Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 14:31:39

Knapík >> Škoda, že úroveň parodií poslední dobou výrazně klesá, páč je to můj nejoblíbenější žánr. U těch novějších si musím celý film protrpět, aby tam byl 1 (slovy jeden) povedenej a vtipnej geg. Zatím teda v každý i tý nejdebilnější parodii aspoň jedna vtipná věc byla

    NSla - Profil | St 1.12.2010 14:30:07

    Netipa - poslední hrdina MRKu >> 3:10 vlak do Yummy je ztrata času. koneč uplně pohřbý celý film. opravdu nedoporučuju.

      NKnapík - Profil | St 1.12.2010 14:28:46

      Netipa - poslední hrdina MRKu >> pravda, Spaceballs byl třeba pěknej kousek .-))

        Nplavan - Profil | St 1.12.2010 14:28:21

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> tak víš co, je to jen takový nástřel, jako když Dr. House zpracovává postřehy svého týmu :-))))
        Apropó, první dvě série se mi líbily moc a moc.

          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 14:28:11

          plavan >> Scorses má všechny filmy top. Do toho Master Commander jsem se už několikrát chystal, ale nikdy jsem nesehnal odvahu, stejně jako 3:10 vlak do Yummy

            Nplavan - Profil | St 1.12.2010 14:26:00

            Taky jsem zapomněl ve výčtu mých oblíbených kousků na film Master Commander a Gangy New Yorku.

              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 14:25:57

              Knapík >> Ten novej Star trek se mi fakt líbil i když jsem ty starý seriály vůbec nesledoval a defacto o co tam tak zhruba jde vím, jenom z různejch parodií

                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 14:24:49

                plavan >> Poslední louež dnes opravdu nebude film, který poptávám :-) Spíš ta Cletis

                  NKnapík - Profil | St 1.12.2010 14:20:04

                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> :-))
                  a nebo ....

                    Npepa-č - Profil | St 1.12.2010 14:19:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> http://www.csfd.cz/film/21155-miluji-te-alice-b-tok​lasova/

                    P.Sellers - skoro neznámý film. Dobré.

                    eidt: a přečti si info a pár příspěvků

                      NSla - Profil | St 1.12.2010 14:19:38

                      Netipa - poslední hrdina MRKu >> zkus něco s touto herčkou. jednodušší děj ty filmy určitě budou mít:) http://www.csfd.cz/herec/20386-dolly-buster/

                        Nplavan - Profil | St 1.12.2010 14:18:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> doporučil bych " Kdo je Cletis Tout ? " nebo " Poslední loupež ".
                        EDIT : i když se to vymyká tvému zadání :-)))))

                          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 14:17:56

                          Knapík >> Já si to tady s prominutím sobecky zažlutím, abych na to večer nezapomněl (popřípadě nemusel to tady někde hledat)

                            NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 14:16:37

                            pepa-č >> moc náročné

                              NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 14:16:22

                              plavan >> mám k tomu připravenou mozzarellu, kterou si asi lehce posypu bylinkovou solí. Možná nějaká akčnější komedie nebo rovnou akční film (klidně i béčko), ale aby to nebylo úplně hloupý. Nebránil bych se dneska možná ani sci-fi

                                Npepa-č - Profil | St 1.12.2010 14:14:40

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Potkali se u Kolína

                                  NKnapík - Profil | St 1.12.2010 14:13:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Netipa - poslední hrdina MRKu >> Mazaní hoši by tě mohli chytit ..., doporučuju nejen k vínu

                                    Nplavan - Profil | St 1.12.2010 14:13:31

                                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> zkus ještě přihodit nějakou indicii, třeba celkové tvoje dnešní rozpoložení nebo co budeš k tomu vínu jíst a jestli má být v tom filmu nějaká romantická láska či nikoliv.

                                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | St 1.12.2010 14:10:17

                                      Potřebuju na dnešek nějaký lehký jednodušší film, který se hodí k červenému vínu

                                        NCarpeater - Profil | St 1.12.2010 14:09:33

                                        pepa-č >> nu, ano. Patrasová ve vrbičkách a s delfíny. Bože, bylo mi 13let