Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

Njasommato - Profil | Út 30.11.2010 20:55:48

Šlapeto >> aj futurami :-)

    Nahmed - Profil | Út 30.11.2010 20:55:39

    K tomu dabingu. Vemte si, kolik je denně či týdně,premiér různých filmů seriálů dokumentů..Většina z toho je nadabovaná. Kolik času můžou mít na ten dabing, když to valí jak na běžícím pásu. Kvantita těžce válcuje kvalitu.
    Uznávám, že jsou vyjímky.

      Nmetal - Profil | Út 30.11.2010 20:55:37

      Florish >> jo to je bomba :-)) co 2ka ??

        NFlorish - Profil | Út 30.11.2010 20:52:00

        metal >> jj přesně ... MAC s tím rotačákem jak tam huláká ... :D ... A ještě se mi hodně líbily ftípky Hawkinse :D:D:D *Hej Billy, jednou jsem byl se svojí holkou ..... :D:D:D

          Nbonkie - Profil | Út 30.11.2010 20:48:01

          taky něco přidám není to úplně top, ale myslím si, že to stojí za shlédnutí.
          zahraniční:
          dukes of hazzard, pulp fiction, apocalypto, get rich or die tryin, big lebowski, requiem for a dream
          Seriály: Dexter, simpsonovi

          České:
          Samotáři, Brak, Proč, Kolja, U mě dobrý,

            NŠlapeto - Profil | Út 30.11.2010 20:45:46

            pepa-č >> je to trošku s nadsázkou, ale říká se to ( příště prosím bez té ironie). Je to názor každého profesora, někomu se to líbí někomu ne. Osobně mi to ani tak nevadí, hlavně u nových filmů je dabing celkem povedený. u amerických sitcomů a seriálů je to na pytel a nedá se to poslouchat. Ať ti koušou ;-]

              Npoldeci - Profil | Út 30.11.2010 20:44:48

              pepa-č >> Louis de Funès sa o Filipovskom vyjadril ,že rozpráva lepšie ako on sám
              ...vo filmoch to už nie je tak ako za čias lacného nemeckého porna:),ale máš pravdu vtom že originál dialóg a slovné zvraty sú niekedy nenahraditelné ako http://www.youtube.com/watch?v=y7Yp2L6c2KM

                Npepa-č - Profil | Út 30.11.2010 20:41:54

                Šlapeto >> celosvětová kritika umí česky, hm...
                i kdyby. nic to nemění na tom, že je to podle mě idiotské pozměňování díla.
                chápu to u pořadů pro děcka. jinde ne.

                  Nahmed - Profil | Út 30.11.2010 20:41:39

                  pepa-č >> svatá pravda

                    NKáceč - Profil | Út 30.11.2010 20:41:17

                    pepa-č >> Ironie?

                      NŠlapeto - Profil | Út 30.11.2010 20:39:33

                      pepa-č >> podle celosvětové kritiky je český dubing simpsonových lepší než originál :))..bohužel světlá vyjímka povedeného českého dabovní
                      btw.: Může být ale i hůř

                        NŠlapeto - Profil | Út 30.11.2010 20:37:04

                        Doporučuji... !

                          Npepa-č - Profil | Út 30.11.2010 20:36:05

                          dabing je nechutné prznění původního díla, který bych, kdybych byl tvůrce, nikdy na svém filmu nedovolil.
                          u nás se za to dávají ceny. hnus velebnosti

                            NStepa23 - Profil | Út 30.11.2010 20:32:16

                            Doporučil bych film - Život Briana od Monty Python - 30 roků starý film, ale jaká je to pořád sranda! Komedie parodující příběh o Ježíši...Taková sada církvi a různým náboženským spolkům se hned tak nevidí, ve své době skandální dílko, dneska kultovní legenda.
                            http://www.csfd.cz/film/23587-zivot-briana/
















                              NIvo - Profil | Út 30.11.2010 20:32:07

                              Můj oblíbený film je Vězeňské blues s P.Fondou a J. Jamesovou.

                                Nzulu - Profil | Út 30.11.2010 20:25:53

                                "Teče tudy řeka" to je film ktorý som videl ako19 ročný. Ide z neho veľký kus rybárskej romantiky. Pekná hudba, prvý lepší herecký výkon Brada Pitta, a réžia Roberta Redforda.

                                Trailer: http://www.imdb.com/video/screenplay/vi3568566553/

                                Recenzia: http://www.csfd.cz/film/7603-tece-tudy-reka/

                                Dráma s nádychom rybárskej romantiky. Vrelo odporúčam.

                                  Ndrozďák 30,42 - Profil | Út 30.11.2010 20:22:07

                                  match-oun >> Schindlerův seznam se vymyká žánru Fiennesem. Jeho lágrkomandant je mrazivě odpudivá role.

                                    Nlevhan - Profil | Út 30.11.2010 20:18:27

                                    The Road (Cesta)

                                    Svět, jak jej známe dnes, již neexistuje. Před několika lety byl zničen, lesy pohltil oheň, většina lidí i zvířat umřela, nefunguje elektřina. Příčinu této masivní devastace nikdo nezná.

                                    Film popisuje příběh otce (Viggo Mortensen) a jeho syna (Kodi Smit-McPhee), kteří se snaží dostat na jih k pobřeží v naději, že zde budou lepší podmínky k životu. Na své cestě potkávají jiné přeživší. Někteří jsou přátelští, jiní se dali na kanibalismus a představují pro otce se synem velkou hrozbu. Formou flashbacků se občas dostaneme do minulosti, kdy otec vzpomíná na svou ženu (Charlize Theron).

                                    Film je adaptací stejnojmenné knihy od spisovatele Cormaca McCarthyho, za kterou dostal Pulitzerovu cenu. Celý film stojí hlavně na parádní depresivní atmosféře zničeného světa, beznaděje. Vše je podbarveno příjemným klavírovým soundtrackem. Herecké výkony ústřední dvojce jsou také uspokojivé. Hodnotím jako film měsíce.

                                    MUJ TOP BOHUZEL NENI V CZ DABINGU

                                      NFandass - Profil | Út 30.11.2010 20:03:53

                                      Ještě sem si vzpoměl na jeden co můžu.
                                      UPOZORNĚNÍ:Film není vhodný pro osoby starší 25 let (věkem či duchem).Pouze pro milovníky WW2 kultovních snímků,Limonádového Joe a Call of Duty.
                                      http://www.youtube.com/watch?v=w94dZtKXaaE