Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 5.12.2010 15:37:47

Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov_na_MRK_rezignující - 5.12.2010 15:35:38 >> mno stím souhlasím a přeju málo leechrů a mnoho seedrů......

    NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | Ne 5.12.2010 15:36:12

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> Díky. Snad se dočkám do vánoc .....

      NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | Ne 5.12.2010 15:35:38

      Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 5.12.2010 15:34:37 >> A to je přesně ono. Každý to rád jinak a každý rád něco jiného. To je život no... :-))

        NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 5.12.2010 15:34:37

        Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov_na_MRK_rezignující - 5.12.2010 15:32:01 >> rád koukám na filmy z let před WW2, kolikrát je v nich víc artu než v tom co momentálně frčí, ale sosat z torentů to už je moc i na mě....kupříkladu vámi zmyňované apokalipto jsem neviděl a nijak zvlášť po tom neprahnu, neb od filmu očekávám víc než hektolitry krve....

          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 5.12.2010 15:33:21

          Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov_na_MRK_rezignující - 5.12.2010 15:29:41 >> jo tak to jo. Potom přeju tedy hezkou podívanou :-)

            NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | Ne 5.12.2010 15:32:01

            Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 5.12.2010 15:30:31 >> A to se ještě najde někdo, kdo kouká na 40 let staré filmy? Neuvěřitelné :-))

              NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 5.12.2010 15:30:31

              to se ještě najde někdo kdo sosá přes torrenty ??? něuveritelné, něpredstavitelné.....

                NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | Ne 5.12.2010 15:29:41

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Jo je, ale já to radši jinak. Po kaprařsku. Jako těžkou zdolávačku...Víme ne...

                  NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | Ne 5.12.2010 15:29:01

                  Kocháč >> Ne ne ne...Jsem zvědavé stvoření a zřejmě nesdílím tvůj postoj k těmto dílům. Uvidíme. Každopádně dík za radu nad zlato :-DD

                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Ne 5.12.2010 15:24:28

                    Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov_na_MRK_rezignující - 5.12.2010 15:12:53 >> na uložtu není?

                      NKocháč - Profil | Ne 5.12.2010 15:23:32

                      Alov_na_MRK_rezignuj >> Alov_na_MRK_rezignující - 5.12.2010 15:12:53 >> to klidně stornuj .o)

                        NAlov_na_MRK_rezignující - Profil | Ne 5.12.2010 15:12:53

                        Držte kušny s Apocalyptem... Nemám seedy a tahám už to 3 den :-DDD a mám 45% jenom zatím :-(((

                          NMaxxx - Profil | Ne 5.12.2010 14:48:30

                          Shlédl jsem zde zmińované Apocalypto a musím říct,že se mi ten film líbil ,příroda,indoši a kamera super.Sic film nemá žádnou super hlubokou myšlenku, byl to dobře strávený večer.

                            NEssekr - Profil | Ne 5.12.2010 13:44:52

                            Netipa - poslední hrdina MRKu - >> Vzpomínám na jeden seriál (sice matně,ale bavilo mně to)
                            http://www.fdb.cz/film/57565-pod-horou.html

                            Super trilogie japonského hororu....nenávist1,2,3.(The Grudge1,2,3.)
                            Mám k tomu i videoklip :-) http://www.youtube.com/watch?v=ZQU5L2SAynw&feature=​related

                            Taky můj oblíbený http://www.youtube.com/watch?v=Ewq1dSnQImo&feature=​related

                            Největší brak co jsem viděl http://www.youtube.com/watch?v=VZtGOef5aCg

                              NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 5.12.2010 12:27:10

                              Snídaně šampionů

                              USA, 1999, 110 min

                              Režie: Alan Rudolph
                              Hrají: Bruce Willis, Albert Finney, Nick Nolte, Barbara Hershey, Glenne Headly, Lukas Haas, Omar Epps, Buck Henry, Ken Hudson Campbell, Will Patton, Owen Wilson, Alison Eastwood, Shawnee Smith, Michael Jai White, Michael Clarke Duncan

                              zvrácená podivnost s prvky komedie v podání Bruce Willise, doporučení snad jen opravdu náročnému divákovi...

                                Nyzzak - Profil | Ne 5.12.2010 12:23:33

                                Tomak >> To neni sekta To je realita dnešní inteligentní disko mládeže uniforma je : Bílý kalhoty uplý na letkách, konversky kotníčkový dva kusy, tričko s vystřihem nejlépe růžové , plochý hrudník zlepšený puch upkou, kožená rádoby dospělácká bunda, sluneční brýle přes půl hlavy nosit ikdyž jdeme ven za tmy s košem, hodne make-up a podobných sraček na ksichtě hlavně oči (je to dulezitý zejmena pokud máte brýle, poté vlasy obarvené nepřirozeně vypadající barvou každý den žehlit aspoň 2x, a v neposlední řade taška přes rameno adidas v nejáké barvě co se k tomu nejvíc nehodí. Když pominu to že jsou IN a ORIGINÁLNÍ i přes to že takto chodí skoro všichni co mají v mozku méně jak dvě mozkové buňky a to že takto chodí i ,,pořádný" chlapy. tak je to opravdu ,,dobrá moda :-D Nejdůležitější ze všech tchto věcí je chodit do očka nebo podobné instituce alá disko a bavit se tam každý pátek a sobotu :-D a ještě mnohem důležitější je mít spoustu kamarádů na facu posílat jim muck a ♥ a říkat jak je pro vás nejlepčí :-D Ještě žě se můžu prohlásit za vyjímku a k této skupině se opravdu nehlásím. To je dnešní Středoproudová kultura mladých která má opravdu ,,Co" nabídnout :-D

                                  NDetreux - Profil | Ne 5.12.2010 12:17:11

                                  Paranoidní Schizofre >> Paranoidní Schizofrenik - 5.12.2010 11:33:08 >> diky za tip. Strach a hnus je film geniální a Pavučinu jdu hned sosat :)

                                    NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 5.12.2010 11:33:08

                                    Pavučina
                                    Československo, 1986, 91 min

                                    Režie: Zdenek Zaoral
                                    Hrají: Eva Kulichová, Jiřina Třebická, Jiří Zahajský, Radka Fidlerová, Miroslav Macháček, František Husák, Zdeněk Dušek, Yvetta Kornová, Renáta Doleželová, Jana Kremanová

                                    Základní motiv v životě každého toxikomana je jeho droga, respektive zoufalý stav, když tuto drogu nemá. V té chvíli se z něj stane štvanec, který pořád před něčím utíká, dokud ho jeho droga neuštve až k smrti.
                                    Vážená paní to není otázka vůle, protože tady jde o nemoc.
                                    Bojím se toho, co můžem mladým lidem, kteří drogy důvěrně poznali místo nich nabídnout. Kulturu, sport, nějakou zájmovou činnost ? Nevim. 10 / 10

                                      NParanoidní Schizofrenik - Profil | Ne 5.12.2010 10:40:28

                                      Strach a hnus v Las Vegas
                                      USA, 1998, 118 min

                                      Režie: Terry Gilliam
                                      Hrají: Johnny Depp, Benicio Del Toro, Tobey Maguire, Ellen Barkin, Gary Busey, Christina Ricci, Mark Harmon, Cameron Diaz, Katherine Helmond, Michael Jeter, Penn Jillette, Craig Bierko, Lyle Lovett, Flea, Laraine Newman, Harry Dean Stanton, Tim Thomerson, Richard Riehle, Richard Portnow, Debbie Reynolds, Verne Troyer, Troy Evans, Christopher Meloni, Larry Brandenburg, Stephen Bridgewater, Jenette Goldstein, Tane McClure, Gregory Itzin

                                      doporučuji........ 10 / 10

                                        Ndosec - Profil | Ne 5.12.2010 10:37:54

                                        mezi ty snímky,na které se podívám rád patří filmy Casino,nebo Spáči (v obou hraje Robert De Niro)
                                        Nedávno jsem se díval na film Čtvrtý druh,který mě také zaujal.