Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

Nboyscout - Profil | St 7.3.2012 20:58:05

Komu se líbil animák Jak vycvičit draka ...tak tady je 22 minutové pokračování, super věc :-)
http://www.youtube.com/watch?v=4JZiU_5ARKc&feature=​related

    NPaul van Drax - Profil | Út 28.2.2012 20:11:47

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jo, tohle je opravdu kinematografická perla.

    Přidám jeden film, který mě v poslední době pobavil. Gangsterka s naprosto trhlýma postavama, výborné kostýmy, sympatický humor.
    http://www.csfd.cz/film/86521-samehada-otoko-to-mom​ojiri-onna/

    A když už jsem u toho Japonska, tak tohle taky výborně pobaví (pokud vám nevadí trocha krve)
    http://www.csfd.cz/film/236246-kataude-mashin-garu/​
    Trailer:
    http://youtu.be/eSpCWJnnWVI

      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 28.2.2012 19:27:45

      http://www.youtube.com/watch?v=aiyRaxu5QNQ - Pecka. Lorenzo Lamas v životní roli

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 20.2.2012 9:56:32

        takže parto. Poslední dobou jsem se hodně díval na filmy a byl jsem i párkrát v kině, tak se podělím:

        - V jako vendeta - velmi milé překvapení. Zajímavý ústřední hrdina s aktuálně provařenou maskou
        - Hotel Rwanda - Jímavý příběh a ten hlavní hrdina, to byl srdcař, kterýmu šlo o lidi.
        - Drive - asi jsem to nepochopil (ačkoliv to je jednoduchý film), nebo co já vím, ale za mě vopruz
        - Warior - pro mě film roku. Respektive ani si nepamatuju, že by mě nějakej film takhle nadchnul

        A nyní průvodce kinohity:

        - Hugo a jeho velký objev - neuvěřitelně milý film. Líbilo se
        - Děti moje - na mě moc utahaný a v podstatě se tam nic neděje. Ale pohltila mě atmosféra Havaje
        - Den zrady - politický thriller, který nijak neskončí. Kdo nerozumí americkejm primárkám, tak bude hodně plavat. (Já jsem plaval)
        - Twilight sága část 1 - Tak tady bych se trošku pozastavil a něco málo o tom pověděl. Vzhledem k tomu, že moje osmadvacetiletá slečna s akademickým vzděláním nepochopitelně následuje pubertální trendy, musel jsem na tento film zajít, ač jsem žádnej předchozí díl neviděl. Ono to je vlastně jedno, jelikož ten film je hlavně o hezoučkým upírovi a ještě hezoučtějším vlkodlakovy, kterej musí chodit všude do půl těla, jelikož to tak prostě je a basta. Ten koženej a unylej hlavní hrdina - upír, kterej je prej strašnej fešák, ač neumí hrát a v podstatě se celej film tváří stejně je strašně nesympatickej a zbouchne hlavní hrdinku (která celkem ujde) To by bylo normální, ale on je upír a ona člověk, takže jí to dítě roste uvnitř rychle a jí to zabíjí. To je v podstatě celej příběh. Pak tam odněkud naběhnou vlkodlaci (což jsem nepobral proč a kde se tam vzali) a začnou se rubat mezi sebou. Nakonec tam přiběhne hodnej vlkodlak, zahledí se do nově narozený holčičky, upírky a celý rubání končí, jelikož to je prej nějaký hlavní pravidlo či co. Každopádně bezvadnej zážitek a už se těším na druhý díl, na který prý jít musím.

          Nmalamut - Profil | Po 9.1.2012 20:44:03

          Kocháč >> no na to čekám jak na boží smilování, co mám většinu jejich diskusí v ignoru :-))))))) Čučím teď na Catwoman a jsem překvapenej, co mi ze světové tvorby uniklo, jsem to ještě neviděl :-))))))

            NKocháč - Profil | Po 9.1.2012 20:40:15

            malamut >> šak počkej hajzle, poštvu na tebe ortodoxní náctileté kapráře :o))))

              Nmalamut - Profil | Po 9.1.2012 20:31:23

              Kocháč >> jj, taky se těším :-)))))))))))))))) Jen bylo škoda tě nepopíchnout :-)))))))

                NKocháč - Profil | Po 9.1.2012 20:25:44

                malamut >> to se dá vidět častěji, mám rád středověk v podání vláčila, že je to klasika je druhořadý vole :o)

                  Nmalamut - Profil | Po 9.1.2012 20:09:54

                  Kocháč >> to už snad každý viděl, nehraj si na intelektuála, když ti doma frčí odpoledne nahranej Odpadlík :-))))))))))))

                    NKocháč - Profil | Po 9.1.2012 20:01:12

                    dnes 21:00 na čt2 údolí včel - vláčil

                      NRazgy - Profil | Pá 23.12.2011 12:54:13

                      Paul van Drax >> je to ono. díky. razgy

                        NRazgy - Profil | Po 19.12.2011 17:29:45

                        Paul van Drax >> díky za tip, skouknu, jestli je to ono

                          NPaul van Drax - Profil | Po 19.12.2011 17:18:50

                          Ještě malé doporučení, pokud vám nevadí filmy s lehce absurdním nádechem:

                          http://www.csfd.cz/film/1712-bubba-ho-tep/

                            NPaul van Drax - Profil | Po 19.12.2011 17:15:57

                            Razgy >> Philippe de Broca - Něžné kuře?

                              NRazgy - Profil | Ne 18.12.2011 1:59:31

                              hledám nějakého znalce francouzského filmu. hledám kriminálku z konce 70tých let, kdy vrah zabíjel voyajéry jedné slečny v továrně naproti jejímu bytu čalounickým šídlem. ani zaboha nedokážu najít film, nebo alespoň název. díky všem za tipy

                                Narnošt - Profil | Ne 18.12.2011 1:01:30

                                Jelikož se léta snažím věnovat éře Třetí říše,druhé světové války,osobě Vůdce nebo Stalina hodně času,doporučuju tohle : http://www.csfd.cz/film/164-nepritel-pred-branami/ Byl jsem až překvapenej,kolik věcí dokázali tvůrci nepřevrátit a vcelku věrně vykreslit.Jistě stojí za shlédnutí...

                                  Npoldeci - Profil | So 17.12.2011 23:44:44

                                  odporúčam the lincoln lawyer a muži,ktorí nenávidia ženy

                                    NBrožeděj - Profil | Pá 9.9.2011 21:07:20

                                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 8.9.2011 14:43:23

                                      Takže parto Thor je slátanina. Tušil jsem to, ale tak neodolal jsem. Ale jako pozor na takový to nudný dlouhý odpoledne, kdy jste líný se i podrbat na genitálu, to bude jistě příjemné podívání. Opravdu