- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bolek - Bech baits - zkušenosti
Bech Baits, bolky které nikdo neviděl a nikdy o nich neslyšel ! Jejich existence a účinnost nejde přesně potvrdit, ani vyvrátit. Bech, boilie z dílny Jaroslava Cimrmana a jeho osudy a teorie jsou jen na Vaší fantazii. Diskusi berte jako obrácenou minci ostatním diskusím o nejdokonalejších komerčních nástrahách. Osud Bechu je jen ve Vašich rukách. Pojďte si příjemně zablbnout a pobavit se. Těm co nemají žádný smysl pro humor doporučuji ignorovat, i když ignoranství je v českomoravském rybaření už trochu moc.
Preferuji fotografie a zajímavosti z vašich lovů, které přetvoříte k podpoře Bechu!
Preferuji fotografie a zajímavosti z vašich lovů, které přetvoříte k podpoře Bechu!
Autor diskuse: bobrman - Profil , 3.12.2010 kaprařina - nástrahy, návnady
Bech !!! ???
A) Je lepší než sex se dvěma kočkama (dvounohýma)26%
B) Je lepší než Kosmodisk16%
C) Můj život se dělí na před Bechem a po Bechu9%
D) Když máš Bech, není co řešit6%
E) Bech je jako magnet, přitahuje mě magickou silou3%
F) Jiné bolky prostě nepoužívám ta účinnost je z jiné planety8%
G) 4 z 5 psychologů Bech doporučují 32%
Od 4.12.2010 hlasovalo 88 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
9x v oblíbených a 27x v ignorovaných.
visage - Profil | So 18.12.2010 19:55:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Dalšia novinka z dielne BECH BAITS ,bolky Smrdutý pomeranč sa budu vyrabat v rozmerových velkostiach 13,14,17.19,22,24 a 27 mm .
mi-ku - Profil | Čt 16.12.2010 11:03:22
Mirek.V. >> ano máš pravdu, že požití jedné kuličky ma erektující účinky na kapraře, le tato funkce byla zakompováná pouze pro ten případ, že se zlomí tyčky od bivaku a ty ho podpíráš sám tímto bech stopřením..))
visage - Profil | St 15.12.2010 23:31:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
A takýto nález sa podaril egyptským geológom, ktorí v blizkosti Cheopsovej pyramídy objavili predchodcu dnešných nafukovacích člnov . BECHčln patril udajne vysokopostavenému hodnostárovi Egypta čo dokazujú najmä vyrezavané veslá .
visage - Profil | St 15.12.2010 22:30:12
Dufam že ma ludia od BECHU nebudu za tuto informaciu vláčiť po súdoch ale musím prezradit jednu z ingredienceii bolkov od BECH BAITS . Dnes som sa vrátil domov z českých zemíí a hned ma vitala manželka z čerstvo napečenými vianočnými medovnikmi ,Ponukla mi jeden a hned mi bolo divné že na stole su dve koreničky s opticky nerozoznatelnímy koreninami.Po zjedení prvého medovníčka som zacitil ostrú prichut . Po druhom to bolo ešte ostrejšie . Takže pani domaca si pomýlila škoricu z chili . Skuste si to doma porovnat .Pokial to neovoniate nezistíte čo je čo. A tak toto budú moje prvé vianoce z BECHmedovníkmi. Prvé BECHvianoce.
yvana - Profil | St 15.12.2010 7:57:49
Bárťas >> No tak to jsi v tom až po uši.Mám o tebe obavu,páč zatím není ještě pořádně vyzkoušený co opravdu Bech dokáže na lidi.Hlavně právě,po sexuální stránce.U ryb je to přeci jenom o něčem jiném.Aby ti nezačali růst šupiny a místo sexu jsi se jenom nevytíral:-)))))))))
yvana - Profil | St 15.12.2010 7:49:05
Bárťas >> Hele to je možné,nezapomněl sis náhodou umýt ruce od Bechu?:-)))))))))))
ladikxxx - Profil | Út 14.12.2010 20:46:35
bobrman >> Za toho svatouška jsem musel udělat dva špatný skutky!!
Pozor!Čert nikdy nespí!!(i když mají teď více práce s hlídáním Bechu!)
Pozor!Čert nikdy nespí!!(i když mají teď více práce s hlídáním Bechu!)
yvana - Profil | Út 14.12.2010 19:03:50
bobrman >> No jak se to vezme u zvířat je tahle pozice u sexu normál,lidi někteří spíš používají zvířata na pervez sex:-(((((((((((((((((
yvana - Profil | Út 14.12.2010 17:54:18
bobrman >> Ne lidi se k sobě nechovají jako zvířata.Z těch by jsme si měli vzít ponaučení.Když někdo napíše lidi se k sobě chovají,jako zvířata,tak ty zvířata vlastně uráží.Zvíře zabíjí z hladu,lidi proč to dělají nevím..............
visage - Profil | Út 14.12.2010 17:52:44
yvana >> a to si ešte nevidela čo sa deje po použití BECHU pod vodou
yvana - Profil | Út 14.12.2010 17:48:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Tohle se povedlo vyfotit z jedné výzkumné stanice,kde se používá Bech,umíte si představit,jak by lidi se k sobě chovali krásně po použité Bechu,jako tahle zvířata.
visage - Profil | Út 14.12.2010 13:52:07
Bárťas >> nie je to moja sutaž je to suťaž Bechu a hlavne bobrmana
Čtenáři této diskuse také sledují
Legenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T5335
Solar titanium swinger1072
Hradec Králové a slepá ramena22
Lexikon boilies komponentů901
Pískovna Roudnice5232
Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54935
Shimano Power Aero 100001660
Mikbaits - pikantní švestka534
Revír - Jezero Jaroslav1587
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36Fanclub značky Shimano 16402
8:36Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StKrátkodobá kaprařina x 9945
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
















