Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

Nahmed - Profil | Út 30.11.2010 16:29:12

Paul van Drax >> Když jsme u těch krátkých filmů, tak toto mě též dostalo. Cat shit one
http://www.csfd.cz/film/86188-cat-shit-one-the-anim​ated-series/#

http://www.wat.tv/video/ef-cat-shit-one-the-animate​d-30foj_2i10t_.html

    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 30.11.2010 16:26:59

    Ivo >> Mno pochybuju, že bych se někdy dostal k jeho filmům, ale kdo ví :-)

      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 30.11.2010 16:21:42

      Paul van Drax >> Váhám mezi expendables (už jenom za tu scénu, kdy jsou v kostele Sly, Arny a Brjůs zároveň) a již zmiňovaným Kick ass

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 30.11.2010 16:18:55

        ahmed >> No vidíš. Kick ass jednoznačně pro mě film léta. Opravdu povedenej kousek. Exklusivní soundtrack

          NPaul van Drax - Profil | Út 30.11.2010 16:17:52

          Dovolím si podotázku: jaký je pro vás nejlepší film tohoto roku? Za mě Brutal Relax - má teda jenom čtvrt hodiny, ale je to neskutečná legrace.

          Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=i63X8snThL4

            NIvo - Profil | Út 30.11.2010 16:16:46

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Mimochodem - Zuzana nezpívala cca deset roků. Teď se k muzice opět vrátila. Byl jjsem se na ní podívat. Hrála s kapelou Petr Kalandra memory band společně s Oskarem Petrem. Bylo to skovostný.

              NIvo - Profil | Út 30.11.2010 16:14:28

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> tak studuj - je to zajímavý člověk. Zuzana Michnová o něm nazpívala celkem slušnou a povedenou hitovku : Marsyas - S Luisem

                Nahmed - Profil | Út 30.11.2010 16:13:52

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Dobrá komedie z poslední doby, je určitě Kick ass http://www.csfd.cz/film/248143-kick-ass/ potom taky Shinboru http://www.csfd.cz/film/266040-shinboru/

                A co jsem tu ještě nezaznamenal, je seriál Dexter http://www.csfd.cz/film/224291-dexter/ na tom jsem slušně ujel..

                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 30.11.2010 16:11:23

                  Ivo >> Toho pána neznám (musel jsem si ho vycsfdovat)

                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 30.11.2010 16:09:46

                    šťovíček >> Podle mě tvoje reakce nemohla už s tématem mít míń společnýho

                      NIvo - Profil | Út 30.11.2010 16:06:59

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> Trošku a Baye jsi vyloučil. A co třeba Luis Bunuel ? Toho měla ráda i Zuzana Michnová ..:-)))

                        Nšťovíček - Profil | Út 30.11.2010 16:03:39

                        netipo už se vyser na ty drogy !! Copak bys chtěl aby se mamka dozvěděla že si picháš???

                          Nšedý pes - Profil | Út 30.11.2010 16:03:04

                          Káceč >> když tak čtu výčet Vašich příhod s pilkou, napadá mě, jestli jste vůbec byli na kursu a jestli máte na to papíry :-)))) Já teda kdysi byl :-)

                            Nmetal - Profil | Út 30.11.2010 16:01:24

                            Káceč >> :-))))

                              NKáceč - Profil | Út 30.11.2010 15:59:46

                              metal >> Holt máme stejnej filmovej vkus :-)))

                                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 30.11.2010 15:59:11

                                šedý pes >> je to lakér

                                  Nšedý pes - Profil | Út 30.11.2010 15:56:22

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> všichni znalci filmových hvězd vědí, že DiCaprio je jen umělecký pseudonym, jeho vlastní jméno je Leonardo DiCarpio.

                                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 30.11.2010 15:55:43

                                    šedý pes >> Do Kukyho se mi vůbec nechce. Nějak mu nevěřím. Ty zbylý filmy vůbec neznám

                                      Nšedý pes - Profil | Út 30.11.2010 15:54:22

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu - >> chystám se shlédnout Kuky se vrací, prý je to dobrý, tak se docela těším. Jinak jedny z mých nejoblíbenějších jsou "Pat Garrett a Billy the Kid" a "Balada o Cable Hogueovi". Jo, a taky "Teče tudy řeka".

                                        NLauri - Profil | Út 30.11.2010 15:41:06

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> máš asi pravdu, kvůli rybařině jsem se sem kdysi registroval.......bohužel