a nikde ji neměli, dokonce mi ji nebili schopni ani objednat a ani u přímo cadoxu jsem nepochodil byť ji inzerovali

                  Jakub S - Profil | So 5.11.2011 22:54:33

                  Greysmen >> Ještě prosímtě nevíš ty ge maj taky převod 4:1,1?dík

                    Greysmen - Profil | So 5.11.2011 22:53:44

                    Jakub S >> jo jo GXka mají takovej robusní vzhled ty se jim moc nepovedly

                      Jakub S - Profil | So 5.11.2011 22:50:37

                      Greysmen >> Díky moc,tak jsem rád,že sem tak učinil,měl jsem před tím shimana baitrunnery xt-ra ale nebyl jsem moc spokojen,nic extra,přední brzda je přední brzda,koukal jsem i na ultegry,ale upřímě řečeno za ty prachy mě moc neoslovily,měl jsem před shimanama scepter gx a taky super,až na ten vzhled,gf a ge jsou hezčí:-))

                        Greysmen - Profil | So 5.11.2011 20:43:57

                        Jakub S >> myslím že jsi chybu neudělal, teď už jsou to stejný navijáky bohužel asi někde v jižních víchodních zemích to zřejmě nerozlišují a praskaj to barva nebarva písmena nepísmena, když se jim při kompletaci přimotá pod ruku bedna s kde je na krytech nápis třeba SF (to je od dolphinu) tak to tam prostě naperou a až výstupní kontrola to vyřadí, jo jo je to prostě sériovka, ale za ty peníze je to dobrej sluha to můžu ze své zkušenosti s čistým svědomím potvrdit, moje starý zlatý GEčka má tady jeden kluk na mrku http://www.mrk.cz/clen.php3?id=20334 a je s nimi spokojenej, snad mu budou dlouho ke spokojenosti ještě sloužit, dokonce má tady někde zpátky zápisy scháněl k nim myslím cívky 5000 nebo 6000

                          Greysmen - Profil | So 5.11.2011 20:29:51

                          killer1 >> nezdá se mi že by víc šustily, před těmi světle šedými jsem měl zlatý GEčka a rozdíl jsem v tom nenašel nebo jsem byl na to šustění zvyklej někdo kdo přejde z obyčejných navijáků bez kružku na cívce na tenhle typ to ze začátku vnímá jako rušivej element já to ani neregistruju dokonce kamarád kterej měl nejaký myslím okumy tak ty měli stírací kartáčky (něco jako se dává třeba na spodek dveří od kotelny) a ze začátku taky to šustění vnímal to je prostě vec která se šoupe ať kroužek o kroužek a nebo smetáček o cívku

                            killer1 - Profil | So 5.11.2011 20:22:22

                            Greysmen >> díky, a co to šustění, jak jsem psal dolejc??

                              Greysmen - Profil | So 5.11.2011 20:21:26

                              killer1 >> myslím že pomalejší převod je do síly, nevím jestli ten rychlejší je víc náchylný na opotřebení, na jaře jsem tady na bazaru sehnal dolphiny s převodem 5,2:1 a ani jsem se s nimi nedostal k vodě, takže posuzování se vzdám ,ale když používáš odpadávací zátěž tak se s tím rychlejším líp stahuje z větších vzdáleností a při zdolávání ryby stejně zdoláváš prutem a jen dovíjíš vlasec při vrácení prutu v před takže já v tom vidím jen tu výhodu rychlosti při stahování a nebo dovíjení zdolávané ryby

                                Jakub S - Profil | Pá 4.11.2011 20:21:25

                                Greysmen >> Ahoj,chci se zeptat,v úterý si jdu pro sceptry ge.Je tam nějaký rozdíl oproti gf kromě barvy?neudělal jsem chybu že jsem vzal ge?Dík

                                  killer1 - Profil | Pá 4.11.2011 15:46:54

                                  Greysmen >> taky sem tu četl, že tyhle novější namodralé GF oproti těm stařším šedým víc šustí, co je na tom pravdy?? pardon že otravuju, chci o těch navijácích vědět co nejvíc, abych neudělal blbost

                                    killer1 - Profil | Pá 4.11.2011 14:20:59

                                    Greysmen >> ale tak s menším převodem bude asi míň náchylný na nějaké vady, nebo se pletu??

                                      Greysmen - Profil | Čt 3.11.2011 22:18:07

                                      killer1 >> ještě by jsi mohhl narazit na ten převod 5,2:1 kterej měl původně značení GF loni v září jsem ho sháněl a neuspěl jsem koupil jsem GF 4,1:1

                                        killer1 - Profil | Čt 3.11.2011 17:59:43

                                        Greysmen >> díky ti, jinak než barvou se teda neliší doufam:-))

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert