Filmové jádro Mrku

Páč a ponevadž se zde na Mrku pohybují hudebně laděné otázky pochybných žánrů (tvrdé jádro, hip hopové jádro, árenbý jádro, jádro vychlastaných vidláků co žerou Kabáty a Sámerovo jádro od srdíčka), posunuju kulturní přehled Mrku dalším směrem. Tedy diskuse o filmech. Stává se vám, že máte chuť na kvalitní snímek a nevíte si rady s výběrem? Tak jste tu správně. Očekávám zde jakékoliv recenze na vámi shlédnuté snímky. Věřím, že rádi poradíte tápajícím a podělíte se s ostatními o své zážitky.
Věřím, že každej respondent ví, kde si filmy opatřit, takže žádný odkazy na stránky, kde se dá konkrétní film stáhnout nebudou tolerovány.
Za filmy Michaela Baye se tady dostává žlutá. Za pornofilmy červená. A za filmy od Zdeňka Trošky (kterej točí pro lidi) domluvím s MM ban (já to fakt udělám)

Anketu k této diskusi....

A) bych si moc přál8%

B) bych si velice přál3%

C) bych si moc nepřál3%

D) bych si velice nepřál25%

E) Ankety jsou již pasé. Dneska frčí grafy 7%

F) Přál bych si místo ankety graf8%

G) Místo grafu bych si přál hezký obrázek (s Velikonoční tématikou)46%

Od 30.11.2010 hlasovalo 119 čtenářů.

NFlorish - Profil | Út 30.11.2010 21:30:27

metal >> :D:D:D

    Nmetal - Profil | Út 30.11.2010 21:24:45

    Florish >> ještě bomba scéna jak na něho jdou v těch termo oblekách v tej hale a myslej jak ho přechali a on tězce přechcal je :-))) vlítne tam s klackem a háže je jak seno :-))))

      NFlorish - Profil | Út 30.11.2010 21:22:36

      ahmed >> dextrova laboratoř je hrubý seriál :D:D:D

        Nahmed - Profil | Út 30.11.2010 21:19:23

        Šlapeto >> Jsem vůbec nevěděl, že něco jako Dexterova laboratoř existuje. Má to i vysoký hodnocení asisi to stáhnu...

          NFlorish - Profil | Út 30.11.2010 21:19:02

          metal >> :D:D:D joo ... to je moc, nebo jak zabije teho predatora a jak jich tam pak dojde tak 20 a on: Tak fajn, kdo další? :D:D pak mu hodi tu pistol a : pro tebe, dobrý lov ... :D nejvíc ty filmy predátor 1 a 2 ;)

            Npechy - Profil | Út 30.11.2010 21:18:58

            něco z oblíbených ...pulp fiction,vykoupení z věznice sewseank ,legeda o vášni,apocalypto,mlčení jehnátek,vetřelec,frajer Luke,tenkrát na západě.......kulový blesk,samotáři,musíme si pomáhat,smrt kr. srnců,zlatí úhoři,chalupáři...............atd... ))

              Nafjee - Profil | Út 30.11.2010 21:17:47

              RALLYE SMRTI

              Rallye smrti
              Death Race

              Akční / Sci-Fi / Thriller
              USA / Německo / Velká Británie, 2008, 98 min (SE: 89 min, Director's cut: 111 min)




                Nafjee - Profil | Út 30.11.2010 21:16:18

                Nevím jestli to tu už nebylo, je to sice film 2 roky starý, ale mně se hodně líbil.

                  Nafjee - Profil | Út 30.11.2010 21:15:17

                  Šlapeto >> Jojo klasika :D ..

                    Nmetal - Profil | Út 30.11.2010 21:14:47

                    Florish >> Mě se líbí dost , scéna v metru a v tom mrakodrapu ..... wau hned bych koukal jo a král Willy je dobrej masér , pane policajt :-))) háže machra a pak jen ta hlava ne:-))))

                      NŠlapeto - Profil | Út 30.11.2010 21:14:26

                      afjee >> žena za pultem je náhodou super, alespoň my, nezasvecení vidíme, jak to za dom tvrdého sovialismu vypadalo...plné regály, krabicové mlíko, banány v únoru :))))
                      Chlapci a chlapi taky nejsou špatný...

                        NŠlapeto - Profil | Út 30.11.2010 21:12:58

                        ahmed >> myslíš Dextrovu laboratoř, nebo Dextra? :))

                          NFlorish - Profil | Út 30.11.2010 21:10:59

                          metal >> jojo :D eště se mě líbí nazáčtku ta přestřelka s tím gagem a jak je tam ten reportér (jsme tu a jsme tu pro Vás) :D to byl dobrý týpek :D:D:D
                          nebo ten borec jakse rozčiluje: Všechno rozstříleli, všechno co jsem měl.. mikrovlnku, novou myčku, kávovar, grill ... hnusný, hnusný zaje*aný ho*adáá !!!! :D

                            NMárty - Profil | Út 30.11.2010 21:09:09

                            já si sebou k vodě beru tyto seriály.......
                            Jsem fanda sci-fi, mistery a válečných filmů, takže mám rád všechny klasiky, které jsou zde mnohdy uvedeny, takže je nebudu opakovat.

                              Nafjee - Profil | Út 30.11.2010 21:06:41

                              Žena za pultem. Všechny díly.

                                Nmetal - Profil | Út 30.11.2010 21:06:13

                                Florish >> Tak je lepší 1ka, le si myslim že ta dvojka je hodně dobrej nástupce a honičky po městě taky maji něco do sebe ...... dobrá je ta babka jak de na predátora do tý koupelny s koštětem a on pak vyvalí celý dveře i s futrama :-))))

                                  Nahmed - Profil | Út 30.11.2010 21:03:59

                                  bonkie >> Ha, konečně někdo kdo sjíždí Dextera. Už sleduješ pátou řadu?

                                    NFlorish - Profil | Út 30.11.2010 21:03:25

                                    metal >> ta už se mi tak nelíbila ... jako není špatná, ale jednička je ohodně lepší ... Už jen v obsazení rolí ...

                                      Njasommato - Profil | Út 30.11.2010 20:59:53

                                      Šlapeto >> ta je dokonala

                                        NŠlapeto - Profil | Út 30.11.2010 20:58:09

                                        jasommato >> futurama nemá špatnej dabing :)))) Dá se to, taková odpočinka =D