Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

Nxifa - Profil | Po 6.12.2010 21:32:06

Potkali se u Kolína,to je nambr van!

    NMaxxx - Profil | Po 6.12.2010 21:27:33

    cca 10 rybářských filmů je možno vidět přímo zde http://www.carpkapr.cz/Rybarske-filmy.html

      NVincent Vega - Profil | Po 6.12.2010 20:11:48

      usak >> Moc díky - neznám rád kouknu!

        Nusak - Profil | Po 6.12.2010 19:49:29

        Vincent Vega >> a co toto? www.csfd.cz/film/241760-gomora , tak trochu jiny mafiansky film...syrovy snimek na tema organizovaneho zlocinu na jihu Italie...realite asi neprilis vzdaleny.

          NPaul van Drax - Profil | Po 6.12.2010 16:33:27

          Petr RF17 >> student Petr - 6.12.2010 13:44:16 >> how not to live your life

            NVincent Vega - Profil | Po 6.12.2010 13:52:23

            Petr RF17 >> student Petr - 6.12.2010 13:44:16 >> produkce HBO http://www.csfd.cz/film/266512-imperium-mafie-v-atl​antic-city/

              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 6.12.2010 13:45:17

              Petr RF17 >> student Petr - 6.12.2010 13:44:16 >> american dad

                Nstudent Petr - Profil | Po 6.12.2010 13:44:16

                Hodte sem tipy na nějaké novější a kvalitní seriály krom Misfits,Dexter,SGU, The walkink dead, Persons unknow, Heroes,Lost,BSG a Firefly.

                  NDiakoon - Profil | Po 6.12.2010 12:54:40

                  Vincent Vega >> Jo to jsem viděl - taky dobrý a alespoň je tam vidět výbuch :-)

                    NVincent Vega - Profil | Po 6.12.2010 11:45:36

                    Diakoon >> Odpočítávání super..jinak podobnej žánr je o něco starší film
                    http://www.csfd.cz/film/10227-nejhorsi-obavy/

                      NDiakoon - Profil | Po 6.12.2010 11:40:52

                      Včera jsem číhal na tento filmek http://www.csfd.cz/film/206423-odpocitavani/ byl dobrej a možná až dost krutej - ke konci tedy nejvíc - doporučuji

                        NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | Ne 5.12.2010 19:46:03

                        Tomak >> Link už mám :-))

                          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 5.12.2010 18:23:19

                          Tak mám za sebou masters and commanders. Film mě nedostal do kolen, ale je příjemnej

                            NTomak - Profil | Ne 5.12.2010 18:14:02

                            Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 5.12.2010 15:30:31 >>
                            No, anglicky rybarsky videa (Passion for Angling, Catching the Impossible, atd...) si "kupuju" prez torrenty, protoze je malo uploaderu na share servery a co se upne, to servery do chvilky smazou.

                              Njepice - Profil | Ne 5.12.2010 18:11:15

                              A takovej dotaz - pracuje někdo ze zdejších v kině, videopůjčovně nebo má jiné zaměstnání, kde se k filmům snadno dostane?

                                NTomak - Profil | Ne 5.12.2010 18:09:21

                                Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov_na_MRK_rezignující - 5.12.2010 15:12:53 >>
                                Torrent sux.
                                Jestli mas zajem, napis mi SZ, poslu ti link.

                                  NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | Ne 5.12.2010 15:42:51

                                  Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 5.12.2010 15:37:47 >> To jsem upřímně rád. Dík :-))