Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 14.1.2011 18:58:13

metal >> Jo ta hláška byla opravdu hodně povedená. Každopádně mě coby milovníka akčních béček film hodně oslovil

    Nmetal - Profil | Pá 14.1.2011 18:54:31

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> No právě že už sem ho viděl několikrát a je fakt dobrej !! jo scénka v kostele je povedená ........ jak Sly řekne - ten chce bejt prezidentem :-)))

      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Pá 14.1.2011 16:45:42

      metal >> Pokud jsi ho neviděl, podívej se na něj. Film, který má být (a je) poctou béčkovým filmům z osmdesátek splnil svůj účel. Jeden z hodně dobrejch akčních počinů loňskýho roku. Scéna Árnýho, Slaje a Brůse z kostela se u mě zařadila do zlatého fondu scén

        Nmetal - Profil | Pá 14.1.2011 16:36:17

        Co říkate na film Postradatelní , pokud jste ho tedy viděli ??

          NMeppsko - Profil | Ne 9.1.2011 14:41:13

          Bol už niekto na Tron 3D ? oplatí sa ?

            NSilent Hunter - Profil | St 22.12.2010 11:01:29

            Minulý týden jsem si zopakoval "Umírání za dlouhého dne" a "Kuchař, zloděj, jeho žena a její milenec". Obojí je lahůdka.

              NMeppsko - Profil | St 22.12.2010 9:57:13

              jepice >> bol som na tom v pondelok na 3D...hmm prevedenie 3D 5/10 príbeh 7/10 celkové hodnotenie 5/10....ako nebolo to zlé ale ani ma to neuchvátilo a videl som kopu lepších filmov...ale ak niekoho zaujali prvé 2 diely nech si to určite pozrie...

                Njepice - Profil | Út 21.12.2010 22:54:44

                A co říkáte na Narnii: Plavbu jitřního poutníka? Osobně tenhle pirátskej žánr moc nemusím, ale celkem mě to zaujalo. I když jsem předchozí 2 díly neviděl, šlo docela dobře pochopit, co se v nich dělo.

                  NMaxxx - Profil | Út 21.12.2010 22:52:27

                  Nae meori sogui jiguae -můžu doporučit k večeru s blízkou osobou romantika a tragedie v jednom balení http://www.csfd.cz/film/197196-nae-meori-sogui-jiug​ae/

                    Nmatch-oun - Profil | Čt 16.12.2010 23:43:42

                    Godbye Lenin!
                    Řekl bych veselý film o smutných věcech. Kdo neviděl, doporučuju.
                    http://www.youtube.com/watch?v=pNZGlUbpwY8&feature=​related

                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 13.12.2010 22:00:33

                      Paul van Drax >> ano robot chicken. Na to jsem zapomněl. Podle mě ale zas tak podrobná znalost reálií netřeba. Ty jednotlivý gegy jsou krátký a je jich tam dost na to, aby se pobavil i člověk americké kultury neznalý

                        Njasommato - Profil | Po 13.12.2010 21:13:25

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> pekny animacik aj ket famili gui sa mi vidi viac

                          NPaul van Drax - Profil | Po 13.12.2010 21:07:04

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Podobně by se dal popsat i další seriálový klenot - Robot Chicken. Bohužel nutná celkem rozsáhlá znalost amerických popkulturních reálií.
                          A pokud někdo raději tvorbu z UK, tak rozhodně Jam!

                          http://www.csfd.cz/film/225394-robot-chicken/

                          http://www.csfd.cz/film/112100-jam/

                            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 13.12.2010 20:47:59

                            Pakliže má někdo rád jednoduchý, agresivní a často i nesmyslný humor (jako já), doporučuju animovaný seriál American dad

                              Njasommato - Profil | Po 13.12.2010 17:02:58

                              boyscout >> najlepsia rospravka tohoroku

                                Njasommato - Profil | Po 13.12.2010 17:01:58

                                plavan >> dobri viber

                                  Nplavan - Profil | Po 13.12.2010 17:01:42

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> a ještě toto http://www.csfd.cz/film/229841-utek-do-divociny/

                                    Nplavan - Profil | Po 13.12.2010 16:59:27

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> nebo toto http://www.csfd.cz/film/92358-zit-po-svem/

                                      Nplavan - Profil | Po 13.12.2010 16:57:56

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> to jsem rád, že tě Master and Commander alespoň trochu potěšil.
                                      Doporučil bych i toto http://www.csfd.cz/film/226762-tahle-zeme-neni-pro-​stary/