Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

NLauri - Profil | Út 30.11.2010 15:39:16

Carpeater >> tu možnost jsem navrhoval

    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 30.11.2010 14:44:11

    Carpeater >> Dykaprijo je kapr

      NCarpeater - Profil | Út 30.11.2010 14:44:09

      Lauri >> moderátorem nejsem, ale napadla mě ještě třetí možnost, tedy zamyslet se nad tím a dát ti červenou - to jenom tak pro pořádek, abychom vyčerpali všechny řešení rovnice

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 30.11.2010 14:43:21

        Lauri >> Mrk není již jen o rybařině drahně let. Kartu za názor v žádným případě dávat nebudu

          NCarpeater - Profil | Út 30.11.2010 14:40:42

          Mezi hodnotnou podívanou je nutno zařadit Ženu za pultem.
          Údernice, které ani léta neubrala nic z bojovného šarmu. Určitě má podprsenku podepsanou Brežněvem...

            NLauri - Profil | Út 30.11.2010 14:38:53

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> sorry , ale můj názor je ten, že MRK by měl být o rybařině. Vím, že tvoje diskuze není jediná mimo mísu,ale takové věci se mají řešit třeba na chatu nebo jinde, ale tady by se měla řešit rybařina a vše kolem ní............nevím je to jen můj názor. Ty jsi moderátorem buď mi dej navždy červenou a nebo se nad tím zamysli.

              Npepa-č - Profil | Út 30.11.2010 14:36:09

              Carpeater >> bingo. Hollywood je ovládaný kaprařskou lobby.
              Jeden ze slavných kaprařů
              http://en.wikipedia.org/wiki/Frank_Capra
              (jeho filmy fakt stojí za to)

                NCarpeater - Profil | Út 30.11.2010 14:34:02

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> otázka jako když švihne bičem:
                je DiCaprio kaprař? To jméno není samosebou!

                  NEnšpígl - Profil | Út 30.11.2010 14:30:09

                  pepa-č >> Butch Cassidy and Sundace Kid - výborný vestern

                    Nsolich76 - Profil | Út 30.11.2010 14:27:15

                    Za mě:

                    Vyvrhel z pekla
                    Četa
                    Bojové nasazení
                    Proroctví
                    Grand torinno
                    Poslední samuraj
                    Loudilové

                      Nplavan - Profil | Út 30.11.2010 14:26:01

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> s tím dykapryjem máš pravdu. Je to holt talent, ale v Talentmanii nebyl :-)))) Krvavej diamant byl pro mě taky velkej biják.

                        Nmetal - Profil | Út 30.11.2010 14:21:11

                        Káceč >> Čéče nevím čím to ale máme docela podobný , já mám ještě motorovka vs. bota na pravo i na levo , už sem viděl i útěk před smrkem a motorovka vs. stehno taky bylo :-))))

                          Nmilin - Profil | Út 30.11.2010 14:17:27

                          Moje nejoblíbenější.

                          "Logikou u žen nic nevysvětlíte, při stvoření totiž vznikly podle uplně jiných výkresů"

                            NDenny - Profil | Út 30.11.2010 12:36:33

                            Posledni,na co jsem v tydnu koukal byl Cimrmanuv dramaticky ksaft. Tvurci opet nezklamali.

                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 30.11.2010 12:30:11

                              plavan >> Ale jo to je dobrej film Dykapryja já celkem rád, páč v jakým snímku se mihne, ten snímek je dobrej (nevím, jak to dělá). Navíc mám rád filmy, který vyprávěj příběh nějaký zajímavý osoby a navíc jsou třeba i částečně založený na skutečnostech. Proto žeru v tomhle ohledu Formanovu americkou tvorbu

                                Nusak - Profil | Út 30.11.2010 12:04:56

                                Kámen >> jasan, komplet "sverazna" serie je dobra...

                                  NKáceč - Profil | Út 30.11.2010 11:32:50

                                  Nejraději mám filmy ze života,zvláště pak z toho svého.Jen namátkou:

                                  Amputace prstu maflem

                                  Kubíkovej smrk vs. nárt a botě se nic nestalo

                                  A minserie:

                                  Motorovka vs. stehno

                                  Motorovka vs. koleno

                                  Motorovka vs. nárt

                                    Nxmac - Profil | Út 30.11.2010 11:10:54

                                    Kámen >> Rybolov ano - ten mohu..

                                      Nplavan - Profil | Út 30.11.2010 11:09:50

                                      a co Chyť mě, když to dokážeš ! Před chvílí jsem viděl upoutávku. " Paní, váš syn padělal šeky a způsobil tím škodu ! " a máma " kolik to dělá, já to všechno ráda uhradím ! " a Hanks odpověděl " milion devět set tisíc dolarů ! " . Nebo když se ptaly hankse, jak poznají nové padělky di capria. A on řekl, že nijak, že už vyrábí " originály " . krásnej film.

                                        Nx.v.a.s.a - Profil | Út 30.11.2010 11:07:00

                                        Kámen >> Parádní snímky na tyhle jsem zapoměl:-)