Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

NNebel1 - Profil | Út 30.11.2010 19:55:32

Machete

    Nmetal - Profil | Út 30.11.2010 19:54:32

    Florish >> nejlepší natom filmu je, že skoro celou dobu nevíš co jim šlape na paty a to je super , mám ho moc rád ........ hlavně scéna jak parta vojáků kácí kus lesa :-))))

      Nmatch-oun - Profil | Út 30.11.2010 19:48:50

      Šindlerův seznam

      Klepání na nebeskou bránu

        NKocháč - Profil | Út 30.11.2010 19:41:29

          Nahmed - Profil | Út 30.11.2010 19:39:18

          Kocháč >> Amores perros, má vynikajicí soundtrack, řekl bych,
          jeden z nejlepších..

            NFandass - Profil | Út 30.11.2010 19:35:40

            Dobrý téma na zimní večery:-)
            Dobrých filmů je fakt hodně a vyjmenovat je by mě zabralo moc času a Netipovi moc místa v diskusi.
            Kdo má rád,jako já, filmy jako - Pulp Fiction,Leon,Brutální Nikita - tak by neměl zapomenout na film:Pravdivá romance.Je asi míň známej,ale podle mě nejlepší.Mimo dalších skvělejch herců tam hraje záporák N°1 http://www.csfd.cz/herec/313-gary-oldman/diskuze/
            Jeho psychosadistický role fakt žeru :-))
            Malá ukázka třeba zde:http://www.youtube.com/watch?v=w94dZtKXaaE
            Jinak díky těm,co tu hodili ten odkaz na stránky csfd,já sem si na ně nemohl za boha vzpomenout.

              NFlorish - Profil | Út 30.11.2010 19:24:30

              Netipa - poslední hrdina MRKu - >>PREDÁTOR... jeden z mých nejoblíbenějších vilmů, který jsem viděl snad 50X ... Znám ho téměř celý nazpaměť :o))

              Támhle za tím křovíím, vidíš? vidíš ho, jo?
              -jo vidím ho ... teď ho můžem sejmout ....... a za několik málo vteřin byli mrtví oba dva :D

                NKocháč - Profil | Út 30.11.2010 19:15:13

                  Njasommato - Profil | Út 30.11.2010 18:34:38

                  Kámen >> ma jedinu chibu ze ho este nenadabovali a ja som rustinu na skole nemal ale daco rozumiem a povodne hlasi su lepsie ako nase stiahnes ho na ulozto
                  rusi s nami v...bali predali nam vodu miesto nafty :-)

                    Nsplavek - Profil | Út 30.11.2010 18:28:13

                    Za svůj život,jsem zhlédl poměrně velké kvantum filmů,protože jsem přes dvacet let promítal u nás v biografu.Taky musím přiznat,že je málo filmů.které můžu vidět dvakrát,nebo i víckrát.Ale to je proto,že mě nebaví film,když dopředu vím jak to pokračuje.Ten samý problém mám i z knihamy.Možná jsem dětinský,ale existují dva filmy,které můžu i víckrát do roka.Jsou to pohádky:Z čerty nejsou žerty a Anděl páně.A seriál,který mě vždy dostane: Bylo nás pět.Zvláště ten vánoční díl,když chlapci Bajzovi jdou vymáhat dluhy.

                      NKámen - Profil | Út 30.11.2010 18:28:12

                      jasommato >> maš pravdu a tento dil nemám ve své filmotéce a další film co se k n nim hodí je Černá kočka, bílý kocour -"PIT-Bull! Teriéééér...!"

                        NCerebro - Profil | Út 30.11.2010 18:27:20

                        Moc dobrej nápad!
                        Co mě zůstalo dlouho v paměti je zde
                        :
                        Young people fucking (Y.P.F)
                        Tato nízkorozpočtová komedie z roku 2007 mě velice překvapila. Celý rok vyhrávala ceny na filmových festivalech. Určená je spíše pro diváky od cca 20 do cca 35let. Uršitě stojí za schlédnutí a jediné co je její velké plus i mínus, že je až moc reálná :)
                        http://www.csfd.cz/film/234761-bezstarostny-sex/

                        Up
                        Animovaná komedie o životě, snech a přátelství. Kdo zatracuje animované filmy, má smůlu. Tento film by člověk prostě měl vidět. Naprosto miluju zvukovou kulisu a styl animace. K tomu, životní příběh. Na jednu stranu hodně vtipný a na druhou dost smůtný snímek. A přiznám se dovedl mne i k slzám....
                        http://www.csfd.cz/film/236791-vzhuru-do-oblak/

                        Ray
                        Životní příběh Ray Charlese podtrhuje skvělý výkon Jamie Foxxe
                        http://www.csfd.cz/film/116531-ray/

                        Gran Torino
                        Pecka s Clintem Eastwodem a okořeněná o drsnější humor.
                        http://www.csfd.cz/film/240479-gran-torino/

                        Papillon (Motýlek) 1973
                        Film se Stevem McQueenem a Dustinem Hoffmanem o neuvěřitelné síle lidské vůle.
                        http://www.csfd.cz/film/20008-motylek/

                        The Prestige (Dokonalý trik)
                        Film plný kouzel a iluzí se skvělým hereckým obsazením, neuvěřitelným příběhem a ještě překvapivějším koncem.
                        http://www.csfd.cz/film/223160-dokonaly-trik/

                        Další známé co nemusím ani představovat: River Runs Through It, Forret Gump, Vykoupení z věznice Shawshank, Kult hákového kříže, Klub rváčů.

                        Pokračování příště :)

                          Njasommato - Profil | Út 30.11.2010 18:00:53

                          Bobeš >> pacific bol dobri ale na bratstvo nemal prehnali to zo spomienkami a podobnimi vecami

                          inak dobre vojnove seriali boli trestni prapor a gorozove vorata ten som este nezohnal po nasom
                          aj na stiroch z tanku a psovi sa dalo zasmiat a sceni s tankami prekonali iba v starom ruskom filme vojna ale to je dane len tim ze v oboch pouzivali funkcne t34 a nie repliky ako v novich filmoch

                            NBobeš - Profil | Út 30.11.2010 17:56:10

                            Nebudu vypisovat co se mi líbí za filmy,ale jen sem cvrnknu co se mi v poslední době líbilo.. Bavil mě serial The Pacific,kterej opět produkoval Spielberg a Hanks a je to stejnej rukopis jako Bratrstvo neohrožených. A potom se mi moc líbila taková trilogie švédských filmů- Muži,kteří nenávidí ženy, Dívka která si hrála s ohněm a Dívka,která kopla do vosího hnízda. Ty jsou opravdu povedené..

                              Nšťovíček - Profil | Út 30.11.2010 17:53:16

                              já bych hlasoval H netipa je vůl :-))

                                Njasommato - Profil | Út 30.11.2010 17:49:39

                                Paul van Drax >> za mna je tohoroku najlepsi tunel rats vidi sa mi to odzaciatku dokonca a je to asi prvi film kde neboli vietnamci prezentovany ako pralesne opice takze sa mi s tohoto prostredia fakt paci najviac

                                  Njasommato - Profil | Út 30.11.2010 17:46:35

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> videl si dakujeme ze fajcite to ties rosprava pribeh zaujmavej osobi zaujmavim sposobom

                                    Njasommato - Profil | Út 30.11.2010 17:43:30

                                    Kámen >> zabudol si sveraz narodniho lovu v zime ten bol ties namakany

                                      NKocháč - Profil | Út 30.11.2010 17:30:26

                                      A co třeba Lekce Faust od Švankmajera s Čepkem? Nebo jeho Spiklenci slasti?