Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

NVydra revírní - Profil | St 1.12.2010 19:54:32

ahmed >> Trierovo Království je docela nářez :-)

    Nahmed - Profil | St 1.12.2010 19:51:27

    A co tohle, znáte?
    Fimy Larse von Triera jsou krásně úchylné, krásně trápí ty diváky.

      Njasommato - Profil | St 1.12.2010 19:41:03

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> niektore menej uspesne su lepsie ako tie najznamejsie:-)

      videl si us tunel rats pekny vojnovi filmik

        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 19:36:54

        Petr RF17 >> student Petr - 1.12.2010 19:35:00 >> mno já mám taky shlédnutý skoro všechny z topky, takže teď hledám ty méně úspěšné, ale stále zajímavé

          Nstudent Petr - Profil | St 1.12.2010 19:35:00

          Netipa - poslední hrdina MRKu >> Master and Komander sem neviděl, válečné filmy moc nemusím. Spíš mám rád sci-fi, triler, horor a mysteriozní cyber-punk. Jinak sleduju všechny kvalitní snímky. Z top 200 nej filmů všech dob(dle CSFD) mám již schlédnuté všecko :)

            Nstudent Petr - Profil | St 1.12.2010 19:32:36

            Bosanac >> Jeden z nej filmů české kinematografie. Každopádně to není pro každého...Je to dost psycho :)

              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 19:31:53

              pepa-č >> já si to zodpovím před bohem

                Npepa-č - Profil | St 1.12.2010 19:29:46

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> http://www.youtube.com/watch?v=ALZZx1xmAzg

                  Njasommato - Profil | St 1.12.2010 19:23:49

                  metal >> tak vdaka moc si ho vazim

                    Nmetal - Profil | St 1.12.2010 19:11:41

                    jasommato >> děláš to velmi správně, dal bych ti poděkování :-))

                      Njasommato - Profil | St 1.12.2010 19:04:50

                      metal >> ja tieto kraviny nesledujem a vpodstate nesledujem vobec televiziu radsej si film stiahnem potom je to aj besreklam a navise mam radsej originalny dabing v dobrom filme teras stahujem alku

                        NBosanac - Profil | St 1.12.2010 19:04:39

                        Spalovac mrtvol , reziser Juraj Herz : http://www.csfd.cz/film/4244-spalovac-mrtvol/

                          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 19:04:18

                          Petr RF17 >> student Petr - 1.12.2010 19:00:48 >> Inception byl fakt bomba, ale mě osobně docela zklamal konec. Rozhodně to volalo ještě po nějakém posledním zvratu.

                          Jinak Social network a master and commander už se stahují, takže co bude dřív, dnes vyhraje :-)

                            Nstudent Petr - Profil | St 1.12.2010 19:00:48

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Social network sem viděl asi před měsícem. Film byl celkem dobrý. Rozhodně zábavnější než celý facebook. Ted už se těším na Black Swan od Darrena Aronofského. Jinak za rok 2010 byly nej Inception a Tajuplný ostrov.

                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 18:57:21

                              metal >> pravda, avšak není nic lehčího, než se na to nedívat

                                Nmetal - Profil | St 1.12.2010 18:53:22

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> asi to tak je, nejhorší natom je že už se jich nezbavíme, další výživná věc ze západu .......

                                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 18:49:00

                                  metal >> tyto programy odráží skutečnost, že se český divák prostě spokojí se vším. Nemá ambice. Je pohodlný

                                    Nmetal - Profil | St 1.12.2010 18:34:38

                                    Zdar borcéé , když se tu probírá kdo má co rád a naco se rád kouká,
                                    zajímal by mě názor co si myslíte o televizním odpadu jako je---
                                    ordinace v ......., česko hledá ....., velmi křehké ...... , super(shit)star a další
                                    vymejvárny na mozky a stroje na prachy

                                    Netipa prosím promine , prosím jo ??

                                      NMárty - Profil | St 1.12.2010 18:25:03

                                      Elessar >> to nemohu až tak posoudit, ale myslím, že to není nejhorší.
                                      BSA je taky klasika.

                                        NPobřežní candát - Profil | St 1.12.2010 16:44:52

                                        Taková krátká filmová hříčka pro hard core - hráče
                                        http://www.youtube.com/watch?v=ou8vRWTSsJo