Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

Nplavan - Profil | So 4.12.2010 19:17:00

Brožeděj >> Big Lebowski je výbornej. J.Bridgese mám hodně rád, ať Dveře v podlaze nebo nedávno shlednuté Crazy Heart. Tam exceloval.

    NStavba - Profil | So 4.12.2010 19:15:40

    Věc
    Thing, The
    Horor / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller
    USA, 1982, 109 min

    Režie: John Carpenter
    Hrají: Kurt Russell, Wilford Brimley, Keith David, Richard Dysart, Charles Hallahan, Richard Masur, Thomas G. Waites, Donald Moffat, John Carpenter, Adrienne Barbeau, Jed

      Nstudent Petr - Profil | So 4.12.2010 19:14:54

      Brožeděj >> Jediný dobrý film s Jenifer Lopez :D

        Nstudent Petr - Profil | So 4.12.2010 19:14:21

        Brožeděj >> Nic takového jsem nenapsal.

          NBrožeděj - Profil | So 4.12.2010 19:11:02

          Hunter 1 >> u turn je dobrej!! Líbil se mi třeba taky Big Lebowski

            NBrožeděj - Profil | So 4.12.2010 19:10:07

            Petr RF17 >> student Petr - 4.12.2010 19:02:54 >> chceš mi říct, že starý filmy jsou propadáky? co to má společného s věkem? a nevadí ti, že ta "starší generace" není úplně jednotná s generací, která umí používat internet a hlasuje na IMDB?

              NHunter 1 - Profil | So 4.12.2010 19:08:48

              Mrkněte na U TURN od Olivera Stone špičková hudba!!!Nebo Takoví normální zabijáci.

                Nyzzak - Profil | So 4.12.2010 19:05:04

                Petr RF17 >> student Petr - 4.12.2010 19:02:54 >> Každej žebříček je zaujatej každej z nás je jinej to co se většině líbí se nemusí líbit mě a naopak

                  Nstudent Petr - Profil | So 4.12.2010 19:02:54

                  yzzak >> Kmotr je podle mě hodně nadhodnocený film. Až bude o nějakém adekvátním žebříčku rozhodovat mladší generace tak se v top 10 neumístí. Nechci jej samozřejmě nijak zhazovat ani brát někomu vkus na filmy...

                    Njepice - Profil | So 4.12.2010 19:00:09

                    afjee >> Svéráz národního lovu, zajímavej film :-)

                      Nyzzak - Profil | So 4.12.2010 18:59:30

                      Brožeděj >> Kmotr je taky dobrej, Na foresta se dá koukat jen při náladě a Shawsenk se mi ani moc nelíbí

                        NBrožeděj - Profil | So 4.12.2010 18:54:30

                        yzzak >> moc profláklý a nafouknutý. Dobrý film to je, ale že by to byl film století, to si nemyslím. Každý si jistě najde - viz http://www.imdb.com/chart/top

                          Nstudent Petr - Profil | So 4.12.2010 18:53:48

                          Tomak >> Ty voe gossip girl to snad nemyslíš vážně :D Krom pěkných holek (pro někoho kluků) tam v tom seriálu nic není...

                            Nstudent Petr - Profil | So 4.12.2010 18:51:24

                            afjee >> teče tudy řeka a nebo pohádka big fish

                              Nstudent Petr - Profil | So 4.12.2010 18:49:02

                              Nevím jestli to tady už padlo, ale bylo by zajímavé kdyby zdejší komentující psali svoje filmové či seriálové top 5 nebo 10. Začnu já.
                              filmy seriály
                              1. American beauty 1. Battle-star galactika
                              2. The fountain 2. Red dwarf
                              3. Forest gump 3. Family guy
                              4. Usual suspects 4. Dexter
                              5. Dark knight 5. Firefly (Serenity)

                                Nlevhan - Profil | So 4.12.2010 18:39:41

                                Tomak >> ip man mas pravdu nadherny film a dvojka je tez luxusni vydel si ji ze rikas ze nenavazuji
                                http://www.csfd.cz/film/258006-yip-man-2-chung-si-c​huen-kei/

                                  Nyzzak - Profil | So 4.12.2010 18:38:28

                                  Kdo to trumfne ?

                                    Nafjee - Profil | So 4.12.2010 18:11:23

                                    Nějaké tipy na film na dnešní večer? Klidně i něco s rybářskou tématikou :)

                                      Nxmac - Profil | So 4.12.2010 17:52:06

                                      Jeden takový filmík s "motýlím efektem" CRASH ....

                                        NTomak - Profil | So 4.12.2010 2:29:08

                                        target 40 >>
                                        Apocalypto je nejlepsi Gibsonuv film, v ramci jeho rezijni tvorby.
                                        Dost slusny kousek.
                                        Sice historicky udaje nesedi, ale to se da lehce prehlednout.