Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 22:33:52

roxtidy >> nechval dne před večerem :-)

    NMartin... - Profil | Čt 30.12.2010 22:33:47

    NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 22:22:16 >> to tedy není vole, s prázdnou přitáhneš na jedno otočení málo, kdežto s plno o dost víc tak tím pádem je to i rychlejší přitahování, co na tom nechápeš? Buď si tak pitomý nebo to jen ze sebe děláš, ale jsem tady pro tebe abych ti ty tvoje výmysly přivedl na správnou cestu

      Nroxtidy - Profil | Čt 30.12.2010 22:32:38

      NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 22:31:50 >> tak to uz si mel davno priznat, ze se mylis. takhle budes nevyspalej a za s prominutim za blbce

        NHromy - Profil | Čt 30.12.2010 22:32:36

        Já v 10:30 a v 11:00 na hokej :)

          NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 22:31:50

          roxtidy >> já vztávám ve 3:50

            Nroxtidy - Profil | Čt 30.12.2010 22:30:53

            NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 22:29:04 >> ja uz chtel jit spat. rano v pet vstavam, ale na tohle si pockam a nejsem asi sam :-D

              NHromy - Profil | Čt 30.12.2010 22:30:53

              Kluci tak jak jste to vyřešily ? :D

                NZindys - Profil | Čt 30.12.2010 22:30:25

                Grasel >> jeden svůj omyl přiznal a hned začal druhej díl tím, že se snaží ostatní přesvědčit toho druhýho :o)) a ty si přišel, až už se s tím začalo :D

                  NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 22:29:04

                  roxtidy >> to nebude nutné :-)

                    NGrasel - Profil | Čt 30.12.2010 22:27:35

                    Zindys >> Jak to?

                      NZindys - Profil | Čt 30.12.2010 22:27:20

                      NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 22:26:08 >> aspoň není nuda ;o)

                        NZindys - Profil | Čt 30.12.2010 22:26:56

                        Grasel >> zklamu tě...zmeškal si začátek :D

                          Nroxtidy - Profil | Čt 30.12.2010 22:26:47

                          NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 22:25:47 >> sem zvedav jestli tady prede vsemi pak priznas svuj omyl

                            NGrasel - Profil | Čt 30.12.2010 22:26:36

                            Zindys >> jupííí

                              NZindys - Profil | Čt 30.12.2010 22:26:29

                              Hermis_s >> ok, o rybách, změním to ;o)))

                                NZindys - Profil | Čt 30.12.2010 22:26:12

                                Grasel >> už začal :D

                                  NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 22:26:08

                                  Zindys >> tohle je nutné vysvětlit

                                    NHermis_s - Profil | Čt 30.12.2010 22:26:03

                                    Zindys >> Porad jenom kapr:))

                                      NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 22:25:47

                                      Patrik >> tak měř..

                                        NZindys - Profil | Čt 30.12.2010 22:25:26

                                        Martin... >> kašli na to, nech to bejt. já být tebou, tak se na to vys*ru ;o))) nemá cenu řešit tady blbosti, raději se bavte o rybách ;o)))

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert