Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

Carchy - Profil | St 1.12.2010 16:36:05

Netipa - poslední hrdina MRKu >>
Tohle viděls?http://www.youtube.com/watch?v=6Ai1ltKbhmU

Já včera.Jestli je to starý,tak nic ;-)

    Vydra revírní - Profil | St 1.12.2010 16:35:20

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> jak chceš. Já to s Tebou myslel dobře.

      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 16:33:06

      Vydra revírní >> Moc náročné. To už se radši na ten film podívám bez konkrétních recenzí

        Vydra revírní - Profil | St 1.12.2010 16:30:58

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> aha. Tak je zkus přemluvit aby se registrovali na MRK a šli svoje dojmy z jednotlivejch filmů řešit i do týhle diskuze.

        To dáš :-)

          Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 16:27:29

          Vydra revírní >> ale tam si nemůžu popovídat s těma co to viděli.

            Vydra revírní - Profil | St 1.12.2010 16:22:47

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> tak se koukni na csfd, né? Tam to určitě někdo viděl.

              Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 16:19:14

              Levák Bob >> Ano znám a patří k mým nejoblíbenějším filmům (ne-li přímo nejoblíbenější)

                Levák Bob - Profil | St 1.12.2010 16:16:57

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> tobě osobně bych doporučil tohle http://www.youtube.com/watch?v=0ezPotNSNqg

                  Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 16:11:41

                  To tady fakt nikdo aspoń nezná někoho, kdo viděl social network?

                    Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 16:09:51

                    drozďák 30,42 >> Mno ona ta mozzarela co kupuju (v plastovým obalu a v nějakým nálevu) sama o sobě stejnak žádnou chuť nemá. Když si ji pak dochutím tak nese chuť vyloženě jenom toho dochucovadla. Dovezl jsem si od známých z Tater nějakou bylinkovou sůl a v kombinaci s tím sýrem mi to fakt chutná

                      Elessar - Profil | St 1.12.2010 16:06:27

                      Nevím jsetli to tu už padlo, ale jeden z nejlepšíchsci-fi seriálů co jsem kdy viděl, je BSG
                      http://www.csfd.cz/film/194413-battlestar-galactica​/

                        Elessar - Profil | St 1.12.2010 16:02:26

                        Márty >> SGA v češtině je zvěrstvo a zločin proti lidskosti! horší dabing jsem dlouho neviděl (neslyšel)

                          Márty - Profil | St 1.12.2010 15:59:22

                          kubah >> jo já vím a taky sem na to náležitě hrdej, sledoval jsem to ještě bez překladu :)

                            drozďák 30,42 - Profil | St 1.12.2010 15:58:40

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> nevytřískáš. Z vody se vaří blbě....

                              kubah - Profil | St 1.12.2010 15:49:17

                              Márty >> to je škoda, Zelenka tam mluví česky a ostatní nechápaj :-)

                                Márty - Profil | St 1.12.2010 15:47:09

                                kubah >> Ahoj SG1 a SGA mám v češtině a SGU v originálu

                                  Hugo Fisher - Profil | St 1.12.2010 15:43:22

                                  A jeste mam rad tento film:

                                  http://www.youtube.com/watch?v=un3UmapyAAQ

                                    Mikšík- jen jednou - Profil | St 1.12.2010 15:39:49

                                    plavan >> ano ano
                                    Mater and Commander
                                    ze starších Hornblower
                                    moc se mi líbily
                                    a pak samozřejmě Band of Brothers.....
                                    s kvalitní reprosoustavou a pořádnou obrazovkou je to zážitek

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 15:31:57

                                      viděl někdo social network?