Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NGreysmen - Profil | Čt 3.11.2011 17:48:47

killer1 >> jen barevná inovace ještě je zlatá GE dříve to bylo rozličené dle převodu GF 5,2:1 a GE 4,1:1 dnes už to neplatí je to stejný naviják jen v jinej berevnej variaci

    Nkiller1 - Profil | Čt 3.11.2011 16:56:51

    nazdar pánové, když už je tady ten váš klub, tak se tu na něco zeptám ,protože o tědlech navijáčcích také přemýšlím. prohlížel jsem obrázky a narazil jsem na takovou pro mně nejasnost. jedná se o ticu scepter GF, ale někde je taková do šeda a někde zase namodralá, přitom je to stejný tip. vysvětlí my to tu někdo?? pro příklad přidám 2 fotky vypůjčené z této diskuze.

      NHromy - Profil | Pá 28.10.2011 0:15:08

      jimbo253 >> :)

        Njimbo253 - Profil | Čt 27.10.2011 17:52:57

        Hromy >> OOO...ukazalo sa nam iQ :D

          NHromy - Profil | Čt 27.10.2011 17:46:13

          jimbo253 >> Jasný blbečku :)

            Njimbo253 - Profil | Čt 27.10.2011 17:28:23

            Martin... >> predtym som mal Byron Vision tele,a teraz som si zakupil mivardi genesis carp a je to dost rozdiel v sile prveho dielu a v sedle navijaku

              Njimbo253 - Profil | Čt 27.10.2011 17:16:42

              Hromy >> mam muskarsky prut..na d b l nu otazku d b lna odpoved blbecku

                NHromy - Profil | Čt 27.10.2011 12:24:37

                Martin... >> Asi tam má prut na dírky :OOO)))

                  NMartin... - Profil | Čt 27.10.2011 11:33:44

                  jimbo253 >> to znamená co ultra tenké? to tam máš přívlačák? :o)) nebo jaký klacky máš?

                    Nfred41 - Profil | Čt 27.10.2011 7:33:54

                    Ahoj, chtěl bych se zeptat na naviják Tica Scepter GX 6000, jaké jsou vaše zkušenosti, na MRKu se o nich moc nepíše tak děkuji za každou radu.

                    http://www.rco-fishing.cz/eshop/navijak-tica-scepte​r-gx-6000

                      NCarper_Andrew - Profil | St 26.10.2011 21:47:48

                      niečo na oživenie.. :) 1 sezóna a ani jedno krivé slovko na nich.. super mašinky !

                        Njimbo253 - Profil | Čt 20.10.2011 21:28:15

                        Greysmen >> oo tak dik..to je super..mam ultra tenke pruty a neviem si predstevit na nich velke navi.este raz dik

                          NGreysmen - Profil | Čt 20.10.2011 21:04:39

                          jimbo253 >> naviják je jeden a má výměnné cívky

                            Njimbo253 - Profil | Čt 20.10.2011 20:54:55

                            a ako je to z velkostou...meni sa len velkost cievky,alebo celkovo sa meni velkost navijaku.??

                              NGreysmen - Profil | Čt 13.10.2011 21:55:03

                              a nebo tak ;-))

                                NHromy - Profil | Čt 13.10.2011 18:48:55

                                jimbo253 >> GF nebo GE a cívka No.12

                                  NGreysmen - Profil | Čt 13.10.2011 17:54:19

                                  jimbo253 >> gt a cívka No 12 (10000)

                                    Njimbo253 - Profil | Čt 13.10.2011 17:49:30

                                    čaw..neviem sa rozhodnut ktory scepter na vyvazku max do 500 m.dik

                                      Nmetal - Profil | St 21.9.2011 17:52:31

                                      Greysmen >> Sem spíš myslel jako v kvalitě a tak .... jinak mám vyhlídnutej SE asi ve velikosti 9000 ten se mi líbí nejvíc :-))

                                        NGreysmen - Profil | St 21.9.2011 17:44:02

                                        metal >> v barvě a v převodu a pak ještě u velikosti dodaných cívek jinak je to pořád stejný naviják třeba stříbrnej naviják s modrou cívkou se mě moc nelíbí, mám Dolphiny SE šedeý se zlatými cívkami 6000 a12000 a převodem 5,2:1 a Sceptra s převodem 4,1:1 GF tm. šedej se stříbrnejma cívkama vel.5000 a 10000 . Nej dolphin bude ten ktetej se ti bude líbit ;-))

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert