Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

levhan - Profil | So 4.12.2010 20:44:44

    levhan - Profil | So 4.12.2010 20:40:33

    Petr RF17 >> student Petr - 4.12.2010 20:10:59 >> myslis predatori uprime velke sklamani uz to nema tu poentu jeto cirej blazinec onicem

      Hermis_s - Profil | So 4.12.2010 20:32:25

      Petr RF17 >> student Petr - 4.12.2010 20:28:14 >> Pokud jses blazen do takoveho zanru,proc ne.Me se treba libi filmy,ktere jsou na csfd hodnoceny,jako odpad:)Ja to videl jednou a stacilo.Radsi se mrknu na jednicku.

        Stepa23 - Profil | So 4.12.2010 20:28:20

        http://www.csfd.cz/film/2985-taking-off/
        úplně první americký film M.Formana - neměl moc komerční úspěch ve své době, ale je to skvělý film...
        nej scénka :-))))
        http://www.youtube.com/watch?v=fEsQBTd4kWg

          student Petr - Profil | So 4.12.2010 20:28:14

          Hermis_s >> Moje přítelkyně na premiéře tohoto filmu usla, což si myslím, že když holka usne v kině během hororu tak film za moc nestojí. Každopádně na druhé podívání se mi už to tak špatné nezdálo. Tak jak tak kvalit jedničky nedosahuje ani omylem...

            Hermis_s - Profil | So 4.12.2010 20:12:52

            Petr RF17 >> student Petr - 4.12.2010 20:10:59 >> Hnus,ocekaval jsem alespon prumer,protoze na takovej old school muzu,ale tohle bylo peklo

              student Petr - Profil | So 4.12.2010 20:10:59

              Co říkáte na nového Predátora? Sklamání? Kvalitní snímek? Pocta prvnímu dílu?

                student Petr - Profil | So 4.12.2010 20:09:13

                Elessar >> Nejlepší sci-fi seriál!

                  levhan - Profil | So 4.12.2010 19:46:38

                  Tomak >> tak tu sem zase nevydel ja jeste on-bag neni spatny film v teto tematice

                    student Petr - Profil | So 4.12.2010 19:36:14

                    TWIN 69 >> Aha já myslel že mluvíš o filmu Pan Nikdo.

                      TWIN 69 - Profil | So 4.12.2010 19:32:49

                      Petr RF17 >> student Petr - 4.12.2010 19:29:55 >> Odpovídal jsem YZZakovi na jeho PULP FICTION.To je film,který nikdy nic nepřekoná!!!

                        student Petr - Profil | So 4.12.2010 19:31:10

                        Tomak >> Já jen, že to většinou sledujou 14 ti leté holky :D

                          student Petr - Profil | So 4.12.2010 19:29:55

                          TWIN 69 >> Myslíš Nikdo a nebo Pan nikdo?

                            Tomak - Profil | So 4.12.2010 19:28:50

                            Petr RF17 >> student Petr - 4.12.2010 18:53:48 >>
                            Samozrejme, ze to myslim vazne.
                            Jde o intriky, o nic vic. A tech bylo v prvni serii vice nez-li dosti.
                            Presne to same, proc sem se tak nadchnul pro Rim (kdyz nepocitam vybornou vypravu a kostymy).

                              Kocháč - Profil | So 4.12.2010 19:26:30

                              Hunter 1 >> Co má prvoplánově zaujmout masy, tak to je komerce.

                                Tomak - Profil | So 4.12.2010 19:26:07

                                levhan >>
                                Videl sem ji.
                                Ovsem trojka nenavazuje. Trojka se vraci do IP Manova detstvi.

                                  TWIN 69 - Profil | So 4.12.2010 19:24:16

                                  yzzak >> NIKDO!!!!tohle je to nejlepší co jsem kdy viděl a nic to nepřekoná!!!

                                    afjee - Profil | So 4.12.2010 19:21:58

                                    jepice >> Kouknu.

                                      Hunter 1 - Profil | So 4.12.2010 19:19:25

                                      Kocháč >> Apokalypto je komerce???To snad ne???

                                        Hunter 1 - Profil | So 4.12.2010 19:17:36

                                        target 40 >> Apokalypto.Dost dobrý!!!