Klub pro Scepteristy a Dolphinisty :-)

Jak všichni víme, tak je tu docela pěknej klub Ultegristů. Chtěl bych tímto založit klub pro majitele navijáků Tica Scepter a Dolphin. Myslím si, že je nás velká hromada, proto sem můžeme psát Vaše zkušenosti s těmito navijáky, fotky atd :-) Budu rád, když se zapojí co nejvíc lidí
Autor diskuse: Patrik - Profil , 16.12.2010 kaprařina - náčiní, doplňky

NGrasel - Profil | Čt 30.12.2010 22:25:02

Co je,bude druhej díl?

    NPatrik - Profil | Čt 30.12.2010 22:24:53

    NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 22:22:16 >> víš co s prominutím už, mám tady v pokoju teď všechny 4 navijáky, 2 sceptery a 4 dolphiny. Na jednom mám úplně prázdnou cívku velikost 10, tedy dostatečně hlubokou, aby se to poznalo, na dalších mám cívky plný, tak si na tu prázdnou namotám pár otáček a schválně ti to změřím

      NHermis_s - Profil | Čt 30.12.2010 22:24:40

      Patrik >> V pohode beru to sportovne,taky by me sralo,kdyby me nekdo opravoval a jeste k tomu nemel pravdu:)

        NVemínko - Profil | Čt 30.12.2010 22:24:24

        Martin... >> chtěl jsem odejít, tak ještě počkám...

          Nroxtidy - Profil | Čt 30.12.2010 22:24:09

          Patrik >> tomu to nikdo nevysvetli :-)

            NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 22:23:47

            Patrik >> už sis to změřil?

              NPatrik - Profil | Čt 30.12.2010 22:22:53

              Hermis_s >> ajo, toho jsem si nevšiml. Ok, zapomenuto :-) Neber to špatně,ale trochu mě to už aji naštvalo :-))
              teď ještě vysvětlit to tady tomu druhýmu, co si pořád píše svoje :-)

                NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 22:22:16

                Martin... >> to je úplná kravina!!!

                  NMartin... - Profil | Čt 30.12.2010 22:21:12

                  NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 22:18:09 >> rozhodně to bude rychleji při plné cívce než při prázdné či poloprázdné cívce, dole jsem to již vysvětlil

                    NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 22:20:57

                    Patrik >> změř si to na podlaze. a pak sem napiš výsledek.

                      NHermis_s - Profil | Čt 30.12.2010 22:20:37

                      Patrik >> Čt 30.12.2010 22:15:56

                        NPatrik - Profil | Čt 30.12.2010 22:19:33

                        Hermis_s >> Prosím tě, ty meleš strašný hovadiny... Rotor se otáčí pořád stejně díky stejnýmu převodovýmu kolečku v navijáku a jeho poloha je pořád taky stejná. Jediný co se mění je průměr a tím obvod cívky tím, jak je plná nebo prázdná a tím se při stejným počtu otočení rotoru (tedy 4,1 nebo 5,2 otáček při jednom otočení kličkou navijáku) namotá vlasce různá délka. Asi to nešlo tobě, ne mě...

                          NNeBeroun alias Qwerty81 - Profil | Čt 30.12.2010 22:18:09

                          Martin... >> takže podle tvé teorie, čím víc vlasce je navinuto na navijáku, tím rychleji vedu třpytku vodou?? (rychlost točení kličkou je stejná)

                            NMartin... - Profil | Čt 30.12.2010 22:17:57

                            NeBeroun alias Qwert >> NeBeroun alias Qwerty81 - 30.12.2010 21:39:19 >> kde jsi? už si zalezl do kouta a uznáš, že mám pravdu?

                              NMartin... - Profil | Čt 30.12.2010 22:17:04

                              Vemínko >> to bylo dneska odpoledne, ikdyž máš pravdu, zítra mě čeká pokračování :-D

                                NHermis_s - Profil | Čt 30.12.2010 22:15:56

                                Mas recht,ted jsem se zamyslel,nad tim prevodem,nehraje roli.

                                Omlouvam se:)

                                  Nroxtidy - Profil | Čt 30.12.2010 22:14:45

                                  Hermis_s >> uz toho prosim te nech. vzdyt placas absolutni nesmysly

                                    NVemínko - Profil | Čt 30.12.2010 22:13:35

                                    Martin... >> Já myslel že budeš zítra ládovat na cívku 800metrů 0,35mm ??

                                      NMartin... - Profil | Čt 30.12.2010 22:11:21

                                      Vemínko >> no já mám dneska dost :-D včera ten kroužek, dneska 2x náviny, jsem zvědavej a nedočkavej, co se bude řešit zítra :-D

                                        NVemínko - Profil | Čt 30.12.2010 22:10:33

                                        Martin... >> Cau kolego, tak včera to byl kroužek na cívce a dnes návin. Supr debata....Jdu motat tak dobrou.

                                          Červené karty: NeBeroun alias Qwert