Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

Nmeteor - Profil | St 1.12.2010 11:37:17

Mates PB >> možná že mluvit u Pulp Fiction o základní myšlence je trošku mimo mísu (přeci jen je to primárně výborné pokoukání), ale můžu ti napsat, co jsem si z toho vzal já :-) a to: v životě se ti všechno vrátí ani nevíš jak.

    Nmetal - Profil | St 1.12.2010 11:36:12

    Bambus... T.maniak >> bambus - 1.12.2010 11:16:51 >> Jo to je to jak si ten borec maže chleba mamrládou ??

      Nmeteor - Profil | St 1.12.2010 11:31:23

      Carpeater >> víra není zlá, zlá je instituce (v tomto případě církev). Komunismus má taky některé velice dobré myšlenky, ale ve finále to skončí (skončilo)... na lidech :-)
      Ona třeba přikázání mají něco do sebe, ale jednak by se jimi museli řídit všichni bez rozdílu a jednak by to byla děsná nuda :-)

        Nmeteor - Profil | St 1.12.2010 11:28:41

        Mr.Stick >> zrovna Andyho Warhola bych za umělce neoznačil. Maximálně jako komerčního umělce :-) ale ten jeho citát je zajímavý, minimálně si nebere servítky.
        Jinak musím reagovat na tvoji polemiku s "TomemK78" >= původně jsi tvrdil, že umění jako takové neexistuje, páč to lidi dělají pro peníze. Teď k tomu přidáváš i to, že "to lidi baví"... ale to se přeci nevylučuje, ne? Pokud mě bude bavit vytvářet a posílat poselství jakoukoli uměleckou formou, tak to přeci mohu označit za umění, ne? I když mi to bude vydělávat, i když mi to zajistí prestiž a sebeuspokojení... tak to přeci JE umění...

        Nicméně faktem je, že "umění" v podstatě nelze definovat a skoro každý si pod tím představí něco jiného. Můžeme si tady psát milion postů a stejně se nic nevyřeší / nezmění / neobjasní. Asi :-)

          Nbambus - Profil | St 1.12.2010 11:28:22

          jasommato >> kozy kozy :-D

            Nbambus - Profil | St 1.12.2010 11:28:06

            coolenzo >> :-) fkt kotle jak svine ,.:D uz sem to videl asi 5 x :-D

              Nsolich76 - Profil | St 1.12.2010 11:20:45

              coolenzo >> jóóóó VRTÍLEK )))))))))) SMRT NEZASTAVÍŠ )))) 100 bodů Špacíre ))))))) napadlo mě to ale oživit se to musí ))))

                Njasommato - Profil | St 1.12.2010 11:20:36

                Bambus... T.maniak >> bambus - 1.12.2010 11:16:51 >> ja bich sukal as bich kukal

                  Ncoolenzo - Profil | St 1.12.2010 11:20:21

                  Bambus... T.maniak >> bambus - 1.12.2010 11:18:46 >> jj .. mě by Jammino hovínko nevadilo :))))))))))

                    Nbambus - Profil | St 1.12.2010 11:18:46

                    coolenzo >> ne asi .D tragéd a zrzavej chlup -)

                      Ncoolenzo - Profil | St 1.12.2010 11:18:17

                      Bambus... T.maniak >> bambus - 1.12.2010 11:16:51 >> DJ Bulva :)))))))))

                        Nbambus - Profil | St 1.12.2010 11:16:51

                        Netipa - poslední hrdina MRKu - >> nejlepší film všech dob :-)

                          Njasommato - Profil | St 1.12.2010 11:15:20

                          kasch >> solich76 - 1.12.2010 10:35:41 >> to teda je

                            Ncoolenzo - Profil | St 1.12.2010 11:14:50

                            mno a když film , tak i s nějakou tou rybou ne? :) sice je to katastrofální snímek a dodnes lituju vstupnýho do kina , ale nemůžu to sem nedát :) POSLEDNÍ PLAVKY :D
                            http://www.youtube.com/watch?v=3c0l750LfT4

                              Nmetal - Profil | St 1.12.2010 11:13:03

                              kasch >> solich76 - 1.12.2010 10:35:41 >> tam kde měl mozek má teď nos :-)))) tak tohle už sem dlouho neviděl !!!!

                                Nsolich76 - Profil | St 1.12.2010 10:35:41

                                  NMates PB - Profil | St 1.12.2010 10:24:12

                                  Hugo Fisher >> Souhlasím, taky mě Kolja nějak zvlášť neoslovil.

                                    NMr.Stick - Profil | St 1.12.2010 10:20:37

                                    TomK78 >> Ano ... tvoří dílo, protože je to baví. Baví to JE, ty autory. Lidí, kteří něco posílají do světa čistě jen s účelem, aby mu něco sdělili bez ohledu na svoje potřeby a zázemí, je takové minimum, že ta druhá část autorů je zcela drtí. Něco ve smyslu 1000:1, jak jsem psal Pepovi. A takový poměr u mě prostě znamená "všichni".

                                      NLevák Bob - Profil | St 1.12.2010 10:18:15

                                      Mr.Stick >> Já jsem to měl právě podobně. Proto mě zajímá základ tvého postoje. Já ten svůj přehodnotil po dlouhých diskuzích s pár známími, kteří umění "dělají". Dlouhosáhle mě museli vysvětlovat, proč jdou stále tou slepou uličkou bez možnosti materiálního zabezpeční, jistoty. Proč si nenajdou něco vedlejšího co je uživí. Často jsem jim taktové možnosti strkal přímo pod nos, ale s díky odmítli.

                                        NTomK78 - Profil | St 1.12.2010 10:15:55

                                        Mr.Stick >> Podle sebe soudim tebe.... Jsou lide, kteri tvori dilo pouze za ucelem poselstvi... Proste je to bavi....

                                        Ja taky neznam zadneho cinana, co mluvi cesky a nepisu zadnej cinan nemluvi cesky "... a to si vyvracej, jak chceš a nebudeš mít pravdu."

                                        Takova argumentace po pravde je hodne stupidni....