Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

NKóĎA - Profil | So 19.3.2011 21:38:09

Netipa - poslední hrdina MRKu >> dneska na Primě vod čtvrt na dvanáct jeden frčí... Já pro dnešní večer tedy dám přednost režisérské edici v původním zněmí ;-)

    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 18.3.2011 16:37:54

    Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 18.3.2011 9:34:13 >> co tedy považuješ za opravdu kultovní snímky?

      NKóĎA - Profil | Pá 18.3.2011 10:36:45

      Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 18.3.2011 10:19:36 >> já na to narazil až teď. A pro člověka, kterej zkouknul Blade Runnera asi 100x - přímo povinost :-)

        NStanley 87 - Profil | Pá 18.3.2011 10:25:38

        Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 18.3.2011 10:24:52 >> Červenýho trpaslíka to strčí do kapsy.

          NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 18.3.2011 10:24:52

          Stanley 87 >> koukal sem že je to ¨z produkce BBC takže stejně jako červenej trpaslík to tušim bude stát za shlédnutí..... každopádně dík za zřejmě dobrej tip

            NStanley 87 - Profil | Pá 18.3.2011 10:22:39

            Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 18.3.2011 10:16:05 >> Dr Who je klasika. Britskej scifi seriál

              NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 18.3.2011 10:19:36

              KóĎA >> majorku sem zkouknul kompletně, už je tomu aspoň pět let..... každopádně regulerní cyberpunk, s fantastickejma animacema, megálnim příběhem a totální muzikou......
              ps: akorát ty vtipný skeče s tačikomama mě moc nebrali, holt jiná mentalita....

                NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 18.3.2011 10:16:05

                Stanley 87 >> neznám, ale znám jiný dobrý doktory....

                  NStanley 87 - Profil | Pá 18.3.2011 10:10:18

                  U mě vede Dr WHO.

                    NParanoidní Schizofrenik - Profil | Pá 18.3.2011 9:34:13

                    nějak to tady stagnuje a tak to tady rozhejbu jednim klasickym klubákem, filmovou klasikou o které spoustu pochybných diváků nemá ani tucha a tak dál bezduše sledují se slinou u úst svou pravidelnou dávku emocí a podobnej škvár........
                    2001: Vesmírná odysea
                    Sci-Fi / Dobrodružný / Drama / Thriller
                    Velká Británie / USA, 1968, 141 min (Director's cut: 156 min)
                    Režie: Stanley Kubrick

                    http://www.csfd.cz/film/5393-2001-vesmirna-odysea/

                    čim dál tim víc konzumní šity prezentované mezi miliónem reklam před kterými se člověk neschová mě donutili odvrátit zrak od běžných médií a vrátit se zpět k opravdu kultovním snímkům, které mají i po tolika letech náročnému divákovi co nabídnout .......

                      Nmetal - Profil | Pá 18.2.2011 13:18:40

                        Nmetal - Profil | Pá 18.2.2011 13:12:01

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> samozřejmě !!!

                          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 18.2.2011 13:07:13

                          metal >> mno tak to je snad už klasika ne? :-)

                            Nmetal - Profil | Pá 18.2.2011 13:06:38

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> určitě , stojí zato !!! tohle je super film s hláškama :-)) http://www.youtube.com/watch?v=C_Kt30tkT4M&feature=​related

                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 18.2.2011 13:02:19

                              metal >> poohlídnu se po tom

                                Nmetal - Profil | Pá 18.2.2011 12:46:21

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jen si to sežen , podle mě a pár kámošů se u málo filmů zadměješ víc než u tohohle , totální Béčko ale super !!!!

                                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 18.2.2011 12:43:28

                                  metal >> tento snímek jsem neviděl. Podobný žánr si u mě vyžaduje určitou náladu, takže to není film pro každý den

                                    Nmetal - Profil | Pá 18.2.2011 12:40:47

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> no tak samozřejmě a ještě to házej do Orlíku !! co tokovíhle filmy --http://www.youtube.com/watch?v=27E4Qfj7iEY

                                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 18.2.2011 12:37:15

                                      metal >> mě to zaujalo převážně díky tomu, že to je na základě skutečných událostí. Rád jsem nakouknul do pozadí celého případu (i když to patrně nebylo tak úplně objektivní)