Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

Nmatch-oun - Profil | St 1.12.2010 15:17:48

Jinak příští rok jsem hodně zvědavej na 2 filmy:
Válka s mloky
Lidice (Tam jsem si zahrál v komparzu;D)

    NKóĎA - Profil | St 1.12.2010 15:13:58

    plavan >> to jsi neviděl tu naší :-))) někdy zvuky schází, někdy přebývají :-) A PC se solidní zvukovkou a repráky je kaput

      Nplavan - Profil | St 1.12.2010 15:09:25

      KóĎA >> to je slyšet i na televizi. Když to v tom filmu je, tak to slyšíš a když to tam není , nepomůže nic. Já jsem myslel, že je to dobře ozvučené od tvůrců.

        NKóĎA - Profil | St 1.12.2010 15:08:02

        plavan >> ne každej mám doma takovej hardware jako ty :-)

          Nplavan - Profil | St 1.12.2010 15:06:48

          match-oun >> tenhle film mi rozezvučí repráky jako žádnej jinej. Nemyslím bum prásk, ale těmi detaily, jak fouká vítr, jak vrže to dřevo, ze kterého je stavěná ta lodička, pak ten klid a nejlepší jsou záblesky od děl nepřátelskejch lodí. Od té doby, co ten film vyšel, tak říkáme při bouřce těm zábleskům z dálky master commander.

            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 15:05:22

            KóĎA >> kvalitní úpravou z toho vytřískám uspokojivý produkt :-)

              Nfoxxx - Profil | St 1.12.2010 15:05:16

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> A co Devátá brána s J.Deppem,už jsi jí sehnal?

                NKóĎA - Profil | St 1.12.2010 15:03:26

                Netipa - poslední hrdina MRKu >> tak už ti nezávidím :-)

                  Nmatch-oun - Profil | St 1.12.2010 15:02:32

                  plavan >> Skvělej film! Já moc rád lodičky, takže mě rozsekala ta, řek bych, velice zdařilá autenticita prostředí. Pro mě to byl v kině velkej zážitek. Navíc ta hudba - soundtrack mám.

                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 15:01:30

                    KóĎA >> Jo aha. Nevím, nějakej levnej švindl z Tesca

                      NKóĎA - Profil | St 1.12.2010 14:59:50

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> ta mozzarela...

                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 14:57:51

                        KóĎA >> prosím?

                          NMates PB - Profil | St 1.12.2010 14:57:22

                          Netipa - poslední hrdina MRKu >> A pane netipo, vám to jako vážně chutná?

                            NKóĎA - Profil | St 1.12.2010 14:55:28

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> di buffala?

                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 14:48:23

                              plavan >> Jsem velkým odpůrcem českých dabingů (Vyjma Bohdana Tůmy dabujícího Jima Careyho), takže jsem titulkář. Navíc si tím taky procvičuju aspoň částečně angličtinu, takže v tomhle ohledu nezakrním :-)

                              Hele, tak jsi mě překecal. Dneska bude k červenému vínu a mozzarele posypané bylinkovou solí Master Commander

                                Nplavan - Profil | St 1.12.2010 14:42:36

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> samozřejmě to ale platí pouze pro originální zvuk, český dabing tomu filmu hodně ubere.

                                  Nplavan - Profil | St 1.12.2010 14:39:16

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Master Commander tě hned od začátku přirazí do židle, což ale pro Mrk bude určitá krátkodobá ztráta, páč tě tady nikdo dvě hodinky neuvidí. :-)))))
                                  A je to s tím seriálem skoro totožné, jen film je s větší výpravou, s lepšími herci a o dost drsnější.

                                    NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 14:36:20

                                    plavan >> Hornblower (nevím, jestli se to zrovna tak jmenovalo) si vybavuju a mám na to pozitivní vzpomínky. Pokut Jsou Masters něco podobného šálku, tak do toho asi půjdu

                                      Nplavan - Profil | St 1.12.2010 14:33:30

                                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> tu odvahu seber, jak první tak i druhý film jsou ve svém žánru špičky. Pokud nejsi nějaký odpůrce Crowea, tak ten western je určitě výbornej, dle mého lepší než " Muž proti muži a " Rychlejší než smrt ". Snad jen " Krajina střelců " se mi líbila víc z tohoto žánru.
                                      A Master Commander nemá konkurenci žádnou, jiný takový film neznám. Snad jen seriál " Hornblower " nebo jak se to jmenovalo. Na ten se tu taky trochu pozapomnělo.

                                        NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 14:32:40

                                        Sla >> Dobrá dobrá. Potřeboval jsem někoho, kdo to viděl, aby se vyjádřil. Určitě se na to někdy podívám, ale v blízké době nee