Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

Nmetal - Profil | Pá 18.2.2011 12:35:39

Netipa - poslední hrdina MRKu >> JJ proště hlavního hrdinu nesejme ani padesát borců s bouchačkama :-))) sametáci jsou snad jeden z nej českejch filmů co sem viděl , dobrej je ten vymaštěnej borec , co je všechny střílí !!

    NSilent Hunter - Profil | Pá 18.2.2011 12:27:51

    Když už jsme na tom MRKu, tak Sólokapr taky stojí za vidění. Po delší době jsem se pobavil u inteligentní komedie.

      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 18.2.2011 12:14:10

      metal >> Jo je to prostě akční nářez :-) Sametový vrahy jsem viděl. Celkem zajímavý

        Nmetal - Profil | Pá 18.2.2011 11:54:06

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> dík za tip na Sejmi je všechny !!
        super jednoduchej akčnák , až sem se divil co jde všechno dělat s mrkví :-))
        Viděl jsi ČR film Sametové vrahy ??

          NKóĎA - Profil | Po 14.2.2011 19:41:21

          Druhý díl si také zaslouží pozornost...

            NKóĎA - Profil | Po 14.2.2011 9:33:04

            Pokud se někomu líbil Blade runner, trávil večery u kompu společně s Deus ex - pak Ghost in the Shell určitě stojí za vidění. Dneska mě čeká druhý díl.

              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 13.2.2011 16:30:27

              Watchmen. Tak trochu jiný film o super hrdinech. Dobrá volba na dlouhé zimní večery

                Npoldeci - Profil | So 12.2.2011 19:46:43

                odporúčam film 12

                  Nsplavek - Profil | Pá 21.1.2011 18:17:26

                  Měl bych jeden TV tip,příští středu na ČT2 ve 20.20hod.Budou dávat záznam divadelní hry Hrdý Budžes z Bárou Hrzánovou v hlavní roli.Tohle nemá chybu,všem kdo neviděli vřele doporučuji.Za tuhle roli dostala Bára Hrzánová cenu Thálie a poprávu.

                    NCerebro - Profil | Čt 20.1.2011 22:29:34

                    Meppsko >> Uh pozdě a to odost špatně jsem to aktualizoval :)

                      Npoldeci - Profil | Čt 20.1.2011 22:28:08

                      dík chalani

                        NCerebro - Profil | Čt 20.1.2011 22:26:42

                        poldeci >> Neviděl jsem to ale pamatuju si název a chci se na to kouknout ;-) http://www.csfd.cz/film/239674-nas-vudce/

                          NMeppsko - Profil | Čt 20.1.2011 22:25:12

                          poldeci >> prečo nenapíšeš tomu čo sa vyzná :) ak dobre viem tak by to malo byť toto ;) http://www.csfd.cz/film/239674-nas-vudce/

                            Npoldeci - Profil | Čt 20.1.2011 22:14:44

                            ahoj,hľadám jeden film,v skratke skúsim napísa´t dej. prednášajúci profesor navodí študentom diktátorský režim ako nejakú formu výuky a cele sa to zvrhne....viac neviem ,nepozná niekto ten film?...je tak 2-3roky starého dátumu

                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | So 15.1.2011 1:34:44

                              metal >> Viděl jsem. Rodriguese mám rád. Nebyl to špatnej film, ale ten top zážitek z něho nemám

                                Nmetal - Profil | Pá 14.1.2011 19:52:47

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> což to jo i když AvP 2 byl docela dobrej , i když novinka hodně kopíruje původní film , viz skok za skály do vody , pomazání blátem , onen rotační kulomet ........... škoda že nerežíroval sám Robert R. ........... co film Macheta ???

                                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 14.1.2011 19:46:17

                                  metal >> ale zas po alien vs pradator to byl krok správným směrem :-)

                                    Nmetal - Profil | Pá 14.1.2011 19:11:02

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> já nato kouknu .... jinak predátoři dobří jsou , ale mám tokovej pocit že tvůrci už neumějí udělat tak kvalitní a věrohodnou masku jako v původní jedničce a dvojce .......... jakuzák byl dobrej a ten rusák s rotačákem :-))

                                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 14.1.2011 19:06:18

                                      metal >> no jistě, to jsem musel vidět. Na rovinu s árným to bylo lepší, ale tenhle film nebyl špatnej. Dokonce jsem se na něj díval dvakrát, což už je co říct :-). Když už jsme u těch akčních přehnanejch filmů, tak tohle byla taky celkem jízda http://www.csfd.cz/film/223965-sejmi-je-vsechny/

                                        Nmetal - Profil | Pá 14.1.2011 19:02:35

                                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Je pobrej , hodně střílení , nože lítaji i hlavy lítaji , potoky ktrve ......... já to mám taky rád ...........co nové predátory viděls ??